מכבי חיפה :: 04/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏2/5/04.

1. שגיא Guest

להתמודד? סלח לי, אבל האליפות ירוקה ולא צבועה בצבע אחר. זה שאנשים כמוך ואחרים ממעיטים בערכה על ידי אמירות שונות כמו "האליפות הזאת מגעילה" זה כבר בעיה שלכם. זוהי בעצם ההתמודדות שלכם ולא שלנו, ההתמודדות שלכם עם העובדה שהאליפות, מכוערת ככל שתהיה, לא נוסעת לנגב ולא לשום מקום אחר בארץ מלבד חיפה. הרי כל הליגה הזאת מנסה להתמודד בדיוק כמוך, על ידי המעטת ערך הזכיה, ובכיף, כל עוד זה עוזר לכם, תעשו את זה. אנחנו לא צריכים להתמודד עם שום דבר, תאמין לי.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריכים להתמודד?
    דבר איתי אחרי הזכייה של היריבה העירונית בגביע. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קטע, אני דווקא לא זוכר ניצחון כזה... אני זוכר תבוסה 5:2 למנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד. או שאתה מתייחס לאותו משחק אימון אליו עלתה יונייטד עם הנוער?

פרשננו המקצועי עלק.

4. Ilan Member

לא נמאס לך להזכיר את זה?

תאכל תלב בשקט. חבל שהמקום הכי רחוק שהגעתם אליו בשנים האחרונות זה ב"ש...

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שלא. תשלים עם הדבר הכל כך ברור הזה. מה יש להכחיש? מדובר במשהו שכל קבוצה גדולה באירופה עושה - מעלה הרכב משני או אפילו פחות מכך למשחקים לפרוטוקול בלבד בצ'מפיונז ליג. המאמנים מודים בזה, כולם בעצם יודעים את זה - רק אוהדי חיפה משום מה מסרבים להשלים עם זה. ואח"כ מתלוננים שישראל לא מתקרבת לרמה של אירופה - אם אנשים כאן יתלהבו על כל ניצחון על קבוצת ילדים מאנגליה בחיים אף קבוצה ישראלית לא תתקדם לאנשהו.

6. Ilan Member

כנראה שחכת שאותה קבוצת ילדים ניצחה את אולימפיאקוס שבוע לפני זה באתונה.
    והם שיחקו עם אותו סגל נגד אולימפיאקוס.

7. שגיא Guest

ממש לא צריכים להתמודד.

לדבר איתך אחרי הגביע? זה כל מה שאתה מסוגל לייצר מהמקלדת רבת האותיות וסימני הפיסוק? הייתי מצפה ליותר.

עצם התעוררתם של כמה מוסקטרים שנזכרו שהאליפות לא שלהם, מראה שמי שמנסה להתמודד פה עם משהו זה האוהדים של שאר הקבוצות, להתמודד אם העובדה שהאליפות, ואני שוב חוזר על דברי, מגעילה ככל שתהיה, לא תגיע לקבוצתם השנה. עצם פתיחת הפה הזאת, עצם המעטת הערך, עצם אי הישיבה במקום, עצם המצאת תירוצים על התמודדות של האלופה, כל אלה מראים מי פה באמת מנסה להתמודד.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי, סליחה - ניצחתם קבוצת ילדים שניצחה את אולימפיאקוס. ניצחון על מנצ'סטר יונייטד זה עדיין לא.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משה עם הפה שלך הגביע כבר בסכנין.

10. אלי מתחן Member

אותו סגל, לא אותו הרכב. מה לעשות שכל הנוער שלהם שבד"כ מחמם את קצה הספסל בשביל אלכס פרגוסון פתאום עלה לשחק...

11. Beitar Je(w)rusalem Member

חחחחחח הזכרת לי את מקרה הפ' ב"ש - בית"ר ירושלים מחזור 28 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    למי שלא זוכר, משה אמר:
    "יש, עוד פעם בית"ר, עוד פעם 3 נקודות".
    וקרה מה שקרה, שלומי ארבייטמן שם כדור ברשת של ב"ש,
    ניצח את המשחק ושבר בצורת של 14 משחקים ללא כיבוש שער (שלו כמובן),
    במחזור ה28, כמו המספר על הגב שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/04
  12. אורן04 Member

פחחח תעשה לי כבר טובה. מכבי חיפה מספקת את הסחורה כל שנה, וזה רק אתם והתקשורת שמנסים לגמד אותה כל פעם מחדש.
    את הגביע של הפועל חיפה אולי יזכרו, אבל יזכרו ועוד איך שמכבי חיפה לקחה את האליפות בהליכה בפער של 10 נקודות כפי שלא היה כאן מזמן. יזכרו ליגה של קבוצה אחת, וזאת למרות שהליגה הייתה חלשה, דבר שמכבי חיפה כלל לא אשמה בו, היא נגררה פשוט ליכולת של האחרות.
    האליפות של מכבי ת"א שנה שעברה הייתה ברמה הרבה פחות טובה, עם 8 (!) הפסדים ובלי הרבה שערים. מה לעשות שיותר כיף לקחת אליפות במחזור הסיום, זה לא אומר שהייתה יותר יכולת.
    בשנה שעברה אנחנו עשינו משהו שיזכרו הרבה-הרבה-הרבה יותר. ליגת האלופות זה לתמיד.

והגביע בכלל זה סתם אקסטרה. כל קבוצה יכולה להפתיע, ועובדה שלא רק הטובות מגיעות לגמר. כל אחד רוצה לקחת, אבל גביע זה גביע ויש בו הרבה מזל.

13. אורן04 Member

הנוער של יונייטד מאוד מוכשר אם הוא כולל את ריקארדו, אושיי, פרדיננד, הנווילים, סילבסטרה, סקולס, סולשיאר ופורלאן. גם פורצ'ן לא בדיוק שחקן נוער עם הופעותיו בנבחרת דרום-אפריקה. ריצ'רדסון היה היחיד מהנוער.

הרכבים דומים מופיעים ביונייטד גם במשחקים אחרים במהלך העונה.

14. אלי מתחן Member

במהלך העונה שלהם בגביע הליגה אולי.

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעשה לי טובה, יונייטד לא תעלה (אלא אם כן אין לה ברירה) למשחק בעל חשיבות בפריימר ליג (כלומר כמעט כל משחק מלבד משחקים אחרונים בעונה שבהם אין לה מה להרוויח) עם הרכב כזה. היא לא תעלה עם הרכב כזה למשחק הראשון בשלב הבתים בצ'מפיונז. או שאתה מתכוון למשחקי קרלינג קאפ?

ההכחשות שלך נעשות פאתטיות מרגע לרגע. אתה אשכרה מכחיש ומסרב להשלים עם העובדה הבסיסית והידועה שקבוצות גדולות באירופה שומרות את שחקניהם למשחקים חשובים ומעלים הרכבים משניים למשחקים לפרוטוקול בלבד בצ'מפיונז ליג?

ואני מניח שפיו לא מהנוער, נכון?
    אז ציינת כמה שחקנים בכירים מיונייטד (אין ספק שפורלאן וריקארדו הם חברים קבועים בהרכב יונייטד). אתה מוכן להסביר לי לאן נעלמו גיגס, ואן-איכסלרוי, בקהאם, רוי קין, בארתז ו-ורון? אם יונייטד, לדבריך, עלתה עם ההרכב החזק ביותר שלה (אני מסיק זאת משום שאתה מכחיש את העובדה שהיא עלתה עם הרכב משני), אז למה הם לא שיחקו?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/5/04