מי היא הניבחרת שלכם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י MUFC - 1878, ‏4/6/05.

1. Rudess Member

אנחנו עם אותן כוסות הקרומבאכר והויינשטפן (חס וחלילה הולסטן,אחרי הכל יש קשר לטוטנהאם).
    את גרמניה התחלתי לאהוד בשנת 86 במונדיאל, לא יודע למה, פשוט ככה סתם, ומאז אני בעדם בכל טורניר. את התצוגות של מתיאוס והחברים בשלב הבתים במונדיאל 90 אני לא אשכח, כמו גם את היכולת המופלאה של באלאק וקאן במונדיאל 2002, וכמובן את הפרצוף העצוב של גארת' סאותג'ייט אחרי הפנדל העלוב שבעט ביורו 96 שהוכיח עד כמה הנבחרת האנגלית היא לוזרית. אני גם לא אשכח את הבזיונות שהיו בחלק מהטורנירים.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

את הסמים של דאום החתיך? זוכר?, סתם. קלינסמן עדיין הגדול מכולם, לא בקנבאוואר לא פלר.
    לגבי בירה, WITH ALL DO RESPECT, לא אוהב בירות מסחריות גרמניות, אולי בקס.

3. Rudess Member

חחח כן, אני גם זוכר את הקפיצה של טוני שומאכר ששבר את הפרצוף לבטיסטון הצרפתי ב-82 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    לצערי הרב, לא יצא לי לראות את בקנבאוור משחק בימי חיי, אבל לפחות שמעתי מאבי על הקייזר הגדול.

בק'ס גם בירה מצוינת, גם קלאוסטהלר... טוב נו שאני לא אתחיל למנות את כולן .... יחד עם איזה BUCKWURST זה נהדר.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנגליה. היא פשוט מרגשת אותי הרבה הרבה יותר. אם יציעו לי שלושה מונדיאלים עם ישראל לעומת שהאריות יניפו סוף סוף גביע, אני לוקח את האופצייה השנייה בלי היסוס. וכבר מזמן אני מתעלם מהאידיוטים שאומרים לי "אבל זאת לא המדינה שלי".

5. spurs Member

אנגליה

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אנגליה, בלי לחשוב פעמיים.

7. Ljungberg 8 Member

איזה שאלה?
    ברור שישראל, אני אוהב את המדינה הזאת וגם אוהב את הנבחרת לא משנה באיזה מצב היא תהיה.
    ואנגליה אפילו לא בעדיפות שניה אצלי: שניה היא הולנד, שלישית או ארסנל(צרפת) או אנגליה לא יודע...

8. MUFC - 1878 Member

השאלה לא רק אנגליה...ניבחרת זרה או הניבחרת המקומית ישראל.

ניבחרת האורנג' ניבחרת נורא סימפתית אני מחבב אותם כמו גם את צ'כיה נורבגיה אירלנד אבל הם אפילו לא עדיפות עשירית לאנגליה

9. קינג לדלי Member

מהיום שאני זוכר את עצמי אני עם ניידת של שחל במשחקים של אנגליה,זה לא פוסל אותי בקשר לאהבה שלי לנבחרת ישראל אבל במקרה של מפגש אני נתין של המלכה. :aaa12: :aaa12:

לגבי סטרטפורד אל תקשיבו לו הוא יהודי יקר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/6/05
  10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט מקווה לא להיקלע לעולם לסיטואציה כזו. באמת שיהיה לי קשה להחליט, אומנם ההזדהות הספורטיבית עם האריות עמוקה יותר, אבל בכל זאת, המדינה שלנו, קשה שלא לרצות בהצלחתה בזירה הבינלאומית.

פשוט נקווה שאף פעם לא ניקלע למצב כזה, ויודעים מה, גם אם כן, זה לא ישנה יותר מדי בעד מי אני אהיה, אנגליה תנצח בכל מקרה...

11. MUFC - 1878 Member

איתי, זה ניקרא פוליטקלי קורקט תענה בעד מי תיהיה דווקא מסקרן אותיhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אגב קיים מצב שאים אנגליה תסיים ראשון וישראל שני הם יפגשו בהצלבה?

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מישה, ההצלבה זה רק בין סגניות הבתים, המקום הראשון (99% שזו תהיה אנגליה, נוק און ווד) הולך אוטומטית למונדיאל.

ובאמת שאני לא יודע מה להגיד לך מישה, רק כשיתקיים כזה משחק הלב יגיד לי במי לבחור עם שריקת הפתיחה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

13. liunberg Member

אני עם אנגליה.

14. MUFC - 1878 Member

היתכוונתי שנהם מקום שני, יש חוק מוסיים נוסף שימנע מאיתנו להיפגש עים ניבחרת 3 כדורי הפלאפל?

15. Teddy Picker Member

2 נבחרות שמסיימות במקום השני בבית עולות ישירות למונדיאל (2 הנבחרות שהשיגו הכי הרבה נקודות כשבבתים
    של שבע קבוצות מורידים את האחרונה), אנגליה במצב שגם אם היא תסיים שניה היא כנראה תעלה ישירות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/6/05