מכבי נתניה 08/09: נתי עזריה יאמן את הקבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/7/08.

1. Raulito Madridista

התקדמות בין הקבוצה לגזל?

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/067/718.Xxx

בעיתון מעריב נכתב הבוקר שגורם במכבי נתניה התקשר אמש לגזל, שלא הורשה להיבדק או להתאמן מאז הקבוצה פתחה את אימוניה וזאת למרות שהוא מחזיק בחוזה לעונה הבאה, וביקש ממנו להגיע הבוקר לשיחה עם הנהלת הקבוצה ללא עורכת הדין שלו, שלטענתו לא מקרבת בין הצדדים אלא עושה בידיוק ההיפך - מזיקה. נאמר לגזל בין השאר - "עורכת הדין שלך, קרן שטיינפלד, לא עוזרת אלא מזיקה. אתה שחקן מוערך שאנחנו רוצים, אבל לא נוכל לתת לך את התנאים שקיבלת העונה. בוא ניפגש בלעדיה ונראה איך אנחנו מתקדמים". השחקן הסכים ואמור להגיע היום לפגישה, והצדדים מקווים להגיע להסכמה. גזל מוכן לקצץ בשכר.

---------------------------------------
    זו דרך הרבה יותר בריאה, סוף סוף בנתניה עושים צעד נבון ומתנהגים בכבוד לשחקן בית שתרם לא מעט לקבוצה בעונה שעברה. אני מקווה שהפערים בין הצדדים יעלמו אחרי השיחה היום. ואולי, במידה וזה אכן יקרה - שחקנים אחרים יראו שההנהלה כן מתכוונת לעשות צעד מסויים לקראתם, למרות שהם יתבקשו לקצץ, ואז גם שחקנים אחרים ישארו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/09
  2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלכתחילה לא היה ברור לי מדוע רביד גזל קיבל יחס שכזה. בתאכלס, זה עדיין לא אומר כלום על הכוונות של דניאל יאמר לגבי העונה הבאה. יכול מאוד להיות שהוא עדיין רוצה ללכת והשארתו של רביד גזל היא רק כדי לתת תוקף לדברים שהוא אמר לפני כמה שבועות, שהוא רוצה קבוצה עם הרבה שחקני בית וצעירים שגדלו במועדון. מה גם שאין לנו שום תחליף אחר.

אני מאמין שהוא בסופו של דבר ישאר, כי נראה לי שהוא למד את הלקח מהפעם הקודמת. אני אוהב אותו מקצועית, אם כי עדיין כועס עליו מאוד על הנטישה כשירדנו ליגה. על כל פנים, יחד עם אלמוג כהן, יהיה לנו קישור אחורי טוב שיוביל את הקבוצה.

אם יצליחו להשאיר את הצמד בוואן פרנסמן-זאב חיימוביץ', אז מכבי נתניה תמשיך לנסות להאבק גם השנה על כל התארים, כי לכל אחד יש תחליף, חוץ מהארבעה שציינתי ושלו מנשה.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובעוד אני כותב את תגובתי, האתר הרשמי הוציא ידיעה בנושא:

אין לי מושג איך העניין יגמר.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם תשאירו את גזל,חיימוביץ פרנסמן ומנשה לא תאבקו על כל התארים.
    לא יודע מה מביא לכם את האופטימיות אבל עם כל השחקנים האלה + בן דיין ועוד כמה זרים לא הייתם קרובים לקחת אליפות אז למה שזה יקרה עכשיו?

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגדיר 'לא היינו קרובים'. תאכלס, רוב העונה היינו חזק במאבק ובסיבוב הראשון הולכנו מדי פעם את הטבלה. גם כשלא הולכנו אותה, היינו באותו מספר נקודות עם מכבי חיפה או נקודה-שתיים פחות. 6-7 מחזורים לסוף זה הפך להיות פער של יותר ממשחק אחד. עד אז הכל היה בר תיקון.

השנה יש לי תחושה שהולך להיות טוב, קודם כל בזכות נתי עזריה. הביאו מאמן שעבד עם השחקנים הצעירים שהולכים לעשות התקדמות בעונה הקרובה. הדבר השני הוא שהמנהיגים שלנו יהיו שחקנים חכמים, שיודעים להתנהל נכון. שלו מנשה, אלמוג כהן, בוואן פרנסמן וזאב חיימוביץ'. להוציא את לואיס מארין, שתמיד היה טוב, לירן שטראובר ודדי בן דיין נחשבו למנהיגים במכבי נתניה ותמיד אכזבו ברגעים המכריעים.
    שורה תחתונה, זה נראה כאילו אנחנו נחלשים, אבל זה לא ככה, לפחות לא לפי העונה האחרונה, כי אלה שמועמדים לעזוב שיחקו רע ברוב השלבים של העונה.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה בתכלס מתי שהיה צריך לשחק באמת נפלתם ובגדול,חוץ ממני שאני פסימי כל הזמן,רוב אוהדי חיפה שאני מכיר לא חששו מכם לדקה אחת גם לא שהייתם איתנו באותם נקודות,עכשיו בלי מארין שהיה העוגן שלכם בהגנה ובלי שטראובר שלמרות שאני יודע שאתה לא סובל אותו,אני לא רואה איך אתם יכולים להיות יותר חזקים,רוב השחקנים שלכם צעירים,המאמן שלכם צעיר ולא מנוסה והפועל ואנחנו כנראה נהיה חזקים יותר(במיוחד הפועל).
    תוריד גם את שכטר ובן דיין,לא רואה סיכוי שתקחו אליפות.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיפה הבאת את זה שאני לא סובל את לירן שטראובר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

יכול להיות שלא ניסחתי את עצמי נכון. אני לא אומר שהשנה נדהר לאליפות, אלא רק שאם בעונה שעברה נחשבנו למועמדים לאליפות, אז גם השנה נרוץ בצמרת ונקרא תיגר על התואר.
    אתה אומר "תוריד את שכטר ובן דיין", כאילו מדובר באבידה וזה כל הקטע, שלא. איתי שכטר הבקיע העונה 7 שערים והוסיף בישול אחד. אלו באמת מספרים שלא נוכל לחיות בלעדיהם? אלירן עטר הבקיע בעונה הראשונה (השלמה) שלו בליגת העל 14 שערים וסחף איתו קבוצה לצמרת. ליאור רפאלוב מעמדת הקשר הבקיע 9 שערים ובישל 2. ברק יצחקי הוא גם שחקן מהסוג של איתי שכטר, חלוץ שני והוא תרם לביתר ירושלים 14 שערים ו-8 בישולים.
    דדי בן דיין רשם העונה מספרים מדהימים יחסית למגן שמאלי, אבל בפועל הוא היה קשר שמאלי, כי הוא קיבל פטור מוחלט מלעשות הגנה, כשבוואן פרנסמן מכסה עליו קבוע. קח בחשבון את העובדה שהוא לא מהיר, הוא לא יודע לפתח משחק קו טוב וקשה לו לחשוב כמגן, כי אז הוא אולי היה עושה יותר מהדברים שאמרתי כאן.

וכל זה רק מקצועית. מה עם העובדה שהשנה הם היו הסרטן של הקבוצה בחדר הלבשה? הראיונות שלהם על לותר מתיאוס שעות בודדות אחרי שהגרמני נפרד מן הקבוצה, הוכיחו שהשניים האלה לא יודעים לכבד את המקצוע שלהם וגם לא את עצמם, כי הם התלכלכו בגדול. הם ידעו שהם הולכים לצאת רע, אבל האגו שלהם לא אפשר להם לסתום את הפה.

כשאני רואה שהפועל תל אביב רוצה את דדי בן דיין ומכבי חיפה את איתי שכטר, אני באמת מאושר, כי זו העסקה המושלמת. זה כמו להזריק וירוס קטלני הישר לגוף של שתי יריבות פוטנציאליות שלנו לשנה הבאה. מה שנקרא "שניים במכה אחת".

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/09
  8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע,הרבה פעמים ירדת על שטראובר שהוא עשה המון פאשלות השנה.

בקשר לשחקנים,תוריד את שכטר,ממי תקבל את המספרים שלו?מאחמד סבע?אני בספק,כנ"ל בן דיין - לא תקבלו ממגן אחרי משהו יותר טוב.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי הוא עשה המון שטויות. חוץ מזה, אני אוהב אותו בזכות מה שהוא נתן למכבי נתניה בשתי העונות הראשונות ורצה לתת לה בעונה האחרונה.

לך תדע. אחמד סבע הוא כרגע נעלם שמגיע באותו מצב ששלו מנשה הגיע לקבוצה. ממנו דווקא קיבלנו מספרים טובים יותר וגם דברים שהם מעבר למספרים, כמו מנהיגות.

שוב, לך תדע. הכל יכול להיות. כמו שאוראל דגני קיבל הזדמנות ולקח אותה בשתי ידיו (הוא לא פותח רק בגלל המעמד של קלמי סבן), גם עמרי בן הרוש יכול. ואגב, במעט משחקים שראיתי בנוער, אני זוכר שמעמרי בן הרוש התרשמתי יותר, ככה שאם אוראל דגני הציג יכולת כל כך משכנעת בהזדמנות שקיבל, כל מגן צעיר ומוכשר יכול.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהכל יכול להיות אבל אתה הולך על יותר מידי "אם".
    גם יכול להיות עונה הבאה שאנחנו נביא את פארקר והוא יהיה חלוץ מטורף,שמסיללה יחזור להציג את היכולת מהחצי עונה ראשונה שלו אצלנו,שקולמה יידע איך לשחק גם בהתקפה ואז אולי נעלה לליגת אלופות ונהיה לא רעים שם,אבל בתכלס..כמו שזה נראה זה לא יקרה וכמו שזה נראה אין לכם תחליפים לשחקנים כמו שכטר או בן דיין.

11. oFiRzZz Member

את האמת ,
    אני לא מבין מה כל ההתלהבות משכטר .
    שחקן עם ממוצע של 7 שערים בעונה , הרבה פוזה ..
    שחקן עם פוטנציאל אדיר אבל לדעתי הוא לא ימומש .
    עשו ממנו אוברייטד , הרבה יותר ממה שהוא באמת .

12. COYS Member

הוא יותר "שואו" מאשר כדורגלן,חיצוני מאוד,יש לו טכניקה נהדרת אבל הוא לא יודע לנצל אותה לטובתו,מזכיר לי את רובן(לא בכשרון כן)לשניהם יש טכניקה מצוינת(יחסית לליגה שלהם כן) אבל שחקנים בלי הרבה שכל ודריבלסטים.
    חוץ מזה הוא שחצן שחושב רק על עצמו,אני זוכר שהוא התחיל להשתגע באיזה אימון כי ערכו משאל מי השחקן הכי יפה לדעתם והוא לא זכה במקום הראשון והתחיל להתעצבן.
    בקיצור הרונאלדו הפרטי שלנו מבחינת התנהגות ותקשורת.
    איתי בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום

13. COYS Member

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לרדת כמה שרוצים עלינו ולהגיד שלא למדנו ממתיאוס(הכוונה לכל הליגה ולארץ),אבל מתיאוס לא מקצועי,אם הוא היה מקצועי וטוב הוא לא היה מגיע לנתניה,הקריירה שלו בנויה כרגע רק על השם שלו.
    ברור שאם השחקנים בארץ לא היו מפונקים הכל היה נראה טוב,אבל מצד שני גם מתיאוס לא מושלם בלשון המעטה.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

היום כבר יצאה הודעה רישמית שהוא לא יאמן בהונגריה.
    אולי קאמבק סנסציוני לנתניה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

בכל אופן הוא שוב פנוי להצעות.