"מי שמאמין לגרסה הרשמית על רבין, שלא יבוא"

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏23/10/07.

1. eyal7 Member

באשר לעניין של הסרק סרק: מנחם דמטי סיפר, בקלטת שהוציאה טלעד לזכרו של רבין כמה חודשים לאחר הרצח (כשעוד תאוריות הקשר האלה עוד לא נולדו), שהוא שמע את יגאל עמיר צועק את זה.
    למה הוא צעק את זה? בכדי לבלבל את שומרי הראש, שלא ישיבו אליו אש ויתנו לו להשלים את המלאכה שלו.

George Best, הסכם אוסלו לא המציא את הפיגועים, הם היו פה גם לפני זה.

כל אלה שמבלבלים בשכל על הקונספירציה, אתם יכולים להציג את השיט הזה עד מחר (או עד שרבין בעצמו ישיב לכם בתגובה "בכלל לא נרצחתי") אבל עם עובדה אחת אתם לא יכולים להתווכח: יגאל עמיר מחקירתו הראשונה (זו שנחשפה לציבור לפני יומיים, בה הוא עדיין לא ידע שהיריות שלו גרמו למותו של ראש הממשלה) הודה במעשה ולא הביע חרטה עד היום.

2. ori76 Member

התשובות שלך זה תשובות של אחד שסתם אומר כדי להוכיח את דעתו, אין לך בכלל תשובות שמוכיחות שאין משהו מסריח.
    לצלם אסור לצלם משם, אין לשם בכלל כניסה. חוץ מזה שום ערוץ טלוויזיה לא צילם את זה, אז למה שהוא יצלם? והוא כן יתמקד ביגאל עמיר, ועוד איך כן. אפילו הזה ששידר את התוכנית הזאת (אהרון משהו) אמר שהוא יתמקד בו כמה פעמים ואותו דבר על הסימון שלו לכיוון של הנהג.
    המתנקש יכל לראות גם משם, אז מה הקטע?
    בקשר לחורים בין השומרים, אז היה עוד, אבל למה יש?
    אני לא יכול למצוא לך את הקלטת, זה שודר אתמול בערוץ 2 וכל מי שיסתכל טוב ראה שהוא מסמן לעברו משהו, ופתאום אחרי שרבין נפגע הנהג מחליט לעשות סיבובים ולא לנסוע אפילו בדרך המהירה. את זה איך תסביר? אם אתה לא טיפש אתה צריך לדעת שזה מה שהנהג עשה בדרך לבית חולים.
    דרך אגב, לא אמרתי שרבין נכנס אחרי הירי למכונית, אלא שהוא יורד מהמדרגות.
    וגם איך תסביר את זה, שנתנו לו לשבת שם והשוטרים ואפילו פרס ראו אותו יושב באזור שאסור לשבת?
    אתה יודע מה, נגיד ואין שום קונספירציה, יש שם משהו מסריח, ואני חושב שאנשים שלחו את יגאל עמיר. (השר שריד אמר אתמול בתוכנית את זה, ואני חושב שיש בזה היגיון)

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/07
  3. בית"רי מלידה Member

חתיכת שקרן סובייטי: הפאב הזה הוא בכלל ברחוב צה"ל בקרית אונו - גולדה עם טופלס היא הבארמנית שם, מאמה תרזה עושה שם סטריפטיז על עמוד, וטוני סופראנו מלמד שם גמרא. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx