מכבי נתניה: סגנית האלופה מתחילה לבצע רכש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ReL, ‏10/7/06.

1. ReL Member

המשחק אימון נגד פרנקפורט הסתיים בהפסד 3-1 , נתניה השוותה במחצית השנייה משער של אוקוצ'ה , אחר כך גוטמן הכניס את ההרכב השני וחטפנו עוד שני שערים .

אני מאמין שנתניה שיחקה טקטית כמו שגוטמן יודע וטוב שההרכב הראשון מתחיל להסתגל , אבל השאלה היא באיזה הרכב פרנקפורט פתחה .

הדבר היחידי שאני לא מרוצה ממנו זה שאוקוצ'ה שם גול , עכשיו הוא במאה אחוז נשאר פה ורק בגלל שהוא שחקן של יאמר , כי בכל האימונים הוא היה פשוט על הפנים .

2. נדב מיכאלי Member

זה מה שמטריד אותך?
    ושמאמן בונקריסט הגיע אל קבוצה אטרקטיבית כמוכם זה לא מטריד אותך?
    שיש לכם "עאלק מנג'ר" שעושה שם שכונה אחת גדולה?

3. ReL Member

למה אתה חושב שאני בן אדם אנטי ? למה אתה חושב שאני הולך להתלונן כל הזמן ולא לתת צ'אנס לברקוביץ' וגוטמן? ובכלל , כשאמרתי הדבר היחידי שאני לא מרוצה ממנו , התכוונתי הדבר היחידי שאני לא מרוצה ממנו מהמשחק אימון הזה , לא מהקבוצה באופן כללי .

גוטמן מאמן הרבה יותר טוב מעטר הרבה יותר מנוסה מעטר ויש לו גם חסרונות כמו קפדנות על משמעת באופן מוגזם ודוגל בהגנתיות .

אבל לפי מה שאני רואה עד עכשיו ברקוביץ' והקהל משפיע על גוטמן שפותח עם 2 חלוצים עד כה , אבל ברור שצריך לחכות לליגה לראות באיזו שיטה נשחק .

כמה שאתה יורד על ברקוביץ' וגוטמן , הם בהחלט יכולים להצליח , ויכולים גם לא , אולי גם אני יום אחד ישתמש במילה ברקו-ביץ' http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx אני תמיד הייתי נגד ברקוביץ' והוא לא יקנה אותי כמו שקנה את אוהדי מכבי ת"א ותקע להם סכין בגב , ברור לי שיום יבוא וכל אוהדי נתניה יקללו אותו .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/7/06
  4. נדב מיכאלי Member

מוכן להתערב איתך על מה שאתה רוצה שבסוף העונה הקרובה גם אתה תתחיל להשתמש בכינוי "ברקו-ביץ'" ותקלל גם את גוטמן.
    זה יותר דברים שלא מתאימים למועדון כמו נתניה.
    ברור שגוטמן יותר מנוסה מעטר ועם הישגים בקריירה ,אבל הוא לא מתאים לקבוצות כמו נתניה.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את ההרכב-אני מקווה שזה לא יהיה ההרכב שלכם עונה הבאה כי אין שום שחקן ששיחק
    בעונה הזאתי בנתניה ואיפה אמיר טגה?למה הוא לא שיחק?

6. ReL Member

הוא עלה כמחליף . ומה זה בדיוק קשור ששום שחקן ששיחק בעונה שעברה לא פתח בהרכב ? מה עם גולן חרמון ?

אתה מתכוון לזה שאין שחקני בית ? אז מה עם אורי אוזן ? אפשר להגיד גם אבישי ז'אנו

ולמה שנרצה שקבוצת תחתית תשמור את ההרכב שלה מהשנה שעברה לשנה בה היא רוצה לסיים בצמרת ?

7. dani12 Member

נכנסתי לאתר של פרנקפורט מקודם,וראיתי שהם זרקו מילים טובות על נתניה,והיו מרוצים מאוד עם הניצחון היום.
    הם הוסיפו שנתניה תשחק נגד נירנברג(בונדסליגה),ועוד שתי קבוצות לא מוכרות.

8. ReL Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/7/06
  9. dani12 Member

מה שהבאת זה הפורום שלהם ושמה מישהו שואל מתי הם משחקים נגדם ואז מישהו מביא איזה לינק שנותן מידע עליהם.
    אבל זה לא איפה שקראתי את זה:http://www.eintracht-frankfurt.de/aktuelles/details/18836/
    טוב אני לא כזה תותח בשפה אבל יש לי בסיס.
    הכותרת בשחור אומרת שפרנקפורט ניצחה במשחק אימון השלישי שלה 3-1 את נתניה,על הדשא שנבחרת ברזיל התאמנה.
    אחרי זה כתוב שמכבי נתניה הייתה יריבה שונה מהיריבות שפרנקפורט ניצחה.
    ואז הם כתבו תקציר של המשחק אבל הם לא נתנו הרכב ככה שאני לא יכול להגיד לך אם זה הרכב ראשון או לא.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דיברתי על שחקני בית אלא על שחקנים ששיחקו שנה שעברה בנתניה-זה לא טוב להחליף את כל הסגל
    גם אם היית קבוצת תחתית-תשאל את מכבי תל אביב מה קורה שמחליפים את רוב הסגל או להיפך תבדוק
    עם חיפה איך זה שמצליחים לשמור על רוב הסגל במשך כמה שנים.

טגה חייב לפתוח אצלכם.

11. נדב מיכאלי Member

אבי סטרול קיבל את סרט הקפטן?

12. ReL Member

אבי סטרול קיבל אתמול את סרט הקפטן בשביל שלא יעזוב לרומניה , סטרול לא יקבל בחיים את סרט הקפטן בנתניה .

חוץ מזה עושים יותר מדי רעש מסרט הקפטן הזה , מי ישמע .

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק,אבל תתרגל אתם נחשבים עכשיו קבוצת צמרת מבחינת הביקורת של התקשורת עליכם
    [אני משתדל מאוד לא להגיד שום מילה עם ברקו-ביץ'] ואין מה לעשות עם הכסף בא הפירסום וכל
    הקטע שהתקשורת תעשה מכל ריב קטן מלחמה ודבר פעוט כמו קפטן ספר שלם.

אני לא יודע מי הקפטן בכפ"ס אבל תהיה בטוח שמכבי חיפה כל המדינה כבר יודעת מי קפטן.

14. dsvetoy Member

ברור שעכשיו כבר יתייחסו אלינו אחרת אבל הקבוצה חדשה צריך להיות מה יהיה ונקווה לטוב!
    כבר אתמול נגד פרנקפורט מחצית ראשונה נתניה שלטה וקיבלה גול מצית שנייה כבר החזרנו להם אבל אחרי זה גוטמן הוציא את כולם וקיבלנו 2 גולים ועוד נגד קבוצה מהבונדסליגה
    נקווה לטוב!

15. ReL Member

הקשר הקרואטי מילאן פאבלוביץ' בן ה26 , שנחשב לכישרון בקרואטיה, הרשים באימונים את המאמנים וגם השחקנים יוחתם בנתניה , סוכמו תנאיו הכספיים - מדובר בקשר טכני ששיחק בקבוצה הקרואטית וארטקס ביחד עם איבן יוליץ' אקס הפועל ת"א .

הבלם הניגרי נוג'ם ראזי והחלוץ פרדרג רנז'ולוביץ' שוחררו .

יופי עכשיו הקישור ההתקפי חתום וסגור , פיטו ופאבלוביץ' יחזיקו את הקישור ההתקפי , אנסומבו וגזל/זויטי את הקישור האחורי .

הסגל כעת קרוב להיות מושלם , בלם זר צפוי להיות מוחתם וגם חלוץ .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/7/06