מכבי חיפה 2018/19 - ממשיכים להתרסק. מרקו בלבול הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניסו אביטן הוא ממש לא המאמן שיציל את מכבי חיפה, על סמך מה מעלים את המועמדות שלו? אמנם הוא עובר שליש עונה טוב אבל זה לא אותו לחץ ,לא אותו סגל שחקנים.
    לדעתי גוטמן הספיק לטפטף ליענק'לה להביא "סותם חורים" עד סוף העונה , גוטמן באורח פלא יתמנה למנהל המקצועי ויביא איתו את אבוקסיס כמאמן לעונה הבאה.

EsheD ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. עידן444 Member

לא ישחרר אלא אם יעשו את זה בדרך המלוכלכת שחיפה תמיד עושה את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. Butragueño מנהלים

תחושה שלי - קובי רפואה ימונה עד סוף השבוע.

4. קשר שמאלי Member

למה רפואה ולא מומי זפרן?

5. alexshw Member

מכבי חיפה לא מינתה מאמן תחת חוזה מאז 2000.
    תפסיק לחיות בסרט. מועדונים ממנים מאמנים תחת חוזה תוך פיצוי ואין בזה שום דבר לא חוקי.
    כדורגל ענף תחרותי. כן כמובן כל עוד אתה לא שחר שלא נמצא בענף בשביל לנצח.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

בהתחלה כשקראתי את הידיעה ב-One חשבתי שיש איזה יום של 1באפריל, זה היה נראה הזוי. אני גם חושב שיש כאן רשלנות משני הצדדים, וחשבתי שדברים כאלה יכולים לקרות רק להפועל. אירוע הלב הראשון של גוטמן עוד היה בבית"ר ב-2001, שיא לחץ, וכמובן חזר גם בהפועל. הבריאות היא מעל הכל אבל עצוב לי שהמאמן הגדול הזה מסיים בצורה כזו! לא מגיע לו להיפרד ככה! מילא היה נהנה קצת ואיכשהו מביא את מכבי חיפה למאבק על מקום שלישי, אני יודע שכן היה חשוב לו לאמן שם. האיש שאחראי על הפועל הגדולה בכל הזמנים וגם לקח אליפות מדהימה עם הפועל חיפה. לעולם לא אשכח את הבכי שלו בטדי אחרי הגול של זהבי. תודה אלי, תודה.

http://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700/7/4/6/1/746165-46.Xxx

לגבי העתיד, זה נורא מפתה להביא את רוני לוי, זה מהלך שיכול לקרות מייד ומכבי חיפה צריכה מאמן, אבל אני מקווה שיקחו אוויר, ימתינו אפילו עוד שבוע ויילכו על משהו אחר. גוטמן, היו לגביו סימני שאלה אבל ברור שתחתיו אפשר היה להיות קצת רגועים, הוא כן מאמן, הוא לא חאפר גם אם נעלם בשנים האחרונות ולא הצליח, הוא היה יכול להביא לשיפור קל.
    מכבי חיפה לא תרד כי הליגה כאן פח זבל ויש לה את האפשרות לפתוח את הכיס בצורה עמוקה בניגוד לרעננה, אשדוד וכל מיני קבוצות כאלה. אבל תהליך ההבראה מתעכב.

7. Butragueño מנהלים

אל תתמם.
    רפואה המאמן הטוב ביותר מבין המאמנים הפנויים. מבחינת כסף, גמישות ולא צריך לנהל מו"מ עם קבוצה.

8. קשר שמאלי Member

רפואה מאמן מקובע,עצבני ומבוהל עם יחסי אנוש לא טובים. אין בו כלום.

9. G.B7 ירוק עולה

כרגע עם איך שהדברים נראים אין מישהו מהמאמנים הפנויים שיצליח איכשהו לגרום לקבוצה להיראות טוב (רפואה בלבול אביטן דפריץ' רוני לוי) עם כל אלה במקרה הכי טוב נוכל לפי דעתי להתרחק קצת מהתחתית כל דבר מעל זה יחשב כנס.
    מהצד השני להישאר עם איתי מרדכי לא נראה לי רעיון טוב בהנחה שהעונה תתקדם ונמצא את עצמנו בקטסטרופות.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

במקרה הטוב המועדון ימשיך לחיות בשקר עוד קצת, במקרה הרע ירד ליגה.

11. Raulito Madridista

התוצאות של קובי רפואה העונה לא היה טובות, חוץ מזה אין דבר רע אחד להגיד עליו. אל תיפלו לטעות הזו של הסטיגמות. לא חושב שהוא משתולל על הקווים הרבה יותר ממאמן אחר, וכבר כתבתי את זה בדיון של הפועל - הביטחון הכי טוב ששחקן יכול לקבל זה המשכיות, ובעניין הזה רפואה אפילו הגזים. עאבד וזיקרי היו באנקרים בהרכב משריקת הפתיחה של העונה למרות שבליגה היו לא טובים. ולמרות שעל הספסל היה שחקן לא רע כמו עגייב למשל או אפשרות לשחק קצת אחרת. מה זה שווה אם יש מאמן שיושב בשקט על הקווים אבל אחרי טעות בדקה ה-50 מחליף את השחקן שלו? מכבי חיפה רוצה את יוסי אבוקסיס אבל הוא לא יגיע, ואני לא בטוח שבקיץ זה יקרה.

12. הרצליה Member

הרבה החלטות מטופשות קיבלו במכבי חיפה בשנים האחרונות, אם הפרסום על המחשבה להחתים את פראליה נכונה לדעתי זה שיא חדש.

13. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת רומנטיקה לא תזיק לאף אחד.
    תן לאוהדים קצת להתרפק על זכרונות העבר עם פראליה, תבשם אותם טיפה ואז תעיר אותם עם איזה גיא לוי בעמדת המאמן :)

14. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת רומנטיקה לא תזיק לאף אחד.
    תן לאוהדים קצת להתרפק על זכרונות העבר עם פראליה, תבשם אותם טיפה ואז תעיר אותם עם איזה גיא לוי בעמדת המאמן :)

15. gilbsh27 Member

קצת מקצועי, בכל זאת יש משחק היום.
    אם גם היום אופיר מזרחי לא יהיה בסגל, זה סוף הסיפור שלו במכבי. אולי יש דברים שאני לא יודע עליהם, אבל מאוד תמוה הנושא שלו. אני מניח שמרדכי יציב 3 בלמים כפי שגוטמן רמז במסע"ת אחרי הדרבי.
    לא אתפלא אם עופרי ארד יחבור לדוס סנטוס וחבשי. בקישור נטע, אזולאי וקהת, עוואד ורוקאביצה בחוד.

מצב נושא:
הנושא נעול.