מי תסיים מקום 4?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏19/2/06.

1. brawon Member

ארסנל ,לדעתי הנאחס יגמר באיזה שלב, והם יתחילו לנצח, ואני מאמין זה יקרה בקרוב.
    ווסטאהם נחמדים והוכל, אבל הם מקום רביעי?. נו תהיו רציינים .
    טטונאהם?. יציבה?. לא יודע, לדעתי קבוצה שלא מנצחת את סנדרלנד לא יכולה לסיים במקום רביעי. טוטנהאם בכלל לא יציבה, גם הסגל שלה לא מספיק חזק לדעתי.
    בולטון אם היא תסיים רביעית, צריך לססגור את הכדורגל אז כבר מהיום. ראיתם איך היא משחקת? זה פשוט התעללות לראות אותה משחקת .
    וויגאן, כמו ווסטהאם נחמדים ,אבל אין להם סגל שיגיע לרביעי.

שוב, לדעתי ארסנל יש לה שחקנים עם הרבה ניסיון, ועוד הרבה דברים שלקבוצות האחרות אין.

2. barakrom Member

ארסנל עדיין במשבר
    ווסטהאם עברה ארבעה משחקי בית בהם הפסידה ברציפות ושבעה משחקי ליגה בלי ניצחון בדצמבר-ינואר

3. קינג לדלי Member

הרי זה ברור שהצרפתים יסיימו רביעי.

אם יקרה נס ונגיע מחזור לדרבי האחרון בהייבורי עם סיכוי אז נאמר אמן.
    תארו לכם ! דרבי על ליגת האלופות במשחק האחרון בתולדות הייבורי ! חבל שהסיכויים שלנו להגיע למשחק כזה קלושים.
    אם באמת יהיה משחק קובע אני צופה מכות רצח .
    אני אישית הולך להביא שני ראשים .

רק מעצם המחשבה מגרדות לי הידיים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

4. THE STRETFORD END Member

מעל לכל חשוב לי שארסנל לא תסיים רביעית,
    א.הם תמיד מביישים את אנגליה באירופה כשלא עוברים אפילו את רבע הגמר בליגת האלופות.
    ב.מביישים את אנגליה כשבמשחקים באירופה(גם בליגה כמובן)כמעט ואין אנגלי בסגל חוץ מאיזו סנונית אחת או 2.
    ג.כי זו תהיה בשבילם מכה כלכלית קשה מאוד.

אני מעדיף שטוטנהאם תסיים מקום רביעי,
    א.בולטון מנטלית כרגע יותר חזקה אבל משחקת לא משחקת כדורגל מלהיב,כדורגל שטוטנהאם יכולה להגיע אליו.
    ב.הייצוג של השחקנים הבריטים בסגל טוטנהאם.
    ג.לטוטנהאם יש את הפוטנציאל להגיע למחוזות רחוקים יותר באירופה מכל השאר,גם בגלל העבר ובעיקר בגלל העתיד,לו טוטנהאם תשחק בשנים הקרובות באופן קבוע באירופה,בטח ובטח אם בליגת האלופות,
    השחקנים הצעירים(בריטים)שיצברו נסיון,בתוספת זרים טובים שירצו להגיע לענק שמתעורר(יכנס כסף למועודון,כסף שיביא אותם)תוך כמה שנים היא תוכל להיות גם מעומדת לא רעה בכלל,
    ד.אני לא אוהד של ספרס,אני גם לא הוזה,אם דברים ילכו שם בדרך שהחלו בה אז אין שום סיבה שבעולם שטוטנהאם לא תחזור להיות גורם משמעותי הן בליגה והן באירופה.

אם לא טוטנהם אז אני מקווה שבלקבורן,פעם אחרונה שהם היו בליגת האלופות הם עשו ים פאדיחות אבל עכשיו כשמארק יוז נמצא שם חשוב לי שהוא יצבור עוד נסיון גם באירופה כדי שהוא יהיה מעומד ראוי בעתיד להחליף את סר.אלכס פרגוסון.

5. קינג לדלי Member

פה מפיק מרגליות עזריאל...

6. NewcastleFan Member

אפרופו בלקברן באלופות.תזכירו לי עם מי הלך גרהאם לה סו מכות עם שחקן קבוצתו?

7. קינג לדלי Member

דייויד באטי.

8. NewcastleFan Member

כמובן.החמום מוח - באטי.זה היה נגד ספרטק מוסקווה

9. הרצליה בנשמה! Member

ארסנל, גם עם הירידה העונה, ארסנל זאת ארסל ובהחלט מקום ב4 הראשונות מגיע להן למרות שאולי השנה זאת לא הארסנל שאנו מכירים.

בהחלט עם בולטון יגיעו למקום הרביעי זה יהיה הישג מדהים בשבילהם ואני מאחל להם את המקום הזה וגם בשביל בן-חיים המצויין.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/06
  10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז הטרבל מנצ'סטר גם עברה את השלב הזה פעם אחת, רבע גמר ליגת אלופות זה לא בושה. חוץ מזה, אז אתה מסכים שגם למנצ'סטר אין מקום שם, כי אני בספק אם השנתיים האחרונות עשו איזהשהוא כבוד לקבוצה או למדינה.

בכל מקרה מדברים על ארסנל, ובנסיון להתעלם מהאנטי-נאחס הטוטנהאמי שהולך פה אני ממש לא בטוח שהם יהיו שם. בכלל, אם קבוצה עם שלושה-ארבעה נצחונות מחוץ לבית (שזה גם כמעט כל נקודות החוץ שלהם, הרבה תיקו הם לא עשו) תסיים מקום רביעי זה תעודת עניות גדולה לליגה.

שחקנים עם נסיון? כשאתה לא מספיק טוב אתה לא מספיק טוב, ועד שהם לא יתחילו לקחת נקודות בלי לראות את הייבורי באופק הם פשוט לא ראויים לדעתי. ובכלל, קוסם לי שהלוזונים יחנכו את האמירייטס, מה רע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. George Best Member

חחח לוזונים מישה? הם קרובים הרבה יותר לעכו מאשר לאיצטדיון האימרויות.
    לי יש תחושה על בולטון.
    מיכאל, תעודת עניות לליגה זה גם שיש קבוצה כמו סנדרלנד, ואם בולטון תסיים במקום ה4.

12. THE STRETFORD END Member

Obafemi
    "מאז הטרבל מנצ'סטר גם עברה את השלב הזה פעם אחת, רבע גמר ליגת אלופות זה לא בושה. חוץ מזה, אז אתה מסכים שגם למנצ'סטר אין מקום שם, כי אני בספק אם השנתיים האחרונות עשו איזהשהוא כבוד לקבוצה או למדינה"

א.מה הקשר?האם ארסנל זכתה בכלל באליפות אירופה לעומת יונייטד?אתה יכול להשוות בין זה לבין הכישלונות של ארסנל?
    ב.יונייטד עפה בחלק מהפעמים מאז הטרבל מאירופה רק ע'י שערי חוץ כמו לברקוזן ופורטו או ע'י קבוצות שהמשיכו וזכו בגביע כמו ריאל מדריד,פורטו(ולו השופט הרוסי העיוור לא היה פוסל גול סופר חוקי של סקולס מי יודע מה היה קורה)באיירן מינכן או מילאן שהגיעה לגמר,אתה יכול להשוות את זה לרקורד של ארסנל?

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

תכלס, מישהו בכלל מסתכל על ארסנל כ"מייצגת את אנגליה"? אולי את הפרמיירשיפ, אבל בטח לא את הכדורגל האנגלי.

חוץ מזה, אף אחד חוץ מאוהדי הקבוצות הרלוונטיות לא זוכר איך עפו, למי עפו ומי עשה את הטעות ולמה, זוכרים שעפו, זה הכל.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/06
  14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום מרטין יול התראיין ואמר שהדרך לאירופה עבורנו ארוכה.
    אלא שבניגוד לראיונות קודמים של סופרנו השנה, הוא השתמש במונח Europe, ולא במונח Champions League, מונח שמאוד שימח את האוהדים שלנו.
    זה אומר לדעתי הכל. מתחילים להבין את המצב ולהנמיך ציפיות. טוטנהאם מכוונת לאירופה ועדיין לא לצ'מפיונס ליג. אותי זה כמובן מעציב כי אני חולם לראות אותנו בצ'מפיונס, בעיקר כשאנחנו בטופ 4 לאורך רוב העונה, אבל נראה שגם בצוות הניהולי מתקשים להאמין שנמשיך את המומנטום הזה לעוד 11 מחזורים.

15. THE STRETFORD END Member

Obafemi
    מה לעשות וארסנל כן מייצגת את אנגליה כי היא קבוצה אנגלית,לא פעם הרי ביקרנו קשות את ונגר ואי הכללת אנגלים/בריטים בסגל שלו(גם זה סוג של הכפשת הייצוג האנגלי)אבל עדיין נציגה אנגלית.

דבר שני,אולי אתה לא זוכר עובדות של קבוצות אחרות לגבי מי עף,מתי ואיך אבל אחרים כן.