מי הנבחרת שלכם בדרום אפריקה 2010?

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Nesta, ‏27/5/10.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

המונדיאל של באג'ו...

2. gonzo18 Member

ארחנטינה או ספיין. הנבחרת השנואה עליי היא נבחרת איטליה. מאז ומתמיד, בייחוד כאשר טוטי (השחקן האיטלקי היחיד שאי פעם חיבבתי, חוץ מהאגדה של מילאן) מחוץ לסגל. בעבר תמיד חששתי מהם ורכשתי להם המון כבוד, כיום יש להם נבחרת עלובה יחסית לסטנדרטים שהורגלנו אליהם מאז ומעולם. לא ככה?

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  3. FC_Bayern Member

האהבה שלי לדויטשר מאנשאפט התחילה כבר בגיל 7, אז בדיוק יצאו משחקי מונדיאל 94' לדרך. למה גרמניה?

אבי תמיד הלך עם ברזיל. תמיד אמר שהכדורגל שלה הכי טוב, הכי מהנה, לא הייתם שומעים אף מילה בבית חוץ מברזיל... עד אותו מונדיאל...
    אז כן, כיאה לבחור במזל אריה, ג'ינג'י קטן שרק עולה לכיתה ב', גם אני החלטתי ללכת נגד הזרם. החלטתי שאני אוהד דווקא את האנטיתזה של ברזיל באותם ימים (ולאו דווקא שהיא אנטיתזה, אלא בגלל שככה התייחסו אליה כל האנשים סביבי) - נבחרת גרמניה!

הנבחרת בדיוק הגיעה כאלופת עולם לאותו מונדיאל, אבל לא השכילה, לדאבוני, לשחזר את ההישג.
    היום, 16 שנה אחרי אותו מונדיאל, וכשאני כבר בן 23, וכבר לא ילד שעולה לכיתה ב' אלא סטודנט למשפטים וכלכלה באוניברסיטה, אני מבין שבכל זאת אותו ילד ג'ינג'י היה חכם, והחליט לאהוד נבחרת שאיתה הוא ילך כל ימי חייו, כי ככה זה... ברגע שאתה נכנס לכדורגל הגרמני, אתה לא יכול לעזוב אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

שיהיה לנו בהצלחה!

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני בטוח שאני האדם היחיד מבין כל חובבי הספורט בעולם, שנכנס לדיכאון כשנגמרות הליגות הסדירות באירופה ומגיע המונדיאל, כן, כבר אמרו לי שאני מוזר.
    לא מצליח להזדהות עם אף נבחרת, בהזדמנות זו אאחל בהצלחה לניגריה, ארה"ב, אנגליה ודרו"א. השאר פחות מעניינות.

5. GiladG2 Member

הקנגרו הנחמד מהחתימה שלך מוסר לך שהוא נעלב.

-----

הטורניר הראשון שאני זוכר שראיתי הוא מונדיאל '94, אבל רק מעט, בעיקר בגלל הפרש השעות מארה"ב, אבל את ההחטאה של באג'יו והצווחות של איינשטיין היה קשה לפספס.
    הרציני הראשון היה יורו '96. הייתי עם ההולנדים בהתחלה, בגלל סימפטיה לאייאקס של 95 ו 96. האנגלים היו רק במקום שני. המהפך כמעט הגיע אחרי השער של גאסקוין נגד סקוטלנד, אבל למשחק ראש בראש ביניהם הגעתי כתום. ההצגה של אנגליה גרמה למהפך ומאז אני איתם. את צרפת שנאתי בגלל שלא זימנו את הוד מלכותו. אכזבה בחצי גמר, הייתי בן 10 ולא היה לי מושג מי זה לעזאזל גארת' סאות'גייט ולמה נתנו לו לבעוט. את אותה שאלה שאלתי כעבור שנתיים רק עם "דיוויד באטי". ב 2004 זה כבר היה "דריוס ואסל". מי זה יהיה השנה?

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

נו בסדר, גם אוסטרליה (למרות שהמקום הרביעי שלהם מובטח) והולנד. שכחתי עוד מישהו? :aaa031:

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי אף נבחרת מועדפת. בגדול, אהיה שמח אם פורטוגל תיקח אחרי תצוגות ענק של רונאלדו ונאני. גם טורניר גדול של רוני באנגליה או צ'אבי בספרד יעשה לי את זה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. וייאלי Member

אוהד של איטליה מקווה שליפי יוצא איזה אס מהשרוול .ונראה לי שצרפת יכולה להגיע רחוק יש להם סגל מדהים.