מכבי חיפה 2018/19 - ממשיכים להתרסק. מרקו בלבול הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר ימני Member

רוקאביצה לא ימשיך.
    4 חלוצים כשאנחנו משחקים עם 2 בהרכב זה לא כזה היסטרי.

2. oranfu Member

אני לא רואה אותנו מביאים חלוץ בקיץ ואם כן אז ברור שעוואד יעזוב. זה ביזיון.

מה זה הגיל יצחק הזה בחייאת?? איזה מין רכש זה?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. G.B7 ירוק עולה

עכשיו גם באתר הבית שלו ברקו טוען שעשינו תרגיל ופנינו לשחקן מאחורי הגב של המועדון.
    הדברים האלה קוראים המון בכדורגל אבל אם כבר עושים את זה למה על גיל יצחק?:sm_bduh::sm_eusa_wall::sm_eusa_wall:
    עם עוואד יעזוב בגללו זו טעות כל כך גדולה.:sm_eusa_wall::sm_eusa_wall:

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. קשר שמאלי Member

ג'ון הארטסון:wub:

תומר1989 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל פעם שברקוביץ כועס אני נהנה. אחד האנשים הכי דוחים בכדורגל הישראלי.

@G.B7
    זו בדיוק הבעיה. ההחתמות האלו מוכיחות את הניהול הכושל של הבעלים. למה להסתכן בעזיבת עוואד בגלל מישהו שמשחק בליגה השנייה? אין שום הגיון בהגעת יצחק, אבל ספר את זה לזקן.

עוד משהו. דורון בן דור הגאון כותב בידיעה שלו:
    "על פי כל ההערכות המהפכה בחיפה רק החלה והמפץ הגדול יהיה בקיץ, במיוחד בגזרת הזרים של הקבוצה, כאשר לא מהנמנע שארנסט מאבוקה, ג'ורג' מנדז'ק, אטיין ריינן, אליסון דוס סנטוס וסיידובה סומא ישוחררו"

אוקיי, אחרי ה"תהליך" אנחנו מקבלים את "המפץ הגדול"...לא צריך להיות גאון גדול כדי לדעת שהקבוצה תמשיך בדרך המסכן שלה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/19
  6. Scouser Member

מה הדביל רוצה? פחות מחצי שנה לסוף חוזה השחקן יכול לחתום בקבוצה אחרת והוא לא חייב כלום לברקוביץ'. העיקר זה כותרת ראשית בזבלון שלו כאילו זה חדשות חשובות. והוא עוד רוצה 200 אלף שקל על חצי עונה שלו, מי ישמע זה מואנס דאבור.

de Middenweg ו-שי אוהבים את זה.
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא משנה שזה חוקי, זה לא אתי בכלל.
    ובפרופורציות נכונות, בשביל ראשלצ זה המונאס דאבור הפרטי שלי.

תשמע, זה נכון שברגע שהשחקן הופך חופשי בעוד חצי שנה, אפשר להחתים אותו. אבל עובדה שקבוצות אחרות פנו לראשלצ לפני ששמו לו חוזה על השולחן.
    מעבר, אם ברקו אומר שהוא ישב עם בלבול שבוע שעבר ושהם חברים, ושהוא לא עדכן אותו בדבר, עוד יותר בושה.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברקוביץ' ניסה להעלות לו את הערך שבכל שבוע דרך one עם כתבות על התעניינות והצעות של הפועל ת"א, בית"ר, מכבי חיפה ועוד שיכול להיות באמת היו אבל זכו לחשיפה מוגברת בגלל הקשר של ברקוביץ' לאתר והאינטרסים שכמובן מניעים שם את כל המערכת. חשב שיצליח ככה לגזור קופון גדול יותר אם ידע לשווק את החלוץ כדבר הגדול הבא בישראל אבל שכח שהשאיר את הדלת האחורית פתוחה ומכבי חיפה באה וניצלה את הפרצה וצמצמה עלויות וכאבי ראש מבחינתה. בעיה שלו שלא מכר בזמן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Butragueño מנהלים

אתייחס לפסקה האמצעית שלך, כי היא הכי רלוונטית.
    איתי שכטר קיבל ממכבי חיפה את הכי הרבה הזדמנויות ביחס ליכולת, שאי פעם שחקן קיבל.
    נתנו לו 90 דק', משחק אחר משחק. נתנו לו לבעוט פנדלים (החטיא 2 מתוך 2) ולא הצליח להתקדם. הקבוצה לא הייתה טובה באותה תקופה.
    נאשים את מכבי חיפה שהורסת חלוצים? יאללה נאשים.

אלירן עטר היה טוב במכבי חיפה כפי שהוא טוב היום. לא רואה שום סיבה להעלות אותו כדוגמה.
    עידן ורד גם היה נהדר אצלנו, אבל היה פציע מאוד, וניתוח כתף היה על הפרק, והעדיפו לא לחדש את החוזה. לגיטימי.
    פירס מוגרבי היה טוב מאוד אצלנו, לא ברורה לי ההחלטה לשחרר אותו.
    לכן, מלבד שכטר (שזה מקרה מאוד יוצא דופן), אני לא רואה שום דוגמה באמת רלוונטית.

חבל שלא נותנים לדוגמה את כל שאר השחקנים שנכשלו אצלנו ופרחו בקבוצות אחרות. כמו אבוחצירה, דגני, אלעד גבאי, ימפולסקי, עמאשה, אביחי ידין, תמיר כהן, ורמוט, דמארי והרשימה אכן עוד ארוכה.

DaveTheSave, de Middenweg, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. South Boy Member

בדיוק כמו מקרה אלונה וחנן ממן, כמו מקרה אלונה ויובל שבתאי.
    כולם כאן נחים על זרי הדפנה ואז בוכים שמישהו לוקח להם את השחקנים למרות שהם שחקנים חופשיים על פי חוק, באמת לא מוסרי מצד שחר להחתים שחקן חופשי במקום לשלם לברקוביץ' על שחקן שהוא יכול להחתים בחינם.
    די כבר, מספיק עם הצביעות הזאת. גיל יצחק שחקן חופשי, ברקוביץ' הליצן יכול לבלבל את המוח עד מחר, אכלו לי שתו לי אמרו לי לא אמרו לי, אחרי זה הוא עוד אומר שהכדורגל כאן בדיחה. בגלל אנשים כמוהו הכדורגל הישראלי נראה ככה, אלה חוקי הפורמט ואם לא טוב לך תשחרר אותנו מהנוכחות המעיקה שלך ושל שאר הליצנים שכמותך.
    ישראליזם קלאסי, עושה את כל הטעויות האפשריות ואז רץ לבכות למה עשו לו דווקא.

11. Butragueño מנהלים

ואם הוא הולך לדפוק את הקבוצה שלו, כמו יצחק שום, ולספסל את גיל יצחק עד סוף העונה, אז הוא באמת מטומטם.

אגב, עדין לא מבין איך פריי מסכים להגיע ואיך הסכימו להשאלה הזו. זה שחקן של 3 מליון יורו קל. הרבה מעל הרמה שלנו ושל הליגה.

12. קשר ימני Member

אמרו את אותו הדבר על קאיו

13. Butragueño מנהלים

על קאיו בעיקר אמרו שהוא סקורר, מה שהיה נכון באותה תקופה. אבל גם אמרו עליו שהוא כבד משקל, שהסיכויים שהוא יעלה 2-3 קילו גבוהים מאשר יוריד אותם. שהוא לא בכושר משחק ושהוא עושה טובה שהוא זז על המגרש.

פריי, ממה שראיתי, אוהב המון את הכדור, והוא מאוד נייד. ואחד הדבר החשובים, הוא בועט מרחוק. מה שחסר לנו.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

על פניו פריי זה זר "שובר שיוויון" על פי הרזומה שלו.
    הבעיה שאצלנו במועדון, היכולת של ההרס העצמי גוברת גם על אחלה זרים שהגיעו לכאן. בדרך כלל, אחרי חצי שנה הם משוחררים כי הם בסך הכל נדבקו לכל החרא שיש במועדון הזה.

15. תומר1989 Member

לא סתם באופ"א עשו את החוק הזה. כי אם השחקן היה מגיע לקיץ שהוא בלחץ של למצוא קבוצה , זה גורם לו להיות בעמדה נחותה במשא ומתן שהוא מנהל. ולשחקן מגיעה הזדמנות למקסם את ההכנסה שלו, בטח בקרירה שהיא כל כך קצרה.

אני ראיתי את באירן מינכן לוקחת ליריבות שלה שחקנים מהשורה הראשונה באירופה בחינם ולא נראה לי שמישהו התלונן ואמר שזה לא אתי וכל הבולשיט הזה.
    להתבכיין על כך זה עוד המצאה ישראלית

מצב נושא:
הנושא נעול.