מכבי חיפה 2021/2022 - אליפות שנייה ברציפות !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏6/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

רשימה יפה מאוד, אני חושב שבולט בייחודו אריק בנאדו שהיה סלע בחצי השני של עונת 2010/11, ואמרתי לעצמי כאוהד הפועל תל אביב שאם לא הצלחנו במשימה אז לפחות בנאדו רושם סוף עצום לקריירה. הקאמבק של יוסי בניון היה על הפרצוף גם בגלל קבוצה לא טובה מסביב, מאור בוזגלו זו בעיקר הפציעה והשני המקרים האלה שונים מניקיטה רוקאביצה ממנו יהיו ציפיות אחרות לחלוטין, אז לא נורא. הכישלון האמיתי "האישי" לדעתי היה של יניב קטן אבל אני יכול להבין את הפאניקה במועדון כדי להחזיר אותו ולא לתת לעוד אחד לפרוס כנפיים לבית"ר ירושלים אחרי עידן טל, מיכאל זנדברג ובנאדו. הייתה סביבו קבוצה לא רעה בכלל שחשבתי שכן תוכל לרוץ לאליפות ב-2006/07, טובה ומאוזנת יותר מהפועל ת"א ומכבי תל אביב למשל. אגב, אני שכחתי שיש שחקן כדורגל שקוראים לו טאלב טוואטחה. עאלק רוברטו קרלוס הישראלי.

2. oranfu Member

שים לב איך מדווחים את זה - סה"כ העיסקה כולל משכורות שלו לאורך החוזה זה 3.5 מיליון.
    לא מפתיע שהתבלבלת כי אף פעם לא מציגים ככה העברות פה. מעניין למה הפעם הציגו את זה ככה.

אני גם בספק אם אלה המספרים האמיתיים ואם כן אז בספק אם נביא אותו.

מה שכן, אני חייב להודות שאני לא מבין את ההתעקשות הזאת. לא ראיתי אותו משחק אבל גם מבחינה סטטיסטית וגם לפי מי שכן ראו אותו משחק לא מדובר באיזה חלוץ מרשים במיוחד.
    עד שהמועדון הזה הולך ומוכן לשים כסף גדול על רכש - עליו הם מתעקשים?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

מה גם שאם כבר החלטת ללכת עליו בשביל מה החזרת את רוקאביציה. 3 שחקנים על אותה עמדה זה לא יותר מדי? אולי לא במכבי תל אביב, אצלנו המשאבים יותר מוגבלים.

4. oranfu Member

זה לא יותר מדי 3 חלוצים בסגל.
    בטח כשאחד מהם צריך להיות רק גיבוי במקרה של פציעות וכאלה (רוקאביצה).

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

תראה אם היית אומר לי שניקיטה ודוד הם שחקנים טובים לספסל עוד הייתי מקבל את זה, מדובר בשני שחקנים שעשו אצלך דאבל פיגרז, אז אתה מנחית עליהם עוד חלוץ בכיר? זה לא איזה דוניו שאתה שומר בקצה הספסל למקרה של פציעות.

6. oranfu Member

מבחינתי רוקאביצה הוא נטו גיבוי במקרה של פציעות.
    כשירות מוטלת בספק וגם מקצועית הוא בירידה משמעותית ביכולת מאז הפציעה\קורונה שעבר אצלנו.

חוץ מזה שאנחנו יודעים שבכר אוהב גמישות טקטית. אולי הוא רוצה אופציה לשחק עם 2 חלוצים העונה?
    במקרה כזה ברור שאתה צריך 3 חלוצים.

7. WellNeverDie Member

מעבר לגמישות הטקטית (שזה חשוב), דינדה יכול גם לשחק באגף שמאל והיה אחלה שם. כבש וגם בישל.

חלוצים: זר, דינדה, ניקיטה
    אגפים: אצילי, חזיזה, ציבוטה, דינדה. שרי במשחקים מסויימים.

הדבר היחיד שיש לנו רק אחד כזה זה 10 אמיתי, רק שרי. מאור לוי לא ככ בכיוון לדעתי, אבל אולי בכר חושב אחרת. לא כזה נורא כי אפשר לשחק גם 433 עם אמצע כמו גאבר ואבו פאני שמרבים להצטרף.

בקיצור, טוב מאוד שמעבים את הסגל. שלא נגמור עם רז מאיר מגן ימני ושמאלי כמו בעונה שעברה ואז אילטורי חוסה בתור מגן.

8. DRORIKO Member

השאלה מי זה החלוץ המיועד. רוקאביציה ודוד הם פיור 9. זה המקום שהם הכי טובים בו. השאלה אם ההאיטי הזה יכול לשחק חלוץ שני. האם זה בכלל התפקיד האידיאלי שלו כי אתה משלם הרבה כסף בשביל שישחק בעמדה שהוא הכי טוב בה. לפי מה ששמעתי הוא גם 9.
    חוץ מזה שעם המשולש הזה של שרי-אצילי-חזיזה אין מקום לשני חלוצים.

9. קשר שמאלי Member

גם אם משחקים עם חלוץ אחד צריך 3 חלוצים לכל הפחות. העונה ארוכה

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

אין בעיה. אבל להחזיק 3 חלוצים שכל אחד מהם שווה הרכב זה קצת בעייתי, אני כבר לא מדבר על קרבות אגו, יש גם את העניין הכלכלי. אני לא זוכר שהיה אצלנו דבר כזה. לפחות לא כששיחקנו עם חלוץ אחד, ואני לא רואה אותנו עוברים ל-2 חלוצים.

11. קשר שמאלי Member

אם דוד היה שווה הרכב לא היו מנחיתים חלוץ זר על הראש שלו, היו מביאים עוד חלוץ ישראלי לרוטציה. דוד בכל דקה שלו על המגרש צריך להוכיח את עצמו. ושיגיד תודה על כל דקה שהוא מקבל. הוא לא יותר טןב מחלוצים ישראלים בינוניים שמסתובבים בליגה

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/22
  12. DRORIKO Member

בינוני בינוני אבל בשורה התחתונה הבן אדם הביא 15 גולים. אתה חושב שהחלוץ הזר הזה יכול להביא יותר? אשריך.

13. קשר שמאלי Member

שלומי ארבייטמן כבש 28 שערים בפחות דקות והוא שיחק בקבוצה פחות התקפית, והוא לא היה יותר מחלוץ ליגה סביר. לא יודע מה החלוץ הזר שיגיע יביא, אני מקווה שהוא לא יגביל אותנו טקטית כמו שדוד מגביל אותנו ושהוא יתרום לנו גם מעבר לרחבת החמש של שוערי היריבות.

14. DRORIKO Member

ה-28 של ארבייטמן היתה האמא של האנומליה, אם הוא היה נותן הספק כזה כל עונה הוא היה ערן זהבי.

15. alexshw Member

ארבייטמן פואוצ'ר ברחבה. החלוץ מיושן. דינדה חלוץ הרבה יותר מודרני.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.