מכבי חיפה 2017/18: פרד רוטן הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. G.B7 ירוק עולה

אז יש עוד חודש ושם אלאך צריך לעבוד ולעבוד חזק

2. Butragueño מנהלים

כמעט בכל העונות האחרונות הסגל הושלם (הרבה יותר מחצי) לאחר מחנה האימונים. אחר כך שואלים למה השחקנים לא מתואמים, למה מחליפים 10 מערכים במהלך העונה ובינואר מחליפים שליש מה-11 הפותחים.

בפגרות של מונדיאל ויורו זה מובן מקובל לדחות את ההחתמות עד סוף יולי כדי למצוא איזה זר זול ששיחק 10 דק' בליטא או ניגריה ולהחתים אותו. בקשר לישראלים, מחכים שהליגיונרים והבכירים בארץ יחזרו מהחופשה בקאריביים או ארה"ב. כרגע אין באמת שם שעולה שאפשר כבר עכשיו להחתים אותו. מהלגיונרים יש את אלמוג כהן, רפאלוב ואולי אולי חמד. הראשון יגיע לב"ש או מכבי ת"א הרבה לפנינו, בשני לא כדאי לגעת עד עונת הפרישה שלו והאחרון לא יחזור לארץ לדעתי.

היחידי שמשחק בארץ ששווה לשפוך עליו את הכסף זה דיא סבע, אבל זה יעדיף לקרוע שוב את הרצועה מאשר לשחק אצלנו.

EsheD אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

לא הבנתי מה מונדיאל קשור אלינו. סתם תירוץ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

EsheD ו-Drama2 אוהבים את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אלכס. ברגע שהקבוצות העשירות באירופה מתחילות אחרי המונדיאל לבזבז כסף שוק ההעברות יתעורר. זה לא שאנחנו נהיה באמצע הזרקורים, אבל זה לדעתי כן יכול להשפיע עלינו. אני קורא לזה אפקט החד גדיא...

5. Butragueño מנהלים

הוא קשור אלינו, ולכל קבוצה בעקיפין.
    סוכנים בדר"כ עסוקים יותר, מאמנים ו"מנהלים מקצועיים" טסים לראות משחקים במחשבה שהם יכולים להנחית איזה זר מוכשר שמככב במונדיאל.
    ברור שבפועל זה לא קורה, אבל זה משהה את הרכישות.

דבר נוסף שגורם לכך זה מעבר של הרבה מאוד שחקנים מנבחרות מסויימות, שגורמים לניפוי שחקנים אחרים מהקבוצות שלהם.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משהו שאמור להשפיע על השוק בארץ איזה שחקנים יעברו קבוצות אחרי המונדיאל.
    אנחנו צרכים לסגור עם כמה שיותר לפני פתיחת המחנה אימונים.
    יש לאלאך הרבה עבודה ולא ברור לי למה מחכים שם בדיוק?!

7. G.B7 ירוק עולה

אחרי מונדיאלים כן רואים שהשחקנים הפחות מוכרים שנותנים משחקים טובים עוברים לקבוצות הטובות בעולם
    אבל זה לא באמת משפיע על שחקנים שבאים לישראל.
    כרגע בסגל יש לנו 4 בלמים :דוס סנטוס רמי גרשון שנתנו עונה זוועתית, ריינן שעדיין אי אפשר לשפוט אותו וחבשי שחוזר מהשאלה אחרי עונה טובה מאוד. ברור שארבעתם ירצו הרכב השאלה מה באמת יהיה.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נ.ב
    בכר טס לחופשה של עשרה ימים ממש אחרי שהעונה הסתיימה, כשהוא על הדרך מוותר על הרבה מאוד כסף שהציעו לו בשביל שיעבוד כפרשן בתקופת המונדיאל על מנת להכין את הקבוצה לעונה הבאה.
    מתי העונה של מכבי חיפה הסתיימה (אעזור לך, הרבה לפנינו, גם רשמית)? מתי המנהל המקצועי של חיפה טס לחו"ל (אעזור לך, הרבה אחרי)? וזה עוד כשחיפה החתימו מאמן חדש וכשמדברים על החתמה של 4 ואולי אפילו 5 זרים חדשים וזה בלי שחקני הרכש הישראלים שיגיעו כלומר עוד קיץ של מהפכה או במילים אחרות קיץ שבשבילו ממנים מנהל המקצועי.

כמו שאמרתי, זה הזכיר לי את התקופה של אלישע אצלנו, לא אשכח שהייתי באירוע של חבר, וישבתי עם חברי הנהלה, והציעו למועדון שחקן ישראלי מסוים שהיה על המדף, ולא החתמנו אותו רק כי אלישע היה בחופשה ולא היה זמין בטלפון, עד שאלישע חזר לישראל (אהב לצאת לחופשים ארוכים ולהתנתק לגמרי מהכדורגל) הוא מאוד רצה את השחקן אבל הוא כבר חתם במקום אחר...

9. G.B7 ירוק עולה

אתה צודק אלאך חייב לעבוד המון בחודש הקרוב.
    אבל לא צריך לעשות דרמה מכל דבר לא קרה כלום אם הוא יהיה שבוע בחופש (לא יותר מזה)
    ויכול להיות שכבר נגמר הנופש שלו.

10. alexshw Member

לשם שינוי עסקה טובה - איולפסון נמכר ללבסקי תמורת חצי מיליון יורו + 30% ממכירה עתידית.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  11. G.B7 ירוק עולה

מאז שעזב אותנו במעט שאני שומע עליו רק דברים טובים.
    באמת שאין לי הסבר איך אצלנו הוא היה חושך כל כך (גם בהשוואה לשחקנים אחרים שמשחקים הרבה יותר טוב מאשר שיחקו אצלנו)

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעייני הסיכויים של שחקן סקנדיבי להצליח פה נמוכים מאוד.
    בגלל סגנון המשחק,אבל בעיקר ההבדל במזג אוויר,החום פה הורג אותם.

13. G.B7 ירוק עולה

אני דווקא מאמין שזה יותר סגנון המשחק שלו ורוב השחקנים צריכים לידם שחקנים טובים ואת זה לא היה לאף אחד מהשחקנים שלנו.
    השחקנים הסקנדינבים הראשונים שעלו לי לראש זה ראדה פריצה וקיארנטסון שנתנו עונות מצוינות בישראל

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. G.B7 ירוק עולה

יש לא מעט פרסומים באתרים על האפשרות שעידן ורד יחזור אלינו. אני אוהב את ורד הוא שחקן טוב ואחלה אופי.
    ואני חושב שהבאה שלו אלינו היא נכונה כל עוד מביאים אותו כשחקן משלים (כמו שכתבתי על עזרא שבסוף חתם בבש) ולא כשחקן שאמור להוביל את הקבוצה כי אז שוב ניהיה איפה שאנחנו היינו בשנים האחרונות.
    הפרסום האחרון שראיתי הוא אפשרות לטרייד בין ורד לבן הרוש מה שהעלה לי יותר חיוך.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין סיכוי לטרייד על ורד. לא עם בן הרוש ולא עם שחקן אחר.

מצב נושא:
הנושא נעול.