מי אתם רוצים שתזכה באליפות השנה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י devil figo, ‏15/8/02.

1. ירוק בנשמתי Member

אתה שוב פעם חוזר על זה שנחטוף תבוסות!
    תקלות כבר שזה לא יקרה !
    זה סתם תירוץ שלך כי אתה שונא את מכבי חיפה ולא רוצה שהם יצליחו , אז אתה מעדיף שהם לא יעלו כי אם הם יעלו הם יחטפו תבוסות , וזה לא יקדם אותנו!
    אם קבוצה אלמונית מהונגריה ניצחה את יונייטד , גם אנחנו יכולים!
    אז מספיק כבר עם הדיבורים האלו , את הפועל ת"א עשיתם מלכים , אבל אני מעדיף שאותנו לא תעשו , זה סתם יעשה לנו "נכס תקשורתי" !
    הסגל שיש למכבי חיפה הוא הנוי בדיוק לליגת האלופות , ולכן אם אתה רוצה סיכוי לאליפות אז עדיף לך שנחלק את הכוחות לליגה ולאירופה , כי אם מכבי חיפה תתרכז רק בליגה , זה יהיה כמו קבוצה שבאה מליגה אירופאית לשחק כאן , והיא לא תשאיר לאף קבוצה השנה לקחת אליפות!

2. Guest

חחח אתה יודע את מה אתה מזכיר לי?
    ששאלו את גיורא שפיגל לפני איזה 8 עונות (אז עוד אימן במכבי חיפה) אם הוא חושב שיש לו סגל מספיק טוב לאליפות, אז הוא ענה: "אליפות לא מעניינת אותי. אני בונה קבוצה לאירופה"....
    חחח ואתה אותו דבר. אתם לא מבינים שאנחנו לא נזכה בשום תואר אירופאי, לכן אירופה זה בגדר בונוס ולא במקום ליגה או משהו דומה?

3. ירוק בנשמתי Member

ברור שלא נזכה בשום תואר אירופאי !
    אנחנו רוצים להתקדם באירופה , וכדי להתקדם צריך הצלחות !
    ושאני אומר הצלחות אני לא מתכוון לזכות בצ'מפיונסליג , אני אומר שאני רוצה למכבי חיפה , הפועל ת"א ומכבי ת"א , יעלו את הדירוג של ישראל מי 16 ל14 , זאת המטרה!
    אולי בעוד שנתיים נוכל לדבר על תואר אירופאי כמו גביע אופ"א , אבל זה תלוי בהישגים של השנה, ואם השנה נכנס לליגת האלופות זה יקדם מאוד את מה שאמרתי !
    דרך אגב :
    המדינה היחידה שמקדימה אותנו באירופה היא אוסטריה.
    אם אנחנו רוצים שתיהיה לנו שתי נציגות בצ'מפיונס , שאחת תתחיל מהסיבוב השלישי ואחת תתחיל מהסיבוב הראשון , אנחנו צריכים לעקוף את האוסטרים , ושתי נצחונות על שטורם גראץ יכולים להועיל מאוד!
    נ.ב
    שהופועל ת"א הפסידו לגראץ , גם אז גרץ נחשבה בעינך לסתם קבוצה מהליגה האוסטרית?

4. chaos Member

אם ננצח את שטורם פעמיים זה לא שינה כלום כי זה לא משנה הקרב ין אוסטריה לישראל זה משנה בכללי
    וחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    אעלק סיכוי לזכות עוד שנתיים בגביע אירופאי
    יש עוד זמן

ובבקשה אל תקחו דוגמא מירוק בנשמתי לאוהד של מכבי חיפה, הוא שונה
    לא ממש איכפת לנו מה אתם חושבים ולא איכפת מהתקדמות של ישראל

5. Ilan Member

שתי דברים חשובים!
    דיון מפגר! בשביל מה יש מנהלים? שינעלו דיונים דבילים כאלה... אני לא רואה מנהלים פה..

דבר שני -תספיקו לריב כמו דביליים זה רק מוריד תרמה בפורום!