מי המאמן הטוב בליגה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י -, ‏3/8/02.

1. juva Member

ונגר, בזמן שפרגי מביא שחקנים במליונים ואך ורק שחקנים ידועים(כבר ב92 הוא הביא את קאטנוטה, אחד השחקנים הטובים בעולם באותה תקופה), אולירי מבזבז כסף אבל לא מצליח להביא תארים

ונגר מצליח לקנות שחקנים בכסף קטן ולעשות עליהם כסף גדול מאוד: אנלקה נקנה בסכום כסף מינילי ועזב ב20 מליון$ לריאל, ואפילו ארסנל צחקו אחרונים כי אנלקה הבקיע כ5 שערים באותה עונה, הוא קנה את ויירה כשחקן צעיר ממילאן בסכום כסף נמוך, עכשיו הוא נחשב בין הדפנסיבים הטובים בעולם, הוא הביא את ברקאמפ אחרי שכבר היה שחקן גמור באינטר ואף קבוצה לא רצתה אותו, הוא הביא את הנרי אחרי שאף אחד(גם במונאקו) לא הסכים להתקרב אליו אחרי העונה הגרועה שלו ביובה...וזה רק כמה דוגמאות

חוצמזה ש, הוא מצליח לקחת ליוניטד תארים אפילו שהקבוצה שלו נופלת מהם בהרבה מאוד דברים: שיווק, איצטדיון, כסף להעברות, אוהדים, וזה רק דוגמא יחסית קטנה...

2. RE-QL Member

אם לפי זה אתם קובעים אולי היה מקום להוסיף גם את אריקסון

3. Guest

אבל אריקסון לא מאמן בליגה והשאלה הייתה על הליגה

4. arsenal the champions Member

לא הבנתי מה הקשר הרי אריקסון לא קונה שחקנים לנבחרת אנגליה...?

5. Asaf Member

אני הייתי בוחר בגרה'אם סונוס אלמלא סונס ברקוביץ לא היה מקבל את הצא'נס בסאוטהמפטון..
    שמעון גרשון בבלקבורן.. ובכלל הוא המאמן הבכיר ביותר בעולם שהתעניין בכדורגל הישראלי
    והוא בטח המליץ על עידן טל..ועל ברקוביץ לוואט-האם..
    והוא גם דיי הצליח

6. dandanr Member

אני ממש מקווה שצחקת... אם לא אז:

אוי באמת, היית בוחר בגרהאם סונס בגלל שהוא *אולי* המליץ על ברקוביץ' או וואטאבר?! למרות שהוא מאמן בשלוש דרגות פחות טוב מפרגוסון / וונגר???

7. Guest

באמת גם אני מקווה שצחקת,
    הדין הזה הוא על המאמנים המצליחים באנגליה, לא המאמנים שהביאו הכי הרבה ישראלים. זה שהוא הביא שחקן ישראלי לקבוצה זה לא הופך אותו בהכרח למאמן טוב, ובטח לא גורם לו להיות המאמן הכי טוב...