מכבי חיפה :: 04/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏2/5/04.

1. ג'רי בית הלוי Member

רק החצי השני של העונה.

2. Beitar Je(w)rusalem Member

אני לוקח את מה שרשמתי,
    אליפות זה אליפות, כל הכבוד לחיפה שהייתה הכי פחות גרועה השנה.
    מברוק על האליפות, רק שלא תגדל פה מכבי "עלית" חיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/04
  3. שגיא Guest

אין טעם שאסכם את האליפות הזאת ביותר מידי מילים, אמרתם הרבה, רובכם גם צדקתם. בכל מקרה, חיפה זכתה באליפות, ועשתה זאת כאשר נותרו עוד שלושה משחקים לסיום העונה. מבחינת יכולת, השחקן המצטיין של העונה הוא ללא ספק עידן טל, היחיד ששמר על יציבות לאורך כל העונה. רוסו פתח מצויין, אם כי נחלש, ולכן לא הייתי מעניק לו את התואר. בנוסף יש לציין את דוידוביץ' שחזר אחרי פציעה והציג יכולת טובה מאוד בשער האלופה. שאר השחקנים הבליחו בתקופות מסויימות (ברדה, קטן, זנדברג ואחרים) ולא שמרו על יציבות לאורך עונה שלמה.

אז נתסכל קדימה, לעונה הבאה.

בראש ובראשונה לדעתי, רוני לוי צריך לבנות על שי בירוק כשחקן הרכב ראשון. או לפחות שחקן רוטציה שמקבל הרבה יותר דקות. אנחנו מפסידים הרבה יכולת, הרבה טכניקה והרבה ראיית משחק כשהוא לא נמצא עם המגרש, אתמול הוא עלה לשחק במחצית והיה מצויין. לילד הזה יש כשרון, וצריך לנצל אותו בשנתיים הקרובות, לפני שייצא לאירופה. שחקנים כמו עידן טל ויניב קטן, לגביהם היו שמועות שיעזבו לאירופה, ולכן קשה לבנות עליהם. אם הם נשארים, כמובן ששניהם צריכים להיות שחקני הרכב. תוסיפו לזה את זנדברג שכנראה ישאר. בנוסף יש לקנות חלוץ טוב, חסון, גבוה, חזק, סטייל יעקובו, ושגם יציג יכולת טובה. בהגנה יש להחליט עם בונים על דקל קינן (אפשרות טובה) ולתת לו את תפקיד הבלם השני ליד אריק בנאדו, שלמרות בעיות חוזים, ישאר בקבוצה. עמדת המגנים - מגן שמאלי, לדעתי יש להשאיר את קייסי, קייסי חזר לעצמו בחצי האחרון של העונה, שמר על יציבות ומגיע לו להישאר. מה גם שאין מגן שמאלי טוב ממנו (מה שמוביל להפתעה שהוא לא בנבחרת, אבל ניחא, זה לא לכאן). המגן הימני היא העמדה הבעייתית יותר. אלון חרזי כבר מזדקן, אם משאירים אותו, אז לא כשחקן הרכב. עזריה קיבל הזדמנויות, אך אני עדיין לא בטוח שהוא השחקן שראוי לשחק שם. מסכת הזרים של חיפה כרגע כוללת לעונה הבאה את ג'ובאני ואלבס בסימן שאלה. גם אם מביאים חלוץ ואת בוקולי (נחזור לזה אחר כך), עדיין יש אפשרות לקנות מגן ימני זר. אם לא, אפשר ללכת על אופציית אורי אוזן שלא ישאר בנתניה אחרי הירידה. לגבי אלבס, אני לא ממש יודע אם כדאי או לא כדאי להשאיר אותו. נראה גמלוני מידי, אם מוצאים שחקן טוב יותר, כדאי להביא כמובן, בעמדת הקשר האחורי.

הגענו לגוסטבו בוקולי. לא יודע אם נכון או לא לגבי אמינות הידיעה לפיה הוא ישחק בירוק של חיפה בעונה הבאה. חיפה פשוט לא צריכה אותו. נכון, שחקן כשרוני, אין ספק בכלל. אבל בעקבות כמות הדקות של בירוק שצפויה לעלות, אני לא חושב שיש לו מקום. אולי אם יניב קטן או עידן טל יעזבו, אבל במצב הנוכחי, כדאי לו לעבור לקבוצה אחרת. באדיר כנראה יעזוב את הקבוצה, אחרי 4 שנים, לא הפסד גדול, יש לנו שחקנים טובים ממנו. ועמדת השוער, שכחנו, גם ניר הוזכר כמועמד לצאת לאירופה, למרות שאני לא בטוח שזה יקרה. אם זה יקרה, אני ארצה לראות את אלמדון בשער, אם לא, כבר היו מספר שמועות שאלמדון בדרך לאחת הפתח תיקוואיות, זה במידה וישאר שוער שני. בעמדת הזאת אין בעיה, גם לאלמדון אני צופה עתיד טוב. אג'יופור יעזוב גם כן, כמו גם זבדיל וזאקיץ' שלא הפגינו יכולת טובה כלכך. זבדיל שחקן טוב, אבל אין לו מקום בחיפה, כמו שלבוקולי לא יהיה.

זהו לבינתיים, נראה עד כמה הדברים יתפחתו לפי ציפיותי ובקשותי.

4. אלי מתחן Member

חחחחח... מה שאנחנו הספקנו לשכוח מעונות האליפות אתם עוד לא למדתם.
    אני לא מאמין שיש עוד איצטדיון בארץ שיוצאים ממנו בשיירה כמו מהמזרחי, שרים יותר חזק מביציע ומגיעים עד החניון של המערבי ומשם מתפזרים, בחיפה מחזור ראשון שקיבלנו 4-0 האוהדים יצאו בשקט כאילו הם קיבלו 4

5. Beitar Je(w)rusalem Member

אני חושב שחיפה צריכה להביא שחקנים בכמה עמדות.
    א) כל חלק וחלק בהגנה. ממגן ימני ועד השמאלי.
    איתן עזריה עם כל הכבוד לא שחקן טוב והוא גם לא יצמח להיות כזה. עם כזה שחקן אי אפשר להגיע רחוק בליגת האלופות, וכשהליגה תתחזק, גם לא כל כך במירוץ לאליפות.
    אפשרות טובה: אורי אוזן (כל מי שבית"ר רוצים, שבוע אחרי זה אני רואה גם חיפה). http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

מגן שמאלי - קייסי גמר את הסוס, הוא אפס. אפשרות טובה: דדי בן דיין או אפילו רוני גפני.

בלם אחורי - אריק בנאדו, אחד מהבלמים הטובים שצמחו בארץ, גמר את הסוס והוא לא יועיל שנה הבאה.
    אפשרות טובה: דקל קינן - להרכב. יכול לצאת ממנו משהו.

בלם קדמי - אלון חרזי מזמן גמר את הסוס ואג'יופור פשוט גרוע.
    אפשרות מעולה לחיפה: ארנסט אטצ'י שנותן עונה טובה מאוד, או בן חיים.

ב) חלוץ.
    את רוב שערי הקבוצה מבקיעים הקשרים. לא ככה זה אמור לפעול.
    אפשרות טובה: אלי ביטון ממכבי ת"א, ליאור אסולין...

ולשחרר כמה שחקנים מיותרים/שלא מקבלים דקות משחק:
    פאבל זבאדיל (רכש הסיבוב לפי "יעקובו את ברקוביץ'" מהפורום, חחחח).
    פאולו " אני השחקן מס' 1 בעולם " אלאבס.
    זוראן "הוא תמיד מחטיא מול שער ריק באימונים" זאקיץ'.
    אלון חרזי.
    ערן לוי (שחקן מעולה, חיפה לא נותנים דקות משחק והלוואי שיעבור לקבוצה אחרת).

6. E~R~A~N Member

אליפות של שני שערים היא הכי יפה בעולם

תעשו לי טובה...

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

להגיד לחיפה "אלופה" זה לחלל את המילה "אליפות" זה כל כך לא מגיע לה שזה בלתי יאומן. אבל מצד שני זאת עובדה ולאף קבוצה בעצם לא מגיע.

אין מה להגיד כולכם יודעים מה שווה העונה הזאת ואפשר היה לסכם את זה לפי המשחק אתמול, מחצית במשחק האליפות 1-1 בין חיפה לנצרת השחקנים יורדים לחדר ההלבשה וכל 6,000 (זהו...? במשחק אליפות? מה אתם הפועל חיפה?) שורקים בוז. רבאק משחק "אליפות"?? חיפה ניצחה די במזל וזכתה רק בגלל החולשה של הליגה. אם חיפה הזאת הייתה משחקת עונה שעברה היא הייתה מסיימת מקום 5 מקסימום.

בקיצור, מזל טוב אני לא יגיד כי לא מגיע לה.

8. אלי מתחן Member

לפחות היא מתוקה, אני מעדיף אליפות בנקודה כמו ב98 על כזאת אליפות מגעילה

9. MaDot Member

טוב אני הייתי כל השנה אחד מאלו שהתלוננו על המשחק על הזרים על השיטה
    אני לא משנה את דעתי לא שיכנענו יותר מדי השנה אבל זה הספיק ובגדול
    ואחרי החגיגות אתמול במזרקה ובכרמל אני פשוט בנאדם מאושר
    למרות שלא שיחקנו טוב כן הגיע לנו ואין קבוצה שהיתה יותר טובה מאיתנו

עכשיו בקשר למי שלא אוהד את חיפה מה אתם רוצים? אתם משלמים כרטיס בשביל לראות את מכבי חיפה? אתם בוכים בהפסדים? אתם עצבנים שלא הולך? לא! אז מה אתם מתלוננים בואו בתלונות לקבוצות שלכם שלא משנה את מי אתם אוהדים היא לא היתה מספיק טובה השנה ומצכבי חיפה חייבת לשחק טוב בשביל האוהדים שלה ולא בשביל אוהדי בית"ר מכבי ת"א או הפועל ת"א

האליפות חזרה הביתה אל הכרמל
    אז בואו נגיד תודה לאלללללללללל
    האליפות ירוקההההההההההה

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

?!?!
    אריק בנאדו הוא השחקן שהחזיק את ההגנה של חיפה העונה ועליית המדרגה שלו העונה הוא זה שעשה את חיפה לקבוצת ההגנה הטובה בליגה, יחד עם דוידוביץ', כשלעומת שנה שעברה שספגנו 42 שערים ובגלל זה לא לקחנו אליפות, העונה ספגנו 20 וקצת שערים. זה בזכות בנאדו וניר בעיקר.
    גמר את הסוס? כולה בן 31 משהו כזה ואני מאמין שהוא ייתן במכבי לפחות עוד שלוש עונות עד לפרישה, ולכו תדעו אולי כבר בעונה הבאה הוא ייצא לאירופה... אם הוא ישחק במכבי חיפה (שזה כמעט 100%, בואו נהיה כנים) הוא יהיה אחד השחקנים היותר מועילים בקבוצה.

11. MaDot Member

בואו נפתח בזה שבנאדו בלם קדמי ולא אחורי
    ויש ירידה גדולה מאוד בכושר שלו השנה והאמת הוא היה בין מי שהייתי מוותר עליו לעונה הבאה
    יחד עם קייסי ז'אנו חרזי באדיר זאבדיל אלבאס ז'קיץ ובוקסה

12. Beitar Je(w)rusalem Member

בוא'נה מה אתם מתנפלים עליי?!?!?!
    רקובה.
    תקרא טוב מה שרשמתי.
    עונה הבאה הוא לא יועיל, בעצם יכול להיות שהוא יועיל, אבל לא כמו פעם.
    אני הייתי מציע לחיפה לשלב צעירים בחלק ההגנתי. לבנות את ההגנה מחדש.
    כי שבנאדו יפרוש לא יהיה מחליף יותר טוב, בנאדו הוא אחד הבלמים הכי טובים בארץ.
    מדוט...התלבלבתי.
    אתה סולח לי מלכי?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/04
  13. ניקניק Member

לדעתי הקבוצה היחידה שמגיע לה לזכות באליפותת זוהי נצרת ללא ספק קבוצה כישרונית שירדה ליגה אתמול
    ולא בצדק אם שייע היה מתחילת העונה אני שמער מקום 5 6
    חיפה זכתה וזכתה כמו גדולה מגיע לה פור כז ענק של כמה נקודות מהמקום השני
    ברור שזו לא העוהנ הכי ט8ובה לכול הליגה!
    אני כאוהד באר שבע מצדיע לחיפה עיל שנקחה תאליפות הזו
    ומצטער שנצרת ירדה הציגה תכדגורגל הטוב ביותר בליגה!

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב אני לא מסכים. בהנחה שסוף סוף יזרקו בעונה הבאה את אג'יפור וחרזי יעודד מהספסל כי הם לא מתאימים להרכב, סוף סוף דקל קינן שיש לו המון פוטנציאל יקבל מקום של קבע בהרכב, וגם עזריה, שאני שומע מהרבה שאין לו מה לחפש במכבי ואין לו פוטנציאל לשחקן בכיר בהגנה אבל אני מקווה שבעונה הבאה הוא יקבל קביעות באגף ימין של ההגנה וכשחולית ההגנה תהיה יחד עם דוידוביץ' בשער עזריה, בנאדו, קינן וקייסי אני חושב שמבחינה הגנתית תהייה הצלחה לפחות כמו העונה. הבעיה היחידה של עזריה שהוא לא מתקיף מספיק וכמובן שהוא עוד חסר ניסיון אבל זה יבוא לו בעונה הבאה, אני מקווה.

15. Beitar Je(w)rusalem Member

אין לו לא התקפה, לא הגנה, אין לו כדורגל והוא לא יהיה שחקן מוביל בעתיד נ=ק=ו=ד=ה.
    ככה אני חושב.
    הוא לא יודע לשמור, הוא לא יודע לסגור, הוא לא יודע להרים כדור, הוא לא יודע למסור טוב, הוא יודע רק לבעוט חזק, ועוד בדר"כ זה יוצא מעל המסגרת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    הוא לא מהיר בכלל, כמו שמגן צריך להיות (אל תיתן לי דוגמא של טלקר למה אותו כל אוהד אוהד בית"רי שונא, הוא המגן הכי איטי בארץ).
    הוא נמוך מאוד (איך הוא יעלה לכדורי גובה מול חלוצים כמו עומר גולן ושלומי ארבייטמן [שנחשבים לגבוהים בעלי משחק ראש טוב]!?).

בקיצור, אתם יכולים לנסות ולנסות ולנסות, אני חושב שזה ביזבוז, לא ייצא ממנו כלום.