מכבי חיפה ליקראת הגומלין דיון רשמי - חגיגות הניצחון פה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/8/02.

1. Pralja Member

אתם לא יודעים איך שמחתי!!!!!!!!!!
    צרחתי!
    אנשים ברחוב לא הבינו למה אני צורח כמו משוגע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. chaos Member

לא הייתי מייחס חשיבות לדברים של וידוקה כי אלו דברי קנאה של מישהו םע אופי של ילד בן 5

3. קפטן הוק Member

כאוס עזוב את זה
    כבר רבתי איתו אתמול ועזוב
    אתמול הוא הרגיז אותי כ"כ בגלל שזה היה אחרי המשחק והייתי שמח והוא בא עם ההערות שלו אבל חפיף העיקר שניצחנו וזהו
    דיון מיותר

4. Ilan Member

וידוקה! אתה יודע מה אתה? אתה דוגמא לאוהד של ביתר! למה אתה חושב? כי האוהדים של ביתר זה זבל! משחק מצויין של חיפה! נהדר! משחק חוץ! נגד קבוצה אוסטרית עם תקציב גדול משל חיפה! ומשחק ראשון של חיפה שהוא נגד קבוצה נורמלית..... ועוד הליגה האוסטרית בעיצומה... אבל אתה- מבקר את שום!
    תחשוב שנייה..... אם על ניצחון 2-0 אתה מבקר אותו ... מעניין מה תגיד על אלי כהן עונה הבאה...
    ושום זה לא הראשון- בגלל אוהדים כמוך- ביתר התפרקה עם גוטמן! בגלל שעל המשחק הראשון בכיתם שניצחתם רק 1-0... אתה אוהד זבל שלא שווה שפניג'ל ישקיע בך...!
    זה כבר ממש מעצבן! תראה... מיילא חיפה הייתה משחקת מגעיל... אבל בגלל כל הסיבות שכתבתי קודם חיפה ניצחה עוד ואתה מבקר את שום? איך יש לך זכות?
    טוב זה לא רק אתה..... ככה זה כמעט כל אוהדי ביתר..... שהם כמוך- מבקרים מאמנים רק בגלל שניצחו 2-0 ושיחקו בונקריסיטי...
    אתה לא חושב ששום שיחק טקטי? מה אתה רוצה שהוא יעשה? ישחק התקפי? אתה לא חושב שזה מסוכן? ככה יש לאוסטרים השניצלים סיכוי לשער חוץ! אתה טיפש ולא מבין שבכדורגל שחק לשחק על תוצאה ולא התקפי סתם ככה.....

5. AFC Member

אתה יודע מה רדליון נניח שאתה צודק.
    יצחק שום בבית צריך לשחק הגנתי ופחדני בבית כדי לא לספוג שער חוץ.
    אז בחוץ הוא ישחק התקפי?
    לא נראה לי, בחוץ הוא גם כן ישחק הגנתי לשמור על היתרון.
    אז תחשוב...שטורם גראץ בחוץ, שהיא קבוצה עלובה, יש לו את מכבי חיפה של גרנט, הוא רק צריך לשחק התקפי ועוד 4-0 יש למכבי חיפה.
    הוא מעריך יותר מדי את שטורם גראץ, עובדה שמול בלשינה הוא שיחק התקפי.

אז אני מציע לך במקום להגיד שכל אוהדי בית"ר הם זבל (איך קשור בכלל????) ללכת ליצחק שום, לתת לו סטירה ולהגיד לו :

stop it, you stuiped bitch!!!

6. Ilan Member

יצחק שום ישחק גם בחוץ הגנתי- ובצדק.
    כי אנחנו מובילים ושטרום הם אלה שצריכים להכניס את השער...
    ואז שאנחנו משחקנים הגנתי תוך שנייה יהיה מתפרצת של חיפה וגול וזה יגמור את הסיפור (כנראה...).