מכבי חיפה 06\07: מתכוננים לעונה החדשה ולאינטרטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏10/7/06.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שהתכוונתי בקשר לאופיר קופל,אני יודע שהוא פרש לפני כמה שנים הוא גם מאמן נוער במכבי פתח תקווה-הלוואי ויישאר שם כל החיים ולא יתקדם.

בקשר לקשר הפולני,אני גם מפחד מזה וזה בדיוק מה שאמרתי בתגובה שלי,מצד אחד יש סיבה להיות אופטימיים אם רוצים ומצד שני מי שרוצה להיות פסימי יכול להיות בקלות פסימי גם.

2. TariboWest Member

לא רק לפי הוידאו. לפי הרושם הראשוני, זה לא נראה טוב. שחקן צעיר יחסית (בן 24, גדול כולה בשנה מדקל קינן), ללא ניסיון אירופאי. חוץ מזה, אף אחד לא קטל אותו...

3. orend84 Member

ראיתי באחת התגובות בספורט 5 שלפי המנג'ר הוא לא משהו ובדקתי והוא באמת גרוע אפשר להביא טובים ממנו .
    מה גם שאם הוא כול כך טוב למה השאילו אותו לקבוצה קטנה < ? ! מוזר

4. ori76 Member

מישהו יודע אם המשחק של חיפה באינטרטוטו בשבת משודר?
    ואם כן באיזה ערוץ?

5. MHFC Member

קודם אני רוצה להתייחס לאימון הפתיחה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx .
    היה באמת אדיר, היה קרוב ל-1000 אוהדים, או אפילו הכמות הזו. הרבה עידוד, הרבה פירו', והרבה שמחה היה באימון היום. אני מקווה באמת שכל המאמץ הזה של האוהדים היה שווה, בכדי לתת לשחקנים את המוטיבציה לקראת ההמשך, כפי שחרזי אמר. לא האמנתי שכמות כזו תגיע, 4 אוטובוסים הגיעו מרחבי הארץ, ואם משווים את האימון הפתיחה הזה לזה של העונה שעברה, האימון הפתיחה הזה היה הרבה יותר רועש, והרבה יותר מבחינת כמות קהל, אבל זה החלק הפחות החשוב, החשוב הוא שהשחקנים קיבלו מוטיבציה, והרבה ביטחון. רק חבל שהאוהדים שלנו יצאו צבועים בקטע הזה ש20-30 אוהדים עודדו את רוני לוי לאחר שקיבל הרבה קללות בעונה שעברה, אבל שיהיה.

בקשר ל-2 הזרים שסיכמו בקבוצה.
    לפי מה שזה נראה לוקאס סורמה, הוא לא בדיוק הזר המתאים לעמדת הקשר האחורי, מכיוון שלוקאס סורמה הוא קשר אחורי הגנתי סטייל אנדרסון, סואן, ואנחנו צריכים קשר אחורי 50-50 סטייל עידן טל שתומך בהתקפה, מה שאומר שזו בחירה לא נכונה של רוני לוי, אבל אני מקווה שאני טועה פה. לגבי בטאו, בלם צעיר ורענן, אני מקווה מאוד שהוא מהיר מכיוון שדקל קינן הוא לא כזה, וראינו מה קרה כאשר היה לנו 2 בלמים לא מהירים, אלא איטיים (קינן לא ממש, אבל אולארה כן), לכן אני מקווה שבטאו בלם מהיר, בכל מקרה בחירה טובה, נקווה שיבוא ויעשה את העבודה כמו שצריך.

לזה ששאל, איפה משודר המשחק של מכבי חיפה, לפי מה שידוע לי אין בינתיים שידור.

6. Forever Green Member

אולי בגלל ששנה שעברה היתה פאשלה והשחקנים באו ל-5 דקות ובמקום להתאמן בקצף כמו שכולם חשבו הם נסעו לעשות אימון בים?

ובאמת היה ענק באימון.

7. Riddler Member

המשחק ישודר בערוץ ספורט 1.

8. MHFC Member

אני זוכר את זה, אבל הכוונה שלי היא שגם הכמות וגם העידוד והתמיכה בשחקנים ובקבוצה ובכלל מה שהיה היום לא היה באימון הקודם. ולאימון בשנה שעברה היינו צריכים להגיע יותר מוקדם, כי ברגע שהגענו האימון היה על סף סיומו אם אני לא טועה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/07
  9. Forever Green Member

ממש לא
    השחקנים באו עם האוטובוסים, ירדו ואחרי 5 דקות עלו ונסעו לאימון שלהם בים.
    הם בכלל לא התכוונו להתאמן בקצף עונה שעברה.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

j.k15
    תשנה את החתימה שלך ותרשום שם אוהב ירוק לנצח
    ושים את התמונה הזאת:http://www.prestige.co.il/pics/midsize/1494.Xxx
    קצת יותר מתאים.

11. ori76 Member

ואתה יודע אם אפשר להזמין רק את המשחק?

12. תומר22 Member

לכל אלה שמטילים ספק, בטאו שחקן נהדר. מדובר בבלם בחסד, מהיר יותר מכל שאר המועמדים שקושרו אלינו ובטח שמדקל קינן. הבחור אמנם צעיר, בן 24, אבל הוא קפטן של קבוצתו ומשחק בהרכב בקביעות ב-4 השנים האחרונות. הוא היה שחקן הרכב בעונה בה קורינתיאנס לקחו אליפות עם קבוצת 'גלאקטיקוס', אז היו בקבוצה גם טבס ומסצ'ראנו. מדובר בבלם שיכול וצריך לשדרג את ההגנה שלנו.

בקשר לפולני, נחכה ונראה. אם הוא כמו בזצ'ק אני קונה.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כתבה על השניים, וקצת פרטים עליהם.

כאן.

14. MHFC Member

אז מה הם עשו על הספסל?
    לאחר מכן ראיתי אותם כבר עולים על האוטובוס ונוסעים לאימון שלהם בים.
    ומה זה כבר משנה, זה היה לפני שנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    שטויות, ואני לא אגיב על זה. דעתך שהוא לא כזה, דעתי שהוא כן כזה.

מקווה שהוא באמת מהיר..צריך ליד דקל בלם הרבה יותר מהיר מאשר אולארה..

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא יודע עד כמה זה אמין, אבל ספורטליין תמיד מפרסמים ראשונים ידיעות על מכבי חיפה, שימו לב מה הם פרסמו היום בבוקר:
    עומר גולן סגר במכבי חיפה. חלוץ מכבי פ"ת, עומר גולן, סגר במכבי חיפה ל-4 שנים. בשיחה שקיים נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר ונשיא מכבי פ"ת, עמוס לוזון, נסגרו כל הפרטים, כולל חוזהו של השחקן.

הצדדים ממתינים כעת לעיתוי הנכון לביצוע העסקה וככל הנראה בתוך שבוע עד שבועיים ואולי אף מוקדם מכך, ינחת השחקן בחיפה. האסטרטגיה הקרובה תהיה לומר שגולן מחפש לעצמו קבוצה באירופה ואפילו מתקרב אליה אבל בשורה התחתונה כל הנושא סגור סופית וגולן ישחק בירוק.

לצחוק או לבכות?