מכבי חרפה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י The-Gunner, ‏29/1/07.

1. מיכל3 Member

קודם כל, שינוי בעמדת המאמן. לא יתכן שהקבוצה משחקת רע ורוני לוי יעשה חילופים כל פעם בדקה ה80. אותי אישית, זה יכול לחרפן ואת כל האוהדים שלנו. דבר שני, הוא אשכרה כמו רובוט..לא משנה את הטקטיקה שלו אף פעם, לא משתף כמעט צעירים ונכשל בגדול בכל מה שנוגע לרכש העונה.

השינוי השני שצריך להעשות, נובע ממה שציינתי בסוף השינוי הראשון-רכש. חייבים להביא רכש חדש לקבוצה, זה היה צפוי מראש שאנדרסון לא יכנס לנעליים הגדולות של עידן טל ושעבאס סואן בא לקבוצה על תקץ עציץ ולא מעבר. גם ציינתי בעבר שמליקסון לא מרגש אותי עם הדריבלים שלו בכלל. חייבים למצוא קשר מרכזי זר ברמה גבוהה ודחוף מגן שמאלי (במקום מגר-ע-לשווילי) ואולארה שפשוט משחק איום ונורא העונה הזאת והשיתוף פעולה שלו עם קינן לא עובד ביחד.

אם השינויים האלה יבוצעו, אני בטוחה שמכבי חיפה תשתפר בטווח המיידי ואף תחזור לאותה מכבי חיפה שהתרגלנו לראות בשנים האחרונות, בטווח הרחוק היותר. אבל יעקב שחר אמר כבר שהוא לא מתכוון להביא רכש בינואר ושרוני לוי אפילו סיכם לעונה הבאה כבר, כך שאין לי שום ציפיות מהקבוצה בעונה הזאת.

מיותר לציין גם שכל הנושא של אירופה משפיע עלינו לרעה בליגה וגורם לשחקנים לזלזל בביצה המקומית שלנו.

2. roeiuzan Member

אני בטוח שאם ניפול מאירופה נחזור להיות אותה מכבי חיפה, כי כמו שאמרתי את רוני לוי מעניינת כרגע ההצלחה באירופה מה שלא הצליח לעולם לעשות, בניגוד לליגה.

בנתיים גם המליון דולר בורחים לנו,
    2-0 לספרטק דקה 24.

יא ווראדי איזה הגנה יש לנו..

3. Gravesen Member

חיפה נראית הרבה יותר טוב מהדקה ה-15.
    קולואטי קיבל אופציה נהדרת עכשיו לרדת למחצית בפיגור של שער בלבד אבל החטיא מצב של 100% גול, למרות הכל לדעתי מהלך נהדר של קולואטי שעשה תנועה מדהימה, השתלט על הכדור מצויין ואף חתך יפה למרכז בניסיון לההשיג הכשלה או להגיע למצב של 1*1 מול השוער, רק חבל שהפעולה הסופית לא הייתה טובה.
    בסה"כ חיפה יכולה לצאת מעודדת מהמחצית הזאת מכיוון שהיא הצליחה להתקיף קבוצה שעדיפה עלייה ואני בטוח שאם ההגנה החזקה ביותר של חיפה: משומר-קינן-אולארה-קייסי, התוצאה הייתה שונה למרות שחיפה חייבת להתחזק בבלם נוסף במקום אולארה.

4. מכבי או מוות!!! Member

לפי דעתי יש בעיה אחת במכבי חיפה לא ניראה לי מישהו ציין את זה העזיבה של אריק בנאדו לכל קבוצה יש סמל משלה ולחיפה היה בנאדו השחקן עזב מאחר שלא קיבל סכום כסף נכבד בחיפה ובית"ר ירשולים הציעו לו "כמה גרושים",הוא החליט לעבור ועושה עבודה מצוינת חולית ההגנה של מכבי חיפה כבר לא מסודרת כמו שבנאדו היה מארגן אותה והיא מבולגנת כמו שראינו במשחק מול מכבי הרצליה אפשר לפרוץ את ההגנה בקלות רפאלוב הוא שחקן מצוין אך צעיר וחסר ניסיון לפי דעתי הוא בין השחקנים הדומיננטים פה בישראל אבל כמו שאמרתי חסר ניסיון.
    אנדרסון מצד שאני שחקן פשוט שאני לא רואה אותו נשאר בחיפה בעתיד.
    הבעיה של חיפה היא עזיבתו של בנאדו כפי שציינתי והיא תשלם על זה בעתיד.

5. Daniel_Harush Member

העניין של מכבי חיפה הפתיעה אותי מאוד ואף שימח מפני שאני ראיתי בתחילת השנה שוב את חיפה לוקחת ושמחתי לראות אותם נופלים אחרי שלוש שנים נדירות ...
    לחיפה יש מס' בעיות העונה העיקרה זה חוסר מנהיג אפשר להגיד על אלון חרזי סמל והכל אבל הוא לא מנהיג אין לו את הכריזמה , כנ"ל קטן אולי בעתיד יהיה מנהיג אבל עכשיו ממש לא ... חסר להם שחקן סוג אבי נימני או במילים עידן טל ...
    והחיסרון של עידן טל גם מראה שדירסאו הוא לא כזה מושלם כפי שחשבנו , אנדרסון לא מגיע לקצה הנעל של עידן הוא לא ווינר ולא מנהיג כמוהו בטח שלא יכריע משחקים כמוהו ..
    בנוסף כמובן זנדברג שלא ציפיתי שעד די כך ישתלב בבית"ר , מדובר בשחקן ענק שלא מפסיק להילחם והוא ובוקולי היה שילוב נדיר .
    בנוסף לוי טעה שלא הביא בלם בעל שיעור קומה במקום בנאדו הוא חשב שקינן הצעיר והמוכשר יצליח לקחת את ההגנה עליו וטעה הוא אומנם שחקן מאוד מוכשר שיהיה הבלם הכי טוב בשנים הבאות אבל הוא עוד צעיר וחסר ניסיון הוא שיחק מלא משחקים וקשה לו לעמוד בלחץ של הכל ...
    הוא חשב שחרזי יוכל לתפקד טוב כבלם אך שכח את גילו המופלג של אלון וגם פה כמו עם דירסאו כולם גילו שאולארה לא כזה מושלם ...
    חוץ מזה כמובן שמרגישים את השובע של הקבוצה הוא היה צריך להתמקד יותר בצעירים של מחלקת הנוער ולא היה צריך להביא את מליקסון היה צריך כבר מסוף שנה שעברה לשתף את חמד , בן בסט , רפאלוב וכדומה בהרכב וככה הוא היה מפיק מהם תוצאות העונה .
    בכל מקרה לפי דעתי התקשורת ניפחה את העניין אם התקשורת לא ההייתה מנפחת הנפילה לא ההייתה כל כך קשה וחיפה אפילו ההייתה יכול להיאבק השנה על אליפות ...
    תראו דוגמא לכך מכ' פ"ת שנה שעברה אם אינני טועה ההייתה בתקופה רעה מאוד לאחר מס' שנים שהיו בצמרת היא ההייתה בתחתית מקום לפני אחרון מס' מחזורים והפסידו לסכנין והתקשורת לא עשתה מכך כל כך הרבה עניין ובסופו של דבר פ"ת יצאה באותו עונה מהמצב הזה וסיימה בצמרת , פשוט ההבדלים בקבוצות זה שחיפה קבוצה גדולה שחייבים לסקר עליה הרבה כי היא יותר מעניינת ומנגד פ"ת עם המיעוט קהל לא כל כך מעניינת ...

6. מור!!! Member

לדעתי בעיית מכבי חיפה העונה היא הזרים דווקא כי רואים שהם עושים טובה שהם משחקים ובמיוחד קולאוטי,כניראה שרוב הזרים של חיפה כבר היסתפקו באליפויות שלקחו עד עכשיו ורוצים לנסות קבוצות אחרות וחיפה לא משחררת אותם אז אולי הם עושים בכוונה או שבאמת ירד להם החשק לשחק

7. burning soil Member

לדעתי נוצר כדור שלג. בתחילת העונה הקבוצה עוד תפקדה ונראתה לא רע באירופה,
    וגם בליגה. בסופו של דבר יש כנראה בעיות חברתיות בתוך הקבוצה, בין השחקנים.. אפשר
    להוסיף לזה גם את השובע ועזיבת שחקני מפתח.

8. The-Gunner Member

פגעת בול. אני חושב שמכבי חיפה לא הייתה מגיעה למצב שבו היא נמצאת כרגע אילולא התקשורת, שגרמה לאותו כדור שלג שציינת. העונה החלה עם הופעות לא מרשימות בליגה, גביע הטוטו ובאירופה, וכבר התקשורת החלה לקשר את זה לעזיבת השחקנים המרכזיים (שבאמת השפיעו, אבל אני חושב שאם לא היו מנפחים את זה, החיסרון שלהם לא היה מורגש כמו שעכשיו). המצב במועדון לא היה משהו, הקבוצה הייתה בתחתית הטבלה, משחקים גרוע, עזבו שחקנים - טרף קל לתקשורת.

אם התקשורת לא הייתה מתערבת, המצב היה שונה כרגע. אבל כדורגל זה גם תקשורת, אז אין מה לעשות. כל הכבוד לתקשורת!:D

9. The-Gunner Member

והחרפה ממשיכה..

10. Igi Member

אתם ילדים עלובים, פשוט עלובים. אין מילה אחרת.
    להפסיד לקבוצה שטובה בכמה רמות על כל קבוצות הליגה זו חרפה? אנשים שכחו כבר כנראה נגד מי שיחקו מכבי חיפה... אבל אין מה לעשות, הקנאה מעוורת אותם.

אגב, "תותחן", ידוע לך שאתה אוהד את מכבי ת"א כן..? סתם, שנבהיר קצת את העניין... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/07
  11. Gustavo Boccoli Member

באמת שאני לא מבין מה יש לך. נגמר קמפיין ענק בגביע אופ''א, שאם מכבי ת''א הייתה מוציאה חצי מכל זה האוהדים היו שמחים מאוד והיו רואים בזה הצלחה גדולה. הקבוצה נתנה מחצית ראשונה מצויינת והייתה עדיפה על אספניול, אבל אחרי זה באה ההתפרקות. מה לעשות שכשיש עומס כ''כ גדול (והחודש הזה הוא עמוס מאוד מאוד), זה קורה. וכמו שאיגי אמר, אספניול מפרקת את ליגת העל שלנו בלי בעיות.

12. Number 8 Member

יש דרך להפסיד ולא להתפרק תוך שמונה דקות.
    די כבר לערב קבוצות אחרות בכל עניין וזה ש"דה גאנר"(שם?) אוהד מכבי ת"א, זה לא אומר כלום. העניין פה הוא מכבי חיפה.

13. The-Gunner Member

אני לא התכוונתי למשחק הספציפי, אלא לתקופה האחרונה. תסכימו איתי שמכבי חיפה נראית "חרפה" בתקופה האחרונה, והכינוי הזה מוצדק. ואם כבר התייחסתם למשחק נגד אספניול, אז לעוף בשמינית הגמר מול אספניול זה מכובד, אבל כזאת התפרקות, זה באמת לא לעניין. יש להפסיד, ויש לחטוף בראש.

כן, מכבי ת"א, מקום שלישי. מכבי חיפה קרובה, לא? מקום 4, לא? אהה, שביעי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

14. Nevermore Member

אוי נו גאנר מה אתה ילד קטן? "אנחנו מקום שלישי ואתם שביעי, איזה עלובים אתם!"

אי אפשר לקרוא להפסד אתמול חרפה. נכון שהיה אפשר לסיים את צמד המפגשים יותר בכבוד, אבל הפסד באירופה לקבוצה הרבה יותר טובה זה אף פעם לא חרפה.

15. Number 8 Member

מסכים. מכבי חיפה מכונה מכבי חרפה בעיקר בגלל היכולת בליגה. תבוסה נגד בית"ר, הפסדים מבישים לקטנות, לא מכבי חיפה של השנים עברו.