מכבי חיפה - עונת 2023/24. אפטר פארטי.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏8/7/23.

1. DRORIKO Member

צודק, טעות שלי, מקבל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/3/24
  2. G.B7 ירוק עולה

יש מקום לשיפור בטוח, וכן זה קורה יותר מידי אצלנו (אופציה נוספת שגם זמני ההחלמה שמפורסמים הם המצאה של התקשורת או שזה הודעה רשמית של מכבי חיפה) אפשר וצריך לתקן ברמתנו, אבל לפי דעתי התיקון צריך להיות ברמה עולמית.
    שחקנים בכל העולם, בטח בטופ האירופאי חווים עומס לא נורמלי (לא רק בכדורגל), ב-NBA מיליון משחקים, פה בארץ בגלל המלחמה נוצרה בלית ברירה מסגרת משחקים לא אפשרית. האויב מספר אחת של כל הנושא הזה זה עומס משחקים= כסף.
    חזירות כספית של אופ"א וכל הארגונים (מונדיאל בחורף זה רק דוגמה אחת לזה אבל מאוד משמעותית) מובילים את הכוכבים הגדולים והקטנים להיפצע בכמויות ולא נותנים להם להחלים כמו שצריך. אין פתרונות קסם.

לפי דעתי בארץ היה מקום לבטל את הסיבוב השני של הפליאוף, או לחשוב על פתרון אחר יצירתי בשביל להגביל את העומס המשוגע הזה.

3. alexshw Member

4. VAR Member

אם ידעו להסיק מסקנות לשם שינוי, יהיה מדובר בעונה חיובית עבור המועדון.

1. לא לחתום על שום תקנון של ההתאחדות. במקום זה להתחיל לנהל מו"מ עם ראשי קבוצות (גדולות) אחרות שמטרתו להגיש להתאחדות תקנון שיפטור לחלוטין קבוצות על סעיפים של התנהגות אוהדים. משלמים על אבטחה? האחריות היא על האבטחה.
    2. להודיע לכל שחקן שחותם במועדון שלא ינוהל שום מו"מ על מכירתו במהלך העונה. רוצה החוצה? שיגישו עליך הצעות אחרי המשחק האחרון של העונה ועד אמצע חודש יולי.
    3. חוליית התקפה חדשה לגמרי (שוראנוב נחשב לצורך העניין לשחקן חדש).
    4. צוות רפואי חדש לגמרי (את הכי חשוב שמרתי לסוף).

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

סעיף 2 לא ריאלי ולא רלוונטי. מכבי חיפה לא תנצח את השוק. סתם פנטזיות של אוהדים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

1 ו - 4 מסכים. כל היתר יש את אלברמן והצוות שלו.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

חברים, הסירו דאגה מלבכם. יש את אלברמן!
    In Alberman we trust!

אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק.

8. alexshw Member

מה אתה מציע? אם אתה לא רואה עבודה של אלברמן, צר לי. כנראה עדיף שפיני זהבי ימליץ ליעקב שחר.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ניצן? שואו? לסובוי? שימיץ'? קאסה? גוני? קנדיל? פשששששש נפלתי מהכיסא.

italiano אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

כן אלברמן עובד פה רק הקיץ ולא הביא אף אחד קודם. ומה רע בקנדיל או שימיץ כשחקני רוטציה?
    קאסה צעיר. היה משחק פחות אם היו פחות פציעות.
    אם יש מנהל מקצועי מביא רק רכישות מוצלחות ב - 100%, אשמח כמובן שיחליף את אלברמן.

אלברמן מעורב מ - 2018 או 2019 במועדון. תשווה מצבינו אז והיום ותחזור אליי. לא הייתה בכדורגל ישראלי קבוצה שהכניסה כל כך הרבה כסף בשנים האחרונות כמו מכבי חיפה.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  11. italiano Member

אני אמשיך לטעון שהשינוי היחיד בין מכבי חיפה בעשור השחור למכבי חיפה אלופה 3 שנים ברציפות זה ברק בכר ועומר אצילי. זה הכל.
    אחד מתנה מהפועל באר שבע והשני מתנה ממכבי תל אביב.

לא אלברמן ולא גרביים.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  12. VAR Member

אצילי זה בטוח לא, מכבי חיפה הוליכה את הטבלה כשהגיע.

ובכר זה גם לא, 2019/20 זה בעולמות יותר טוב ממה שהיה ב8 השנים שלפני כן גם אם לא נגמר באליפות.

oranfu ו-G.B7 אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

לא מסכים. מכבי חיפה בעונה שלפני בכר חזרה להיות קבוצת צמרת. אני כן מסכים שבכר נתן לנו את האפגרייד בשביל לקחת אליפות(וגם צריך להגיד ביושר שמכבי נחלשה אחרי עזיבת איביץ׳) אצילי כמו שנאמר מעלי הגיע רק באמצע העונה וככל הנראה חיפה היתה לוקחת אליפות בלעדיו. הוא כן היה גורם חשוב בשתי האליפויות שאחרי ואנחנו כן רואים את הבור שהשאיר אחרי העזיבה שלו.

בסופו של דבר אין הבדל בניהול בין חיפה, מכבי וב״ש. 3 קבוצות שמתחלקות ביניהן באליפויות כי מבחינה כלכלית הן ליגה משל עצמן(למרות שב״ש קצת מתחת לחיפה ומכבי) 3 קבוצות שחוות עליות ומורדות. כמו שלמכבי היו 3 שנים בינוניות ועכשיו חזרו לטופ אז אנחנו אחרי 3 שנים גדולות חזרנו לבינוניות, זה המחזוריות של הכדורגל.

14. DRORIKO Member

ועם כל זה אנחנו עדיין מדברים על עונה עם מקום 2 ושמינית גמר אירופי. הלוואי שמעתה זה יחשב לעונה כושלת אצלנו. בעשור השחור היינו מגרדים בקושי מקום חמישי. על אירופה לא היה על מה לדבר בכלל.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  15. G.B7 ירוק עולה

אתמול באזור דקה 55 קינדה והקבוצה ניסו ללחוץ גבוהה וריינה הניעו את הכדור בצורה מאוד טובה והלחץ שעשינו לא צלח, ומאז ראיתי 11 שחקנים עם הראש ברצפה בלי שום אמונה.
    היינו לאורך השנים האחרונות בבורות לא קטנים (פיגור, אדום, פנדלים ומה לא) ומכל הבורות האלה במיוחד בסמי עופר ידענו לחזור בצורה הכי טובה שרק אפשר ולעשות את העבודה ולהפוך את הסיפור ב-180 מעלות זה קרה הרבה יותר מפעם אחת או פעמיים, גם כאשר המצב היה חרבנה על הדשא ידעת שיהיה בסדר ואנחנו נעשה את העבודה ונצא מהמשחק הזה מחייכים.
    אתמול אחרי שקיבלנו את ה-2 כל הקבוצה שפופה גם ברמת האמונה אין אחד ב-11 שנותן לך את התחושה שאתה חוזר למשהו.

אין שום מנהיג על הדשא, אין שום שחקן שמרים את השחקן שלידו, אין שום שחקן שמכניס טירוף לשחקנים שלידו. רפאלוב מביא הרבה שקט וניסיון אבל דווקא עכשיו אני לא רוצה את "השקט" הזה אני רוצה שחקן שרץ לשופט בעמוק עם הידיים כמו חזיזה, אני רוצה שחקן שגוער בשחקן אחר בשביל לשפר אותו כמו שרי. ואז גם סונדגרן וקורנו היו מצטרפים לטירוף הזה אבל כרגע זה סתם נראה שסונדגרן וקורנו עצבניים מידי.

מעבר לזה עם כמה שחלייאלי ענק והשחקן הכי טוב בקבוצה, לאורך כל הדרך אני טוען שאם יכולנו לבחור בין אצילי אליו אז לפחות אני הייתי בוחר חד משמעית באצילי.
    בהמון מצבים לאורך השנתיים המדהימות שלו אצלנו הוא הראה על הדשא מה לעשות בשביל לקחת אליפות, זה מעבר לגולים (כי גם חלייאלי כובש) זה גם החוכמת משחק עם הכדור והמסירות ועוד ועוד.
    אתמול עד הגול הפסיכי שלו חלייאלי ניסה לעשות לא מעט פעולות ונכשל בכולן, שזה מפריע מאוד אבל מה שהרבה יותר מפריע שלפחות בתחושה שלי ראיתי אותו כבוי לגמרי ומתוסכל בצורה מאוד גדולה (סחב אולי את הטעות שלו בגול ה-1).

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 39)

1. Butragueño