מכבי נתניה 09/10: מסיימים את העונה במקום העשירי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏6/7/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל שגיא תסכים איתי שגם בגילאי נוער יש הבדל אם אתה משחק בנס ציונה (ואני לא מתכוון להעליב), הפועל פ"ת, מכבי פ"ת לבין מכבי חיפה...

שמע יכול להיות שכמו שציינתי השחקנים האלה באמת היו משמעותיים, אבל בוא נזכור זה רק תחילת ההכנות ובינתיים ממי שהצטרף אני חושב שזה טוב מאוד עבור מכבי נתניה ואני מאמין שהם יהיו יותר טובים ממה שהם היו בתחילת השנה, וגם באמצע העונה...

אגב אבירם, אבקש שתתייחס למה שאמרתי על זה שבמקום ללחוץ על בעלים, תלחצו על העירייה שיבנו את המגרש החדש ומתקן אימונים לקבוצה, כדי שלבעלים יהיה אינטרס לבוא ולהשקיע, כי ברגע שזה יקרה, אין לי ספק שיהיה למכבי נתניה בעלים לטווח ארוך.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציינתי שהאוהדים עשו רעש באולפן השקוף של ערוץ 24, כשליאור נרקיס הופיע וגם מחר, במסגרת מחזור הפתיחה של ליגת הכדורגל חופים, מתוכנן לעשות רעש. יותר מזה אנחנו לא יכולים לעשות. לא נלך ונכה אותה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הייתה פנייה לאייל ברקוביץ' כדי שירכוש את הקבוצה. פחות מתוך אמונה שזה יקרה, יותר מתוך כוונה שהנושא יגיע לתקשורת ויתן עוד חשיפה לעניין. אני מתאר לעצמי שכבר בשבועות הקרובים תעשה פנייה ליצחק תשובה.
    אגב, אחת לשבועיים מתקיימת שיחה עם העירייה והאוהדים מגיעים טעונים לדרוש תשובות.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה אם יצחק תשובה ישקיע 2 שקל או ייתן טיפה מהמיליארדים שיש לו...