מילאן 2019/20: מכבים ומדליקים מחדש, שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yonmu, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yonmu Member

השם של אברטון חוזר לכותרות. אולי גי'אמפאולו כבר ויתר על היהלום?

קצת מאכזב שלא ניסינו ללכת על אלכסיס. הוא לא מתאים לפרופיל שהחליטו שרוכשים עכשיו (צעירים ובלי השאלות יבשות), אבל יכול להיות שבשבילו, בתנאים המדוברים, היה שווה לחרוג מהכלל. חלק התקפי שמורכב מסוסו, קסטייחו, אברטון, אלכסיס, פיונטק ולאאו נשמע לי יותר ממספק לטופ4.

2. Alta Tensione Member

חחח איזה אברטון. ראית כמה הצענו על קוריאה? אין לנו גרוש. זה פשוט בדיחה. אנחנו ממשיכים להתעקש על שחקן כבר חודש שהיכולת שלנו לשלם עליו אפילו לא מתקרבת לחצי (!) מהדרישה של אתלטיקו. כאילו, ג'יזס, מה נגמרו השחקנים בעולם? איפה ריקי מסארה האנליסט והוורקההוליק המהולל שאמור להכיר כל חור על הפלנטה?

3. Alta Tensione Member

אהבתי את הטרייד של רביץ'. יכול לשחק באגף שמאל וכחלוץ שני. מהיר, חזק והכי חשוב: הוא אשכרה רץ לשטח ולא משחק רק שהכדור ברגל כמו שלושת רבע קבוצה. אם זה נכון ובאמת לא בזבזנו עליו אגורה, אז יש מקום לעוד איזה קולפו.

4. טל. Member

לפי מה שהבנתי השאלה לשנתיים עם אופציה לרכישה תמורת 25 מיליון. שזה בדיוק אותו הדבר גם לסילבה.

(דרך אגב פיורנטינה יקבלו חלק מסכום המכירה אם זה יצא לפועל בעוד שנתיים)

5. Alta Tensione Member

אמת. שכחתי לציין גם שהשפת גוף שלו מזכירה מאוד את מנדז'וקיץ' (אלפא שלא שם זיין) שזה עוד דבר חיוני שחשוב שיהיה בקבוצה.

אנחנו מנסים בשעות האחרונות להחתים את טייסון של שחטאר. הצעה ראשונה של 20 מיליון יורו נדחתה. לא מבין למה אנחנו צריכים את השחקן הזה.

6. yonmu Member

השאלה נחמדה לכל המעורבים, אבל ההתנהלות הזאת מביכה למדי.
    יש לנו עמדה ריקה בהתקפה (חלוץ-שני\קיצוני-שמאלי) מאז שחזרו להשקיע כסף בקבוצה הזו, ואחרי שכל הקיץ שמענו שם וחצי לעמדה הזו ביום האחרון מגיע שחקן אחר לגמרי ולא בדיוק הברקה גדולה.

בהנחה שהקיץ יסתיים עם הטרייד-השאלות הזה - נקודה רעה למאלדיני ותנאים מקלים לג'יאמפאולו.

7. Alta Tensione Member

למה הכוונה "שחקן אחר לגמרי"? רביץ' מחזיק בדיוק בתכונות שחיפשנו כבר שנים לפרופיל הקיצוני השמאלי. אפשר להתווכח על האיכות, אבל ברגע שתתוכח אני אגיד לך שאין כסף ושתתן לי אלטרנטיבה אחרת ב-20-25 מיליון יורו, אז מה עשינו בזה?

הבעיה היחידה שיש לי עם המרקאטו הזה שלא השכלנו למכור שחקנים שלא היו צריכים להישאר כאן אחרי העונה האחרונה. אני מאמין שאם היינו מתעקשים היה אפשר להוציא מסוסו ודונארומה את ה-100 מיליון בסה"כ, שלא לדבר על עוד עודפים מהאקאן, רודירגז ומוסאקיו. יכול להיות שמסארה ומלדיני לא היו בטוחים שיש להם את היכולת למצוא מחליפים ראויים בהעידר צ'פמיונס והחליטו ללכת על בטוח.

חוץ מזה בנאסר זה פאקינג גניבה. הרכש הכי טוב הקיץ באיטליה אם משכללים מחיר לעומת יכולת. אופרציה אדירה של הנוגעים בדבר. הזמן רק יגיד לגבי קורניץ', ליאו, דוארטה והרננדז. רביץ' זה שחקן שיתן לנו הרבה אופי שחסר בקבוצה בנוסף למהירות. בכלל, נראה שטיפלנו יפה הקיץ בכל מה שקשור להעדר pace בקבוצה. רק שסטניס יפסיק עם הניסויים וישחק 433 קלאסי בלי כאבי ראש. על פניו זה הרכב שהתחזק משנה שעברה ולדעתי שווה טופ 4 אם לא נעשה שטויות.

8. yonmu Member

קודם כל, אני בכלל לא בטוח אם ג'יאמפאולו רואה אותו כקיצוני שמאלי בכלל ולא כחלוץ שני.
    מעבר לזה, העובדה שכל הקיץ לא שמענו עליו כלום אומרת שלא ראו אותו כאפשרות הראשונה ואפילו לא השניה. יכול להיות שהוא מתאים וישתלב נהדר, אבל העובדה שיש לנו חור ענק בהרכב שנסגר ביום האחרון עם שם שצץ ביום האחרון לא מעידה על עבודה מקצועית מדי.

מבחינת העזיבות אני בהחלט מרוצה. מדהים שהגענו למצב שבו יש לנו שישה שחקנים לשחרר בחינם אבל טוב שזה מאחורינו.
    את מוסאקיו אנחנו חייבים עד שקלדרה יבריא, והקאן נותן לנו סוג של סולידיות בקישור.
    הייתי מוותר על ביגליה ומוכר את רודריגז (ומשאיר את לקסלט), אבל זה בקטנה יחסית.

בנאסר, תיאו ורביץ' עוד עשויים לגרום לי להנות אובייקטיבית ממשחקים שלנו. הלוואי.

אגב, מדהים ששיחררנו שישה שחקנים ללא תמורה ובצדק מוחלט.

עריכה - למעוניינים, הודעת הפתיחה נערכה בהתאם לסוף חלון ההעברות.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/19
  9. eran.m Member

מישהו יודע מתי בונוונטורה וקונטי אמורים לחזור ולשחק ?

10. VAR Member

כשיעברו קבוצה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  11. yonmu Member

קונטי כנראה במחזור הבא, לאור ההשעיה של קלבריה. משער שאם הוא יראה משהו מיוחד הוא עשוי להמשיך בהרכב.
    חוסר השימוש בג'אק זו בהחלט נקודה לרעת מרקו, בטח בהתחשב בבינוניות של הקשרים והאימפוטנציה של משחק ההתקפה.

מול ורונה בעשרה שחקנים ציפיתי לראות לפחות את ג'אק במקום קסי או בנאסר במקום ביגליה. במקום זה קיבלנו כדור שינה.

12. eran.m Member

והיום נקבל כדור בראש...

13. טל. Member

די עם התבוסתנות הזו. פערי הרמות הם לא כאלו גדולים.

14. VAR Member

הם כן. המשפט הזה היה נכון עד שמארוטה השתלט שם על העסק. והם רק יילכו ויגדלו.

15. טל. Member

טוב לפחות לא נצטרך לחכות הרבה זמן כדי לגלות מי צודק, אני מניח.

מצב נושא:
הנושא נעול.