מכבי חיפה 2018/19 - ממשיכים להתרסק. מרקו בלבול הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. G.B7 ירוק עולה

מסכים איתך בהחלט, שחר צריך להגיד ולהודות שנכשל וכבר לפני הרבה זמן וכישלונות הפסקתי להגן עליו.
    אני הראשון שמבין דיבור או כמעט כל פעולה שנעשת מהרגש.
    הבעייה שלי מתחילה רק כאשר הביקורת היא נטו לשם הביקורת ולא מעבר היא הופכת ללא עניינית.
    ולהגיד שגוטמן עשה את זה בכוונה או רצה בזה או כל דבר אחר זה שטות אחת גדולה.
    ושוב אחזור על זה למקרה שלא הייתי ברור גם בעייני בדיוק כמו כולם פה שחר האשם העיקרי במצב שלנו.

2. alexshw Member

בדיוק נעשה מהסיבה שבמשפט האחרון וזה תמיד ככה ולכן זו בושה שעוד לא גירשו אותו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

3. G.B7 ירוק עולה

לא ראיתי את המסיבת עיתונאים ואני חייב להבין משהו.
    את המסיבת עיתונאים ארגן המועדון?
    והראו איזשהו סרטון שבתוכו כללו את האליפות שלו עם הפועל?
    אם כן זו דריכה נוספת על האוהדים הדבר היחיד שנשאר למועדון הזה.
    איך לעזאזל במסיבת עיתונאים או כל דבר שמזוהה עם המועדון מרשים לעצמם להכניס את אחד הרגעים העצובים ביותר שלנו.
    מזל גם שלא הכניסו את הרגע שהוא לקח גביע נגדנו.

4. gilbsh27 Member

איך אתה מזהה ביקורת כשהיא רק לשם הביקורת?

5. G.B7 ירוק עולה

הדבר הכי עדכני זה מקרה גוטמן - הטענה שהוא בא לעשות סיבוב והלך שאין לזה שום ביסוס חוץ מעוד משהו לכתוב נגד.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא האמנתי שכאוהד של קבוצה אחרת אתרגש מהפרידה של אלי גוטמן, אבל אין ספק שלשמוע אותו אומר "הגשמתי את כל החלומות שלי, חוץ מאחד: להביא אליפות למכבי חיפה" עשה לי צמרמורת, אבל אז נזכרתי בחגיגות האליפות שלו עם היריבה העירונית של אהבת נעוריו ובדרך בה נחנק מרוב דמעות של התרגשות כשגזל אליפות בשנייה האחרונה מאהבת נעוריו ובמקום צמרמורת זה עשה לי לרצות לשלשל.

שזה מצוין, כי עד לאותם רגעים הייתה לי עצירות.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/18
  7. G.B7 ירוק עולה

sports.walla.co.il/item/3205502
    הוציאו הודעה שמכבי חיפה לא מעורבת במסיבת העיתונאים.
    אני מקווה שההודעה הזו נכונה. מספיק יורקים לנו בפנים לא צריך עוד משהו.

8. קשר ימני Member

אתה חושב שאלי גוטמן ערך בעצמו את הסרטון?

9. סמואל אטו Member

וואו. פשוט וואו.
    לאיזה שפל עוד המועדון הזה יתדרדר?

10. alexshw Member

רמת אמינות - ביבי

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

ב-'וואלה ספורט' תוכלו לראות את מיטב הציטוטים והציוצים על חשבון מכבי חיפה, זה באמת היה מפגר. יש ג'נטלמניות כביכול(כמו בעונה בה דוידוביץ' פרש, ובמכבי חיפה עשו טקס גם לבאדיר למרות ששיחק בהפועל), ויש טמטום. אחזור ואומר שוב אגב, כל אלה שמדברים על ירידת ליגה - כנראה נהנים לייצר דרמה. הליגה פה חרא, למכבי חיפה יש אפשרות להשקיע כסף בינואר וביחס לליגה היא לא כזו גרועה, אז די. במשחקי תחתית למשל הגב של 30 אלף ירוקים יהיה משמעותי, וזה 'צו 8' גם לאלה שיושבים בבית.

לגבי גוטמן, לא אהבתי אמנם לראות אותו מתראיין לצנציפר דקה וחצי אחרי שפרש(ראיון מלא ב-'7 ימים'), תנוח קצת, באמת, תעזוב את 'אור הזרקורים', ומצד שני כל מי שחושב שהוא ברח מאחריות, מפקפק באמינותו - הוא פשוט דביל. טוקבקים כאלה מתאימים ל-One, לא לפה. הוא חיכה כל הזמן לאמן את מכבי חיפה וכשקיבל קבוצה באמצע העונה יש לו הרי הנחות - אז בגלל דרבי כושל הוא יילך הביתה ויתפוס טרמפ על המצב הרפואי ויגמור את הקריירה? הרי באמת בער לו לאמן.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  12. G.B7 ירוק עולה

אם נדרדר חלילה למאבקי תחתית לא היה גב של 30 אלף אוהדים אלא כמה אלפים בודדים שרובם רק יקללו וילחיצו את השחקנים.
    בהקשר של טקס הפרידה מדווידוביץ' אתה צודק בנוסף גם באדיר שיחק אצלנו. בניגוד לזהבי שהוא אחד מהדמויות הכי שנואות ולהכניס את הגול שלו על אחת כמה וכמה שזה אחד מהרגעים הכואבים ביותר שידענו בקליפ שהכין המועדון זה ביזיון.

הכותרת של כתבה בספורט 5 קראמר: "אני לא צריך להיות מודל לחיקוי" ולשים גולים גם הוא לא צריך ?

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/18
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לראות את שער השוויון אתמול. רחבת החמש היא שטח של השוער, נקודה. לראות את שוער האורות מנצח שם בקלות את את הקרב זה בלתי נסבל. חיימוב מתגלה כרכש חלש שגורם לאיבוד נקודות. בכלל, יש שוער ישראלי שיכול להגיד ששער כזה הוא לא יספוג? זה יותר ממביך שאין לנו שוער ישראלי נורמלי בכל הליגה. וזו בעיה קשה של שנים ארוכות.

חוץ מזה אין חדש תחת השמש. מאבדים נקודות ואנשים מתוך המערכת ממשיכים להאמין שיהיה בסדר. אתמול זה היה רועי קהת שאמר "התוצאות יגיעו". כן, אני מחכה כבר שמונה שנים לזה...בכלל, קהת מתראיין? עדיף שיתרכז במשחק של עצמו. עוד רכש גרוע של שחר.

EsheD אוהב/ת את זה.
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שמכבי חיפה מתפתחת להיות המועדון הכושל הטוב בעולם.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/2/424482.Xxx

15. oranfu Member

כמו שאלכס רשם, אפילו לא מעט אוהדים העלו תהיות אם גוטמן יכול לתפקד במועדון הכי לחוץ בארץ עם הבעיות הרפואיות שלו. מסתבר שבהנהלה של חיפה לא היו תהיות כאלה. טוף נו.

שיהיה בריא, אין לי תלונות אליו וחבל שככה מסתיימת הקריירה שלו אבל הוא לא היה צריך להגיע גם בקטע מקצועי כי הוא לא אימן כבר שנים.

מסיבת עיתונאים ומקרינים את אובדן האליפות הטראומתי. באמת, כשחושבים "איזה עוד שפל לא היה פה?" היו מתקשים לתת דוגמה כזאת.

אני לא רוצה בכלל את ברדה ולסלובו, אבל רק בגלל שזה יעצבן את עידן אני אשמח אם יקחו אותם לשבועיים רק בשביל לפטר אותם אחרי זה.

אם נדבר לרגע מקצועית (מה זה?) - חיימוב נראה כמו השוער הגרוע שראיתי ב30 שנה (טיפה פחות) שאני אוהד. כמות הנקודות שהוא איבד לנו מתחילת העונה זה כבר בדו-ספרתי וכשחושבים על זה שאנחנו קבוצה חלשה אז בכלל הנתון הזה מפחיד.

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/18
    Maccabi Diamond ו-de Middenweg אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.