מכבי חיפה 2017/18: פרד רוטן הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לחלוטין מסכים איתך. נהדר שאלאך מחפש הולנדים, אבל בנתיים גם ריינן לא מרשים אותי. מכבי חיפה ממשיכה בהרגלה הגרוע.

2. alexshw Member

גם זה לא ממש נהדר. מה עם הסקאוטינג באמת? רואה שמות רק מהמעגל הקרוב אליו. זו מוגבלות וטמטום.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אלכס, כבר מלכתחילה היו לי ספקות לגבי אלאך. הוא היה מנהל טכני במועדון שנמצא בשליטת אברהמוביץ'. הנה העונה אחד השחקנים הטובים שלה הוא מייסון מאונט ששייך לצ'לסי. בשביל זה רק צריך להרים טלפון לסטמפורד ברידג'...

אני חושב שיש בליגה ההולנדית מספיק שחקנים שיכולים להתאים לנו. כשבאים עם שמות כמו ריינן וקראמר המצב בכי רע. אין לי באמת מושג מה יהיה, אבל אני לא מצפה לשום דבר חיובי. נותר רק לקנא איך ב"ש לוקחת כבר צלחת שלישית ברצף. ולא היא לא עושה את זה עם תקציב הרבה יותר גדול משלנו.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

היא לא עושה את זה עם תקציב גדול משלכם.

5. alexshw Member

היא עושה. יש את דודו עזריה. נכון העונה זה פחות הצליח. עדיין זו לא עליבות ואינטרסים זרים כמו בכרמל.
    כל החוליים הכי מסריחים של הכדורגל המודרני בתחום הם סביב מכבי חיפה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפערים בין גולדהאר, ברקת ושחר לא כאלה גדולים. ונגיד, אפילו אם הפער הוא של איזה עשר מיליון ש"ח, אין שום הצדקה לעונות כאלו גרועות שלנו. פשוט אין. מכבי חיפה צריכה במקרה הכי גרוע לסיים במקום השלישי.

EsheD אוהב/ת את זה.
  7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

המבחן של אלאך מתחיל בדיוק מהיום בבוקר.
    וברוך השם,עבודה לא חסר לו. שיתחיל לנקות את כל הגועל נפש שרץ שנים במועדון הזה,מהצוות המקצועי ועד לאחרון השחקנים.
    מקווה שלא ינעל ויביא רק הולנדים,לא מתייחס יותר מידי לשמות התקשורת חוגגת כל יום עם שם חדש.

שוער (זובאס) מגן שמאלי (זר/דווידזדה) מגן ימני (קנדיל/אלו), קשר אחורי (אלמוג כהן), קשר 50/50 (זר/כיאל אם יסכים להגיע) וחלוץ (זר)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. Butragueño מנהלים

שוער זובאס? למה? הוא איזה עילוי בלתי רגיל ששווה לפנק את אברמוב בעוד איזה מליון דולר עבורו (כמו אנדולובו)? מעדיף את הרוש.
    דווידזדה? עוד פעם אנחנו מקבל את השאריות של מכבי ת"א? מה אנחנו פח זבל? בן הרוש 2.
    קנדיל או אלו? מתי אלו שיחק כדורגל לאחרונה? אפשר לבדוק את האופציה של קנדיל, זה הרבה יותר הגיוני מדור מלול שעלה כאופציה לא מזמן.
    אלמוג כהן טיפש גמור אם הוא חוזר לארץ ובוחר במכבי חיפה.

ובכלל, בואו נהיה ריאליים, השנה אנחנו נכנסים לחלון העברות פה יש הרבה מאוד לגיונרים שרוצים ועלולים לחזור הביתה (אלמוג כהן, רפאלוב, ניר ביטון, אלבז, הרוש, כיאל, חמד), אף אחד מהם, לפחות לדעתי, לא יבוא אלינו.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זובאס השוער הכי טוב בליגה,ביי פאר !
    שוער שווה לא מעט נקדות לבני יהודה העונה,משהו שלא היה לנו העונה.
    דוודיזדה במידה זרה,זה הכי פחות גרוע יש מחסור במגנים שמאליים בארץ. בטח כשיש לך את בן הרוש..
    את קנדיל אני לוקח עכשיו בשתי ידיים בלי לחשוב פעמיים. אלו זה אופציה ב' שוב במידה ואי זר שיכול לשדרג.
    אלמוג כהן זה חייב להיות החיזוק הראשון,טיפש או שלא זה לא בעיה שלנו. אם אני אלאך אני מתאבד עליו,ועל ניר ביטון/כיאל.

10. G.B7 ירוק עולה

דווידזה אולי אחרי עונה לא משהו אבל בשונה מבן הרוש הוא שחקן כדורגל בכל מקרה הוא יהיה שדרוג טוב להגנה שלנו.
    וזובאס ושטקוס בעייני הם השוערים מצוינים אחרי עונה טובה מאוד (בעייני גם הרבה יותר טובים מראיקוביץ' או חיימוב שלא נדבר על קליימן)

לגבי השאר אני די מסכים איתך באופן כללי
    לא מאמין הליגיונרים האלה יחזרו ומאמין שרובם גם ישארו בחול ואם רוצים אותם צריך להילחם עליהם.

11. Butragueño מנהלים

זובאס אולי השוער הכי טוב בליגה (קביעה שאני לא מסכים איתה), אבל זה לא הופך אותו לשוער ענק ששווה להשקיע בו כל כך הרבה כסף. בואו נהיה ריאלים, שוער זו לא העמדה שאנחנו צריכים להתרכז בה. אנחנו חייבים חוליית הגנה, ממן ימני ועד מגן שמאלי, כולל 2 בלמים חזקים. חייבים עושה משחק, קשר שמאל וחלוץ. אח"כ אפשר להחליט מה עושים עם שוער.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתתי לך לייק על הקטע הראשון. מבחינתי יש זרים גם מחוץ לגבולות הולנד. פחות מסכים איתך לגבי המשך התגובה שלך. נכון, זובאס ושטקוס שוערים טובים, אבל עם סקאוטינג טובה אפשר למצוא חבר'ה כאלה בעצמנו. אנחנו צריכים חיזוק ברב העמדות ונראה מה אלאך ושחר יביאו לנו.

13. קשר שמאלי Member

דוידזאדה לא שחקן כדורגל.

14. G.B7 ירוק עולה

דוידזאדה בבאר שבע היה אחד המגנים הכי טובים בארץ
    העונה הזאת הייתה פחות טובה אבל להגיד שהוא לא שחקן זה הגזמה מטורפת
    יש מצב שהתכוונת לבן הרוש?

EsheD אוהב/ת את זה.
  15. קשר שמאלי Member

שניהם לא שחקני כדורגל. מנחם הנוראי פחות גרוע משניהם

מצב נושא:
הנושא נעול.