מכבי נתניה 08/09: נתי עזריה יאמן את הקבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/7/08.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מאחד מהם שבאמת אוהד רציני והולך כמעט בקביעות למשחקים, אף אחד מהם לא באמת הולך ליותר מ10 משחקים בעונה, וגם מה שהם הולכים זה תמיד בתל אביב. אני בטוח שהמעבר ל'בונבוניירה' ימשוך לפחות חלק מהם. יכול להיות שיש עוד אחד שהולך למשחקים, כי אני גם מכיר 2-3 מכרים שאוהדים את נתניה, לדוגמא אחד שעבד עם אח שלי לפני שנה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוב האוהדים שאתה מדבר עליהם כנתניה ספקית האוהדים עדיין נמצאים וגרים בנתניה אבל רובם הם מהדור הישן, שכבר לא בא למשחקים כי איפשהו הכדורגל איבד את הדרך אצלו וזה קיים בכל המועדונים, מכבי, הפועל, חיפה, כי בעבר האיצטדיונים היו מלאים במשחקים זניחים, והיום? היום זה כבר משהו אחר...

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, אבל במקרה של מכבי נתניה, מדובר בהתנתקות מוחלטת מהעיר. אני אמנם לא גר בעיר, אבל אני יודע שתמיד המקומונים של ימי שישי היו הגשר של האוהדים לקבוצה ולהפך, כמו גם תכנית הרדיו עם נתן זהבי. מאז שהגיע דניאל יאמר, הוא ניתק קשר עם כולם (בצדק, כי הם חיפשו אותו על קטנות ורק ניסו לזרוע הרס) וזה פגע בתקשורת בין הקבוצה לאוהדים.

האוהדים של מכבי תל אביב גרים רובם בתל אביב, מקסימום בערים שסובבות את העיר. האוהדים של מכבי חיפה גרים רובם בחיפה, בקריות או הכפרים הערביים ליד. במקרה של מכבי נתניה רוב האוהדים שמגיעים היום למשחקים בכלל לא מנתניה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תתפלא לדעת כמה אוהדים של חיפה גרים במרכז...רוב האוהדים בחיפה עד לפני כמה שנים ואני אוהב לך בוודאות כי יש לי הרבה חברים אוהדי הפועל חיפה בכלל היו של הפועל חיפה, אבל מלפני 3-4 שנים אני כבר לא כל כך בטוח הרי יש הרבה טרמפיסטים שרכבו על ההצלחות.

רוב האוהדים של מכבי מגיעים מת"א, חולון, בת ים וראשון לציון...

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/09
  5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: גולן חרמון יעזוב את מכבי נתניה וילבש את האדום של הפועל רמת גן.

http://www.kufsa.co.il/pictures/year/06-07/day26/11.Xxx

תודה רבה על 5 שנים של אהבה. אני מקווה שמכבי נתניה תמיד תישאר בלב שלך, כי אתה תמיד תישאר בלב של כל היהלומים. זו הייתה זכות ענקית להחזיק בלם כמוך כמחליף, בידיעה שלקבוצות אחרות אין בלם ברמה שלך בהרכב. אף פעם לא התלוננת על מיעוט דקות ואף פעם לא חשבת לעזוב בעקבות כך, תמיד נתת כל מה שיש לך כשנקראת לדגל.

אמנם אין אהבה שאין לה סוף
    אבל הסוף הזה נראה לי מקולל
    הולך בין האנשים ברחוב
    צועק או-הו, תבוא לפה, גולן חרמון

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/09
  6. oFiRzZz Member

יום עצוב לי בתור אוהד מכבי נתניה .
    השחקן היחידי אולי שנתן 200% ממנו כל משחק למען הסמל , וגם כשיחק לא משהו תמיד ידענו שהוא נותן הכל כדי שאנחנו נהיה שמחים !
    תודה גולן , על הכל !!

7. COYS Member

ההנהלה ביקשה ממנו לקצץ ב40% משכרו,בהחלט מבין למה הוא עוזב.
    חבל שלא נשאיר אותנו בשכר הנוכחי,הוא כבר בן 31 וחבל שלא נראה אותו פורש בצהוב שחור.
    הגיעו אלינו שהיינו בליגה השנייה ונשאר איתנו מאז,בטוב וברע,תמיד היה שם בשבילנו,גם שלא ספרו אותו והוא היה מתופקד כשחקן רוטציה.
    שחקן נדיר שחבל שעוזב,לא מבין למה צריך לקצץ,החוזה שלו לא מפלצתי ואפשר להשאיר את המצב ככה,אי אפשר לשחק רק עם צעירים,צריך שיהיה שחקן עם ניסיון לצידם וחרמון מתאים בול.
    נתניה עם הגולן.

8. Don Joan Roman Member

הוא מרוויח 70 אלף דולר ורצו לקמץ לו 40 אחוז? השתגעו שם בנתניה.

9. oFiRzZz Member

בהחלט , חבל מאוד שאנשים מפופקים מנהלים את המועדון הזה ..

10. oFiRzZz Member

סליחה על הדאבל אבל רק עכשיו ראיתי את מה שיש לחרמון להגיד :

סך הכל במסגרת הליגה שותף גולן חרמון ב-112 משחקים בהם הבקיע 2 שערים ובישל שער אחד, במהלך העונות הללו הוא אף זכה 9 פעמים בתואר "איש המשחק" של האתר.
    הערב לאחר שחתם בשורות העולה החדשה, הפועל רמת גן לעונה הקרובה, התפנה גולן חרמון להגיד כמה מילים לאתר "הקופסא-הדור הבא": "אני עוזב ברגשות מעורבים, מצד אחד אני שמח שמצאתי קבוצה שמעוניינת בי והגעתי איתה להבנות. מצד שני אני עוזב מקום שהיה לי כמו בית בחמש השנים האחרונות, מקום שהתחברתי אליו מכל הבחינות, לא רק מקצועית. התחברתי לעיר עצמה ויש לי המון חברים שם, לכן זה די קשה לי לעזוב. אבל צריך לדעת להמשיך הלאה, לשים את הרגש בצד, כעת עליי לתת את המירב עבור הקבוצה החדשה שלי ואני מקווה לעשות את זה על הצד הטוב ביותר. אני מקווה לחזור בעתיד למכבי נתניה. אני רוצה לנצל את הבמה שאני מדבר איתך ולהודות לאוהדי נתניה על התקופה הנפלאה שעברתי איתם במדי מכבי נתניה. אני מתקשה למצוא את המילים שיביעו את ההערכה שיש לי אליהם על התמיכה והאהבה שהם נתנו לי לאורך כל התקופה שלי במכבי נתניה".

לא הבלם הכי טוב , אבל ההשקעה שלו והרצון שלו והאהבה שלו לקהלאפילו שהוא לא נתנייתי ..
    מלך , :aaa8: .

11. Don Joan Roman Member

מי זוכר שהוא בכלל בלם שגדל בנוער של בית"ר ושכל משחק שלו אצלנו הסתיים במפח נפש כשהמפח הגדול ביותר היה לפניי כ7 שנים עת אימן את הקבוצה אלי כהן, גולן חרמון נכנס בדקה ה-15 במקום בלם שנפצע ובדקה 41 הוא כבר היה עם בגדים ואחריי מקלחת בלי לקבל כרטיס אדום, מאז אותו רגע הוא לא לבש את מדי המנורה אבל לא נטש את צבעי הדבורה.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מירו חרמון מאיזשהו סיבה נתן משחקים כל-כך גרועיים כאשר לבש את הבגדים של בית"ר והכי זכור לי שבתקופת אלי כהן במשחק בית מול בני-יהודה שהובלנו את הטבלה הוא היה כל-כך גרוע והוחלף בדקה ה-36 כשהתוצאה 0-3 לבני יהודה.
    בלם מאוד בינוני שקבוצה כמו הפועל ר"ג תתאים לו.

13. COYS Member

ראיון קצר עם נתי עזריה בקשר לעונה הבאה
    http://www.one.co.il/Article/138688.html
    באמת זהו הזמן לקטוף את היהלומים שיאמר ליטש במשך 3 שנים,הוא השקיע בנוער והשנה צריכה לבוא התפוקה.
    מקווה מאוד. אישית רוצה לראות אחרי השנתיים של עטר והשנה של לותאר כדורגל שמח סוף סוף.
    המפתח! הקבוצה הזאת תיפול ותקום על האוהדים,צריך לזכור השחקנים צעירים ולא מנוסים וכל פיפס קטן מקהל יכול לפגוע להם בבטחון,צריך סובלנות וצריך לזכור שהליגה ארוכה וגם עם נתחיל בצליעה יש זמן לתקן.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/09
  14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתי עזריה לוקח קבוצה שכיום היא הפחות משתלמת מבין כל קבוצות ליגת. קבוצה שעם המסורת של ה-20 שנים האחרונות, אחרי 3 העונות האחרונות, יכולה רק לרדת. מבחינתו, זוהי יכולה להיות הזדמנות חייו, אך ישנו החשש שזוהי הזדמנות חד פעמית ולא הוגנת במיוחד. הוא מקבל הזדמנות בקבוצה שהיא מספר 5 בישראל בשנים האחרונות, שלפרקים גם עשתה קולות של מי שקובעת סדר חדש בכדורגל כאן ומפרקת את המושג '4 הגדולות'.

אני מאחל לו שיצליח ומחזיק לו אצבעות. לדעתי, דניאל יאמר עשה איתו החלטה נכונה. לא רק איתו, אלא עם כל הרעיון של לבנות קבוצה צעירה. נתי עזריה מכיר את כל השחקנים הצעירים שבשנה הבאה יהיו הפנים של מכבי נתניה מאחר ועד לפני שנתיים-שלוש עוד אימן אותם בקבוצות הנערים.

:aa1: מכבי נתניה הבהירה לאחמד סבע שהוא בתכנית לעונה הבאה.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/Black354X281/117857.Xxx

החלוץ כנראה הבין בעקבות הפרסומים השונים באתרי הספורט שמכבי נתניה מתכוונת לנסות להשתחרר מהחוזה שלו, אך היהלומים הזמינו את החלוץ לאימוני הפתיחה של הקבוצה והבהירו לו שהם בונים עליו לעונה הבאה.

כמו שזה מסתמן כרגע, בעונה הבאה מכבי נתניה תשחק 4-4-2, כשאחמד סבע ופיראס מוגרבי יהיו צמד החלוצים. שלו מנשה ואלמוג כהן, אם ישארו, ינהיגו את הקישור. בהגנה עדיין לא ברור מה יקרה. אני מקווה שבוואן פרנסמן וזאב חיימוביץ' בסופו של דבר ישארו.

15. COYS Member

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.61007.html
    איזה בעיה,מילא שפרנסמן ישאר למרות שזה מוזר איך קבוצות לא קופצות עליו
    אבל סיאבונגה על כל משחק טוב נותן 5 גרועים,הוא לא לרמה ואנחנו חייבים לשחרר אותו בכל דרך.