מי השוער הטוב בפרמייר ליג?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏20/2/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא סוד שיש באנגליה בעיית שוערים לא קטנה.
    אז מי באמת השוער הטוב בליגה?
    יש שיגידו שזה עדיין דיוויד סימן למרות גילו המופלג ולמרות שערים ביזארים שספג.
    יש שיגידו שזה הצרפתי הבינלאומי של מנצ'סטר, בארטז, שלמרות נפילות פה ושם עדיין עומד בשער אלופת אירופה ואלופת העולם לשעבר.
    יש שיגידו שזה קרלו קודצ'יני של צ'לסי שנותן עונה פנטסטית בסטמפורד ברידג'.
    יש שיגידו שזה פול רובינסון של לידס שנראה כשוער העתיד של הנבחרת האנגלית.
    ויש כמובן את דודק המפוקפק, שי גיבן, ריצ'רד רייט של אברטון ועדיין יש את שמייכל...

מה אתם אומרים?

2. KirkH Member

כל מי שיגיד שהשוער הטוב בפרמייר ליג הוא אחד מהמועמדים שכתבת - פשוט לא מבין עניין, או שלחילופין לא ראה העונה את בלקבורן.
    השוער הטוב בפרמייר ליג העונה הוא בראד פרידל האמריקאי של בלקבורן רוברס. נקודה.
    אם הייתי צריך לבחור שני סגנים ראשונים אני מניח שקודוצ'יני ורובינסון היו עומדים לצד פרידל על הפודיום - בסדר הזה...

3. RE-QL Member

אכן בושה שלא רשמת את גם לא את פרידל וגם לא את קירקלאנד
    חוץמזה יש כבר נושא כזה... העלתי אותו כבר...

4. KirkH Member

א) הנושא שהעלת הוא כל כך ישן שאין שום טעם להתייחס אליו (עם כל הכבוד 3 השוערים הטובים בליגה כיום בכלל לא נכללים באופציות של הסקר).

ב) בנוגע לקירקלנד, עם כל הכבוד ועם כל הרעש שג'רארד הוייה עשה סביבו - הוא לא אחד השוערים הטובים בליגה כיום (עדיין). הוא שוער מאוד צעיר, מאוד חסר נסיון ויקח לו לפחות עוד עונה אחת (מלאה) של משחקים להראות האם הוא יותר מסתם פוטנציאל. יז'י דודק מוכיח כבר כמה משחקים שכל עניין הסיפסול שלו היה יותר כדי להסיט את האש של העיתונאים מהוייה - הבעיה של ליברפול לא הייתה שוער כשהם היו במקום הראשון בליגה, והיא גם לא הייתה שוער כשהם לא ניצחו 11 משחקים רצוף.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אואן הדיון הקודם הוא ישן מאוד, אז שיהיה דיון חדש מה זה משנה.

ובקשר לפרידל בהחלט ניסיתי שלא לשכוח אף אחד... אבל שכחתי אותו.

וקירקלנד הוא פצוע אז אין מה להתייחס אליו כרגע

6. RE-QL Member

מה הקשר בכלל?!
    שחקן פצוע הופך להיות לא טוב? דל פיירו פצוע אז הוא כבר לא אחד השחקנים הטובים באיטליה?
    וקירק אם את ה באמת חושב שקירקלאנד לא נמצא בין המועמדים (לפחות) לשוער הכי טוב באנגליה אז אתה כנראה לא ראית משחקים שלואו שאתה לא מבין את מה שאתה רואה. הוא בטח בין המועמדים לשוער הכי טוב (יותר טוב במשמייכל ורייט בטוח ולדעתי גם מגיבן וסימן) ולדעתי גם השוער בעל הכשרון הכי טוב בפריימר ליג חוץ מבארטז.
    מה הקשר בכלל שהבעיה של ליברפולו לא הייתה השוער? זה אומר שהשוער השני לא טוב?
    והוייה באמת שלא עשה רעש ממנו אלא התקשורת עשתה רעש ובצדק כי באמת מדובר בשוער משובח.

ואז מה אם הנושא ישן? כבר דיברו על הנושא ההוא אז העלתי אותו כדי שתוכלו לראות מה אנשים אחרים חשבו פעם... לדעתי זה עדיף...

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קירק אני מסכים פה עם אואן.
    קירקלנד למרות שהוא צעיר הוא שוער בין הטובים בליגה ואני אישית חושב שכאשר הוא יחזור מהפציעה וכאשר הוא יקבל את הצ'אנסים שלו הוא יוכיח שהוא שוער מצויין ובעתיד לא תהיה לאנגליה בעיית שוערים בנבחרת (רובינסון וקירקלנד).

8. Julian Joachim Member

אני לא בטוח שהבנתי.

אם מדברים על עכשיו, מי השוער הכי טוב, אז זה פרידל וקודיצ'יני.

אם על כל העונה, אז רובינסון ביחד איתם.

אם על העתיד אז קירקלנד ורובינסון.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו הדיון הזה באמת מראה עד כמה מצוקת השוערים בליגה האנגלית גבוהה...

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב קודם כל הדיון הוא על השוערים באנגליה, לא על שוערים אנגליים, לכן אני לא בדיוק מבין מה הבעיה.....
    חוץ מזה זה נושא שבאמת קשה לי לדבר עליו... כל כך שה להשוות בין השוערים באנגליה...

את ברד פרידל לא ראיתי העונה הרבה, כי לא יצא לי לראות משחקים של בלקבורן. בכל מקרה ראיתי תקצירים, ואני באמת רואה שוער ענק. מה גם שנאי זוכר אותו מהמונדיאל, עוצר פנדלים והודף בעיטות בלי סוף.

את שיי גיבן יוצא לי לראות המון מן הסתם, הוא שוער נהדר. עם ההגנה של ניוקאסל, הוא באמת ענק. חלק מאוהדי ניוקאסל חושבים שהוא השוער הטוב בישבת, אני לא אגיב על זה אבל אני חושב שאם עושים דיון על זה הוא חייב להיות נוכח.

פול רובינסון, "רובו", הוא גם שוער טוב. הוא מחליף את נייג'ל מרטין בצורה נהדרת בשער לידס, והוא אחד משני השחקנים היחידים בלידס שאי-אפשר לבוא אליהם בטענות העונה. שוער נהדר, העתיד של אנגליה.

דודק כבר לא מה שהיה, למרות שהוא עדיין בסדר. את קירקלנד לא יצא לי לראות משחק, לכן אני לא אגיב.

בארטז כבר לא מברטז, והוא שוער ענק. אני זוכר את ההצלה שלו מול דידי האמאן העונה, ב2-1 של מנצ'סטר. הוא חתול, נהדר. לעומת זאת ב1-1 הוא לא ממש טוב. אני עדיין חושב שהוא היה יכול לעצור בקלות את יניב קטן, ועוד הרבה גולים כמוהו. בין הרגליים, יש לו שמה בעיה. חוץ מזה הוא טוב.

11. KirkH Member

תבין אדון אוון, דיברו כאן על השוערים הכי טובים בפרמייר לי - קירקלאנד הוא לא אחד מהם... זה לא מוריד כלום מהכישרון שלו וגם לא אומר שבעתיד הוא לא יהיה שוער גדול - זה אומר שהעונה יש שוערים יותר טובים ממנו. נקודה.
    עם כל הכבוד לזה שאתה נורא אוהב שחקנים מליברפול, בדיוק כמו שפרדי ליונברג שחקן ענק, וזה שהוא פצוע לא אומר שהוא שחקן פחות טוב, זה כן אומר שכרגע הוא לא אחד השחקנים הטובים בפרמייר ליג. קירקלאנד לא שיחק יותר מ-10 משחקי ליגה = קירקלאנד לא הוכיח שהוא יציב. התכונה הכי חשובה אצל שוער זו יציבות ובגלל שקירקלאנד לא שיחק הרבה אתה לא יכול לדעת מה הוא שווה. לדעתי, העונה שוערים כמו ריצ'ארד רייט או גיבן הוכיחו את עצמם ולכן מגיע להם יותר כבוד מלקירקלאנד.
    אתה יודע מה, אם אתה כל כך מתעקש, קירקלאנד הוא בין 10 השוערים הטובים בפרמייר ליג לשביעיה הוא לא נכנס - בטח שלא מעבר לזה...

12. RE-QL Member

שמע אולי הוא שיחק רק 10 משחקים אבל ראיתי כמעט את כולם והיכולת שהוא הראה שם הייתה פשוט מדהימה ולכן יש לו מקום (לדעתי, כל אחד והטעם שלו) בחמישייה הראשונה לא רק ב-7 ולא ב-10

13. KirkH Member

יש גבול להשפעה של טעם אישי - כשאתה אוהב שחקן זה או אחר יותר כי הוא מהקבוצה שלך זה בסדר, אבל אתה לא יכול להתווכח עם העובדות. והעובדות הם שהוא שיחק רק 10 משחקים, ושישנם שוערי ם שנותנים עונה מצויינת - והכבוד מגיע להם יותר מלקירקלאנד.

פרידל, קודוצ'יני, רובינסון, גיבן, רייט, קיילי - כולם נותנים עונות מצויינות, לדעתי, עם כל הכבוד לאהדה שלך לאדומים - אין לקירקלאנד מקום בחמישיה...

14. RE-QL Member

אז אולי אתה צודק אז ב-7 זה בטוח!
    ורייט בכלל לא צריך להכלל בדיון הזה

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל התשובה היא ברורה- בארטז.
    מאז שהוא לא עושה שטויות הוא פשוט ענק.
    והעובדות מדברות בעד עצמם,ליוניטד יש את ההגנה הכי טובה בליגה,והרבה בגלל בארטז המצוין.
    הסיבה החידה למה הוא לא השוער מספר 1 באירופה היא בהארטוזים שלו,והגולים שהוא חוטף בין הרגלים,בהירטוזים נעלמו,אם הוא ישפר את האלמנט השני אז אין ספק שהוא יכול להיות השוער הטוב באירופה.