מכבי נתניה 08/09: נתי עזריה יאמן את הקבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/7/08.

1. Igi Member

החולצות באמת מדהימות.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

החולצות עצמן יפות מאוד, אך אני בספק עד כמה אני אוכל להתחבר אליהן. אני מנסה לדמיין את העתיד שלנו עם הצבעים האלה ולא מצליח. המח נתקע באיזשהו שלב. אולי במציאות זה ילך בצורה קלה יותר.
    הפחד הגדול ביותר שלי הוא שחלק גדול מהאוהדים ירגיש שהוא לא שייך לקבוצה הזאת יותר. הלוואי וכולם ילכו בדרכו של oFiRzZz וימשיכו להגיע בחולצה צהובה. האנשים שמנחים את דניאל יאמר צריכים להענש, לא היהלום. אותו לא מענישים אף פעם.

אל תקחו לנו את הצהוב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. oFiRzZz Member

פחח הורידו את התמונות .. גניש בטח ראה שפרסמו ופנה לsiz . . בושה .

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כתבה ב"וואלה" על אמייה טגה, על העונה שעברה, עם הפציעות שהשביתו אותו לתקופה ממושכת,
    אני אישית נהנתי לקרוא את הכתבה, מדובר בסך הכל בבחור עם פוטנציאל להצליח, רק שהפציעות מונעות ממנו להתקדם ...

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1318322

5. Dimitar Berbatov Member

מאוד חבל לי על אמייה טגה. שחקן מוכשר מאוד עם פוטנציאל להפוך לקשר 50/50 מצוין, שאם לא הפציעות אני בטוח שהיה הופך לשחקן משמעותי בנתניה. אני זוכר שראיתי כתבה עליו בעובדה, על הקשים במשפחה והמוות של אחיו. התרשמתי שמדובר בבחור חזק, עם אופי, אחד שלא מוותר. אני מקווה שהפציעה הקשה הזאת לא תעצור אותו ושהוא יחזור למגרשים בסוף העונה.

6. beitar4ever Member

אין ספק בכלל שחבל לי על אמייה טגה מכיוון שהבחור הזה עבר המון רגעים קשים בחיים הללו, הן מבחינת הכדורגל והן בכללית. אני מאוד מקווה לראות את השחקן הזה במגרשים , ולראות אותו הרבה.

7. Lars Ricken Member

אני די מבסוט מהעיניין,אומנם לא מכך שהוא נפצע (שיהיה בריא) אלא מכיוון שאני כבר לא יכול לסבול אותו במכבי נתניה.
    מהנגיעה הראשונה שלו תעבתי אותו ועל אצבע משולשת לאוהדים אי אפשר למחול.
    הוא לא מהיר,הוא לא חזק,הוא לא יודע לבעוט והוא לא יודע למסור.
    מעלות היה לי קצת קשה למצוא.
    מיותר בענף ומיותר במכבי נתניה.

8. דניאלושקה Member

החולצות של נתניה הכי יפות בליגה

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

Danke BvB - אני חושב שאתה עושה עוול גדול לאמיה טגה. אני מסכים שבעונות הראשונות שלו הוא לא הראה יכולת גבוהה, אבל אנשים נוטים לשכוח שאת העונה הראשונה שלו בקבוצה הבוגרת הוא עשה בגיל 17 וחצי, כשהקבוצה הייתה במצב רע מאוד.
    לפני שתי עונות אלי גוטמן רצה להחליף את אמיה טגה וכבר חיפש קשר אחורי אחר, כשהשם של רביד גזל עלה לאויר. מסיבות כאלו ואחרות זה לא יצא לפועל, אבל אחרי שהתמזל מזלו של אמיה טגה לשחק מול מכבי חיפה במחזור הראשון של גביע הטוטו, אלי גוטמן יצא לתקשורת ואמר "אני לא יודע אם זה אומר משהו לגבי המשך הדרך, אבל אמיר (אז הוא עוד לא היה אמיה) טגה היה מספר 1 היום במגרש'. בהמשך העונה הוא המשיך לפרוח והגעתו של ראובן עטר עשתה לו טוב, כי המתולתל היה זה שהאמין בו עוד בימיו הראשונים. בניגוד גמור לרוב אוהדי מכבי נתניה, אני חושב שלאמיה טגה יש את היכולות להפוך להיות שחקן מוביל בתפקיד שלו. אני שמח שהוא עצמו חושב ככה וכל הזמן מצהיר שהוא מתכוון לחזור וגם להנהיג את מכבי נתניה. הלוואי ולכל שחקני הקבוצה הייתה את הרוח של אמיה טגה.

היום יצא לי לבהות בחולצות החדשות כמה דקות. הן יוצאות דופן ונראות יפות מאוד, אבל אני לא חושב שאני אהיה מסוגל להתחבר לזה. אולי אם אני אראה את הקבוצה שמחה ומנצחת עם המדים החדשים, זה יקל עליי להתחבר אליהם. בינתיים אלה רק חולצות יפות, אבל לא חולצות שהתשוקה שלי ללבוש אותן גדולה. אל תקחו לנו את הצהוב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

האתר הרשמי פרסם ידיעה חדשה בנוגע למדים החדשים:

http://www.kufsa.co.il/forum/uploads/20080724_202453_121692349125021.Xxx

מכבי נתניה שלחה אמש לאופ"א את דגמי החולצות החדשות של הקבוצה לעונה הקרובה. העיצוב שנבחר הוא עיצוב צעיר ואופנתי, כאשר לראשונה ניתן יהיה להסתובב עם החולצה כפריט אופנה מעבר להיותה תלבושת משחק. התלבושת כוללת אלמנטים המשלבים אספקטים ספורטיביים ואופנתיים והמועדון מתכוון להמשיך לשפר ולחדש את העיצובים מדי תקופה. יחד עם זאת חלק מהמוטיבים יחזרו בו בהמשך, ביו היתר הכדור המעופף.
    התלבושת החדשה היא פריט ייחודי המהווה חדשנות לא רק בארץ אלא גם ברמה הבינ"ל. מלבד החולצה הלבנה והשחורה הזמין המועדון סט צהוב עליו יודפס עיצוב דומה, כאשר הסט הצהוב צפוי להגיע לארץ בקרוב. יש לציין כי הבעלים דניאל יאמר היה מעורב באופן אישי בעיצוב החולצה ועל ההדפס יופיע הכיתוב "DJS" (דניאל יאמר ספורטס) - חברת הספורט והאופנה של הבעלים.

רק אהבה תנצח! http://www.super3.gr/forum/public_html/yabbfiles/Smilies/ari_ole.Xxx

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

וואו, אני אהבתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. מור!!! Member

גם אני אהבתי,אני מאמין שהסט החדש עם הצהוב יגיע הוא יהיה פצצתי!

13. Number 8 Member

התלבושות נראות יותר כחולצות ליציאה מאשר כחולצות של קבוצת כדורגל...

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/08
  14. Mr.Eko Member

חח בדיוק מה שעלה לי בראש כשראיתי אותן בפעם הראשונה....

15. yellowarik Member

אני אישית לא מתחבר לחולצות הנ"ל דניאל יאמר סתם גורם למתח !!! זה לא פשוט להחליף צבע, זה חלק ממסורת של מועדון ואם כל הכבוד אנחנו לא כפ"ס או מכבי פ"ת או קרית שמונה