מכבי נתניה 08/09: נתי עזריה יאמן את הקבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/7/08.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מתאים לקאמבק סנסציוני לנס ציונה,הוא יכול לדבר כמה שהוא רוצה על ההתנהלות פה בארץ אבל הוא מתאים לנו הוא שכונה לא פחות מגברי לוי ושלמה שרף,פשוט הוא מדבר גרמנית ואנגלית והם מדברים עברית וג'יבריש(בניסיון לדבר אנגלית).

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מי אמור להחליף את שטראובר בנתניה?
    2. חושב שחיימוביץ', אלמוג כהן, שלו מנשה ופרנסמן (אם ישארו) הם בסיס מעולה בנתניה. יחד עם שחקנים צעירים כמו חן עזרא (שאני מאוד מעריך) יש לקבוצה בסיס טוב בעונה הבאה.
    אני חושב שההערכה שהייתה שנתניה תאבק על הירידה, אם אכן הבסיס הנ"ל ישאר, תתברר כלא נכונה. צמרת? מאבק על תארים? תלוי בשוער שיבוא (שלדעתי הוא החוליה החשובה בקבוצה) בזרים שיבואו ובחיבור של הקבוצה.
    בכל מקרה, אני אישית מקווה שהדברים יסתדרו בנתניה הקיץ, באמת קבוצה שאני נורא מסמפט ושהכדורגל הישראלי צריך.

3. COYS Member

1.דניאל ליפשיץ/טארק נטור-שני שוערים מהנוער.
    2.אף אוהד נתניה לא חשב על מלחמת השרדות בעונה הבאה,אנחנו מצפים למקום שקט באמצע הטבלה,הצעירים שלנו מוכשרים מאוד ובליגה מורחבת אין ספק שאנחנו נשאר.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.61421.html
    סוף סוף,חייבים את גזל!

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/09
  4. oFiRzZz Member

בנוסף יש לציין שוערים שעלו על הפרק כמו גל ניר , אוהד לויטה ותום אלמדון .

5. Don Joan Roman Member

תגדלו את ליפשיץ זה עדיף, שוער עם פוטנציאל טוב מאוד, אם לא עכשיו אי מתיי.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להגיד, ההתנהגות של יאמר בקיץ, לגזל, ועכשיו לשטראובר, לשחקנים עם חוזה, היא התנהגות ביזיונית. אני מאוד מקווה שבבוררות ילכו לקראת השחקנים עם החוזה ויגרמו ליאמר לשלם והרבה. אני חושב על שנים עברו, ועל רצון של שחקן זה או אחר לעבור מנתניה. הסכומים שנתניה דרשה כי השחקן היה תחת חוזה היו מפלצתים. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם בשנה שעברה בן דיין למשל היה מחליט על דעת עצמו שלמרות שיש לו חוזה הוא פשוט לא ממשיך בקבוצה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/09
  7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: מסתמן - מכבי נתניה תמשיך לארח בקופסא גם בעונה הקרובה.

http://www.kaktus.co.il/UserFiles/image/%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99_%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94_%D7%91%D7%99%D7%AA%D7%A8_%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D_%D7%94%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%A1%D7%90_%D7%A7%D7%94%D7%9C_%D7%90%D7%95%D7%94%D7%93%D7%99%D7%9D_%D7%A0%D7%95%D7%91_2008_%D7%A6_%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%9F.Xxx.Xxx

בפגישה שנערכה בין הנהלת מכבי נתניה ומשטרת העיר, נראה כי הקבוצה תמשיך לארח באצטדיונה הביתי גם בעונה הבאה. כרגע המועדון זקוק לאישורים מגורמים הנדסיים, שלפי הערכה צפויים להתקבל.

8. nidaniel Member

חוזרים לקופסא, יאללה שנעבור כבר איצטדיון אפילו שירותים נורמאליים אין לנו. כמה חששתי שיבוא היום הזה שנחזור להילחם עם הקטנות, שנמכור את שחקני המפתח במקום לרכוש כאלה. שיפסיקו לדבר עלינו זה הכי חששתי. אין תקציב. רק מקווה שאוהדים ימשיכו לבוא לשמחקים ולעודד

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בע''ה בשבועיים הקרובים אני יבחן בנוער של נתניה,מקווה ומאמין בעצמי שאני אחזיר לכם תשובה חיובית,תחזיקו אצבעות מניאקים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהצלחה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אני אשמח אם תוכל ישר אחרי המבחנים לכתוב כאן איך התרשמת מהבוחנים.

אגב, למה דווקא במכבי נתניה? מסקרן אותי לדעת.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חדרתי,תמיד היה לי את הפוטנציאל,לשחק שנה מעל,לנצח בחיפה את השנה מעל ולהרוס להם את האליפות,דברים שתמיד היו משמחים,אבל זה נוער,אני הולך על כל הקופה.
    קבוצה עם בוגרים או כלום,חדרה ירדה מהפרק.
    אני יודע שאני יכול להתקבל לכמעט כל קבוצה,בני יהודה,פ''ת,כפר סבא,הרצליה,ק''ש הפועל חיפה ואפילו גם לתל אביביות ולמכבי חיפה.
    קצת קשה אבל הנסיעות,נתניה שזה קרוב לבית יוריד לי את הציונים,אז מה אני יגיד על נסיעות אחרות?
    הבחירה בנתניה היא נוחה גאוגרפית,כמובן שיש שיקולים שרואים בשנה האחרונה שיתוף רב של שחקני נתניה מהנוער בבוגרת,יש לי שם גם חבר שיקל על ההתאקלמות,הוא בכלל שחקן נבחרת,מבטיח לך שהוא העתיד של הקישור שלכם,אני? מאמין שכן. יש יכולת,יש רצון,צריך מזל.

12. oFiRzZz Member

מי זה החבר שלך ?

ולבי המזל - מזל ופרוטקציות זה הדבר הכי חשוב כדי להיות שחקן בכדורגל הישראלי , יותר מכשרון .

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון,אבל תאמין לי שמי שבאמת יש לו את זה,יעשה את זה ובגדול.

14. Raulito Madridista

גזל ממשיך בנתניה

http://mscwbe.walla.co.il/w/18-200/461872-18.Xxx

לאחר שבע פגישות בעשרת הימים האחרונים, העניינים עם נתניה הסתדרו. הקשר סגר אתמול בלילה את תנאיו בקבוצה תוך כדי קיצוץ בשכר, וימשיך לשחק בשורותיה גם בעונה הבאה. גזל יערוך היום בדיקות רפואיות ולאחר-מכן ימריא למחנה האימונים של נתניה בתורכיה, יפגוש את חבריו. רביד גזל אמר אתמול:"אני שמח מאוד שכל העסק מאחוריי, זה היה לא פשוט עבורי כי מאוד רציתי להמשיך כאן. אני בטוח שנעשה עונה טובה והקהל יהיה מרוצה, ואני כבר מחכה לראות את החברים שלי".

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם בעבר הוא אכזב עם הנטישה, אבל הפעם הוא יצא בסדר. אני לא יודע אם אמרתי את זה כאן, אבל יש 5 שחקנים שאם הם נשארים, מכבי נתניה תדבר חזק בצמרת גם השנה - בוואן פרנסמן, זאב חיימוביץ', אלמוג כהן, רביד גזל ושלו מנשה. בינתיים מסתמן שהם נשארים ואני מרוצה.