מכבי חיפה 06\07: מתכוננים לעונה החדשה ולאינטרטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏10/7/06.

1. לא מצאתי כינוי Member

הכוונה לא הייתה להשוות את החוק,אלא להראות את הכח הגדול שיש ליענקל'ה בהתאחדות,בגלל שמישהו ציין שקולואטי לא מקבל אזרחות בגלל שר הפנים (למרות שמשרד הפנים זה גוף אחר לגמרי,אבל צריך הרבה כח ושליטה כדי לטפל בעניינים שמה) והראה את זה כאילו קולואטי באמת לא מקבל אזרחות כי שר הפנים שהוא אוהד בית"ר רוצה להחליש את חיפה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לגבי מכבי תל-אביב כדורסל,מה אפשר לצפות מכל השרים המושחתים שיושבים בממשלה וכל מה שהם מחפשים זה צילום ומסיבת עיתונאים קטנה עם שמעון מזרחי ו"הקבוצה של המדינה"?

2. d3fton3s Member

יורדים כאן יותר על בנאדו בכלל כל ההתנהלות שלו, ואומרים שאם וכאשר יעבור למכבי ת"א, אז זה יהיה אפילו יותר נורא.. והפרסומים לא מוסיפים כשהוא לא טורח להכחיש אפילו.

3. vivalaunited Member

אולי תפסיקו לדבר על בנאדו, גם אם הוא ירצה להשאר אני לא בטוח שזה יעזור, והוא כבר לא שחקן שאם הוא יעזוב לקבוצה אחרת הוא ישפר אותה במיוחד.
    סתם אפסס עם ניסיון

4. green ape 06 Member

מכבי חיפה סיימה את משחק האימון השלישי שלה ללא ניצחון!

מכבי חיפה הפסידה לסט.טרודן 2-1 לאחר שהובילה 1-0 , וקטן החמיץ פנדל! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

5. משוגע בירוק Member

יואו אני כבר רואה את ההיסטריה.... הפועל תל אביב הפסידה לכפר סבא.. חיפה ובית"ר לא ניצחו קבוצות חובבניות וכו'... די כבר די באיזה עוד מדינה נורמלית בעולם יש כותרות ראשיות על משחקי אימון, מילא משחקי ידידות אבל ראבק אימון!~!

6. roeiuzan Member

אני זוכר שבעונה שעברה שחיפה היתה בחו"ל צילמו אותם איך הם עושים שופינג...
    אני רוצה לראות שיעשו כזה דבר לשחקני מנצ'סטר יונייטד

7. vivalaunited Member

אני כן עושה סיפור ממשחקי אימון...
    אולי לא מהראשון, מהשני נוותר עוד, אבל השלישי?

שריאל מדריד ומנצ'סטר יונייטד עושים מסע כזה, אם הם מוציאים תיקו מקבוצה כמו חיפה אז יורדים עליהם שבוע ורק ביקורות, ולא רק בארץ ישראל שלנו.

אפילו שזה לא קרוב למשחק רגיל, זה בושה לדעתי.
    כי בדוגרי על המשחק הראשון התירוץ זה רק אימון וכאלה זה תירוץ שהוא נכון, בשני הוא גם קצת נכון, ובשלישי הוא כבר לא תופס..לפחות עליי לא.

קיצר אכזבה גדולה בינתיים.

8. משוגע בירוק Member

זה מפחיד אותי כמה שנהיינו (אוהדי מכבי חיפה) מפונקים... מאוד מפחיד...

9. vivalaunited Member

שמע זה לא מפונק לא ביקשתי במשחק אימון לנצח קבוצת אמצע מספרד או אנגליה או איטליה, סך הכל כמה קבוצות שהם לא רמה..

שמע אם חיפה מכוונת לטופ אפילו במשחקי אימון היא צריכה לנצח, אחרי 2 משחקים רוני לוי אמור כבר בערך לגבש את הטקטיקה שלו, לכן במשחק השלישי כבר צריכים לנצח וזה לא שאני מתבאס שהפסדנו כי עדין זה סך הכל משחק אימון, אבל עדין מגעיל לדעתי.

10. burning soil Member

יש לחיפה מחנה אימון נוסף?

11. shabaaz Member

עם כל הכבוד אתם מתעסקים בטפל:למי אכפת מה הכותרות שעושים עיתוני הערב או האתרים המחורבנים העובדות הן עובדות-שלושה משחקי איון מול קבוצות בינוניות ברמה אירופאית ומטה.
    לא מדובר על יריבות ברמת ליגת אלופות.
    גם ליריבות האימו שלנו זה משחק אימון,גם הן מבצעות חילופים וגם הן לוקחות את המשחק באותה רצינות כמונו כך שהתנאים שווים פחות או יותר ברכש,רמת שחקנים וכל מה שלפני המשחק-בקיצור:אין תירוצים לבוא שלוש משחקי אימון רצוף ולקבל בראש בלי לכבוש כמו שצריך ולשחק כמו שקרא לזה היטב יניב קטן "מגעיל".
    כשמכבי חיפה מפסידה היא מפסידב-זו השורה התחתונה.

מטרת משחקי ההכנה שמה כן היא:להכין את הקבוצה לעונה ולאירופה:אם לא ניצחנו ברובם מזה אומר על ההכנה או על הקבוצה?מה ההשלכות?
    עם כל הכבוד אל זה שהליגה גרועה וניקח עוד אליפות בהליכה גם אחותי בלי שמץ של הבנה יודעת.לא צריך להיות מדען טילים כדי להבין.
    אבל המטרות שלנו הן אירופה:ובשביל אירופה בנתיים הקבוצה לא משכנעת-לא צריך לצבוע הכל בורוד.בוא נודה באמת.הסטטסטיקה לא משקרת.

12. vivalaunited Member

הקטע עם בוזגלו משגע אותי מאז שראיתי אותו משחק אני מת שהוא ישחק בבוגרים...

13. נדב מיכאלי Member

לא.
    רק לבית"ר יש 2 מחנות אימון.
    לכל שאר הקבוצות יש רק מחנה אימון כרגיל.

14. משוגע בירוק Member

למה אתה מדבר אם אתה לא יודע?

יש לחיפה מחנה אימון נוסף גדול יותר ורציני יותר במהלכו תשחק נגד קבוצות כמו נירנברג, פאלרמו ועוד קבוצות מהדרג הבכיר של אירופה... (נאפולי ועוד קבוצה גרמנית שאני לא זוכר...)

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/06
  15. נדב מיכאלי Member

אני קראתי שרק לבית"ר יש 2 מחנות אימון.
    חוץ מזה מתי חיפה יספיקו לעשות עוד מחנה אימון?