מכבי חיפה - עונת 2016/17 - העונה המסויטת נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

EsheD אוהב/ת את זה.
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ואני חשבתי שממשיכים לעבוד אחרי התוכניות של מוניוס..

אה אופס.

EsheD אוהב/ת את זה.
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אורי קופר:

"
    תור-קריסטיאן קרלסן התארח הערב בפודקאסט "פוטבולקלוב", תכנית בעלת מוניטין בנורווגיה, ושוחח רק על מכבי חיפה במשך *למעלה משעה*. חלק מהדברים כבר אמר בעבר, אבל יש עוד אנקדוטות מעניינות. מביא פה את עיקרי הדברים.
    - "התחלנו ממש טוב והגעתי לקבוצה עם ראש פתוח, אבל אחרי כמה חודשים הבנתי שחזרנו בדיוק לנקודת ההתחלה. מולנסטיין הביא איתו אנרגיה מצוינת ושיחקנו טוב עד דצמבר. האמת באוקטובר ונובמבר שיחקנו ממש טוב, אבל פתאום הכל התפרק. עבדתי צמוד עם רנה ואני לוקח אחריות על החלק שלי בכך שדברים לא... עבדו. ואז רנה נאלץ לעזוב.
    "מאמן חדש הגיע (לוזון) ולא הכרתי אותו. השיטות של לוזון באימונים ובניהול הקבוצה הם גם משהו שלא הכרתי. בסוף חודש מארס כבר הבנתי שבמצב הזה אין שום טעם בשבילי להמשיך את הקריירה במכבי חיפה".
    - לדעתו הרגע שהכריע את גורלו במועדון הוא המשחק מול מכבי ת"א שהסתיים בתיקו 2:2: "אם לא השער המאוחר של קיארטנסון אני לא חושב שהייתי עכשיו בחזרה בבית בנורווגיה".
    - "זה לא היה אופטימלי שאיולפסון ואזמי הגיעו מחופשה אחרי סיום הליגה בנורווגיה. רנה שמח מאוד משתי ההחתמות האלה, אבל לוזון לא אהב אותם מההתחלה ואפשר לומר שפחות או יותר הם ישר נכנסו לרשימת ההעברות".
    - בשלב בו ענה לשאלות המאזינים והתבקש לציין משהו שאהב בשנה האחרונה אמר המנהל המקצועי "האוהדים מדהימים", אבל על נושאים אחרים הקשורים לכדורגל הישראלי לא היו לו מילים טובות. "אני חושב שקשה להכין את עצמך לפני שמתחילים לעבוד לראשונה במקום כמו ישראל", הוא ציין. "צריך לשאול 'למה כל כך מעט שחקנים זרים מצליחים בישראל'? הרבה יותר קל לעבוד במקומות אחרים עם מבנה טוב יותר. במונאקו יש משמעותית פחות לחץ מאשר במכבי חיפה.
    - "יש המון לחץ במכבי חיפה. העבירו עלי ביקורת בתקשורת בישראל על זה שאני העברתי ביקורת בעצמי על התקשורת. הם מאוד צהובים, זה יותר גרוע מאנגליה. לא מבינים בישראל ששחקן צריך זמן להסתגל לסביבה חדשה. זמן ללמוד את האימונים ואיך לתפוס מנהיגות בקבוצה. למדתי הרבה בזמן שלי שם. אם אני צריך להעביר ביקורת על עצמי אז הייתי צריך להיות יותר החלטי בדרך בה נהגנו עם חלק מהשחקנים. אולי היינו נחמדים מדי עם חלקם בישראל רוב השחקנים זקוקים למנהיגות קשוחה".
    "

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/17
  5. G.B7 ירוק עולה

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ייאוש מהזרים, שחלקם זרים לענף, שנחתו אצלנו בשנים האחרונות.

7. Telkiyski Member

מהמר שהוא טוב.
    אין על זרים בולגרים ;)

8. Raulito Madridista

התייחסות קצרה לקרלסן - זה מנוסח יפה ונשמע טוב(ובאנגלית זה בטח נשמע עוד יותר טוב) אבל בגדול - בריחה מאחריות תוך מכבסת מילים. מכבי חיפה לא הייתה צריכה להגיע לינואר כשהסגל שלה נראה ככה והיא צריכה להחליף 1/3 קבוצה, הרי בינואר נדיר שפוגעים בול - לא כל יום יש טלקיסקי או טופוזאקוב(או דוגמא עדכנית יותר: ראדה פריצה). מעבר לכך מכבי חיפה הראתה מנטאליות של מועדון קטן ולאו דווקא בסגנון המשחק. גם להפועל באר-שבע היה משבר העונה בשלב מסוים ולמרות כל האיכות שלה - כל משחק חוץ נראה פוטנציאל רציני לאיבוד נקודות, ועדיין - הקבוצה ידעה להתאושש. מכבי חיפה לא סבלה מ-'משבר'. היא פשוט הפסיקה להיות קבוצת כדורגל כמעט לאורך כל חצי השנה האחרונה ובקושי העפילה לפלייאוף. הוא היה לא רציני.

9. hbs7 Member

יש גם לא מעט במה שהוא אומר.
    כל כך הרבה זרים לבשו ירוק שאני כבר לא זוכר את רובם. באים בקיץ, מוחלפים בשחקן נוער בינואר ושוב בא חדש בקיץ וגלגל חוזר לו.
    כל 3 חודש משנים תפיסה ועלק מדיניות.
    אי אפשר להצליח ככה נקודה.

10. Butragueño מנהלים

די, כבר אכל לנו את הראש. עד הימים האחרונים הייתי בצד שלו וטענתי, יחד איתו, שהכלים במכבי חיפה כל כך רעועים שאי אפשר באמת לפתח ולהתפתח. אבל בשבוע האחרון הוא מתראיין לכל כלי תקשורת ורק מתרץ, וזה גורם לי להבין שגם הוא לא תלית שכולה תכלת.

קצת על גיא לוזון, ביומיים האחרונים מפורסם שהוא להוט להחתים את אדי גוטליב, כשידוע לו שהסכום יהיה בסביבות ה-700 אלף יורו, ואני לא מביו מה דחוף לו. בלם די זוועתי, שמנצל פעם ב-10 משחקים את משחק הראש שלו, איטי ולוקה במסירות, ירד ליגה ואין סיכוי בעולם שקבוצה שפויה תשלם עבורו סכום פסיכי כזה.

oh wait....

11. yakov_y YNWA

ביום שישי נסע בן הרוש לחיפה כדי לסכם את פרטיו, החתימה הייתה אמורה לקרות ביום ראשון, אנחנו ביום רביעי.
    יכול להיות מוניס 2 ?

G.B7 אוהב/ת את זה.
  12. G.B7 ירוק עולה

מקווה ...
    ועכשיו פורסם שמכבי פ"ת ממשיכה לעשות בעיות בקשר להחתמה של אליסון דוס סנטוס.
    לגביו אני לא רוצה שיהיה מוניס 3...

ועוד משהו בקשר לנושא קרלסן ולשינוי תפיסה
    מכבי חיפה הייתה יחסית בסדר (בדגש על יחסית) עד חודש ינואר ואז משום מה הוחלט על שחרור של יותר מידי שחקנים והיו 2 3 משחקים שעלינו עם חצי הרכב נוער עד שבאו כל הזרים
    חשבתי שהשחרורים האלה בדגש על פלט ביחד עם השחקנים החדשים יוציא את הקבוצה מהבינוניות שהיא הייתה בה אבל במקום להשתפר רק נחלשנו עוד יותר.
    מה לעשות אי אפשר לבנות קבוצה חדשה בינואר
    ופה בעיניי קרלסן טעה והאחריות שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/17
    EsheD אוהב/ת את זה.
  13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי הוא שוב הלך לאיבוד,כמו שקורה לו כל פעם שהוא פוגש קיצוני ימיני.

Civil ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

כל החוליים במועדון שקרלסן מציין בראיונות רשמתי לו בחודש מאי שעבר בטוויטר.
    באופן מפורש ביותר כתבתי לו שאנו מועדון חולה ואתה חייב לדרוש סמכויות כדי לשנות.
    גם ציינתי את התקשורת.

אין צורך לשלם לאדם רק כדי שיגיד מה שאנחנו ממילא יודעים.
    אין לו את האופי הדרוש לתפקיד והוא בא לפה להכשל(ובמקרה הגרוע גם לגזור).
    לא סתם עבד במונאקו פחות משנה ומאז 3.5 שנים כלל לא עבד בתפקידי כדורגל.
    גם מולנסטיין היום מבלבל את הביצים ברדיו ומשבח כמעט כל רכש שמקושר ליונייטד.

איכשהו נראה לי שלא נראה אותם בעתיד בתפקידי כדורגל משמעותיים וזה אומר הכל.

גם אין פלא שאלה האנשים ששחר בחר.מנהל מקצועי טוב לא יגיע אצלו כי הוא לא מאמין בפורמט.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/17
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@G.B7
    שחרור השחקנים לא היה כזה נורא אם שחר היה מחתים שחקנים שהיו משפרים את הקבוצה. במקום להתקדם הלכנו אחורה כי אלה שהגיעו היו ברב הזמן פצועים (דמארי) או שהם היו ברמה של ליגה א' (איולפסון). הקטע הוא שבינואר לא צריכים לעשות מהפכות. את זה עושים בקיץ...

מכבי חיפה פשוט לא מנוהלת כמו שצריך ולכן הבעיות נעשות גדולות יותר. חוץ אולי מהחתמת אלברמן, שחר ממשיך לעשות אותם טעויות. הוא רוצה לצרף שחקנים בינוניים בתקווה שהתלכיד פתאום יתחרה עם ב"ש ומכבי ת"א. לא צריך להיות גאון גדול כדי לדעת שבן הרוש ואופיר מזרחי פשוט לא שחקנים ברמה הנחוצה.

לצערי הבעלים מסתפק היום בשיתוף הקבוצה בפלייאוף העליון ואין לו רצון להתחרות בגולדהאר או ברקת. רק תסתכל על אלו ודוידזאדה ותבין לבד למה מכבי חיפה הפכה לקבוצת מרכז טבלה.

EsheD אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.