מכבי נתניה 2010/11: דג'אני וסבע האריכו את חוזיהם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏9/7/10.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני מעדיף שאוראל דגני יפתח כמגן ימיני, אבל די ברור שבגלל המצב הנוכחי זה לא יקרה. אין בלמים וראובן עטר מתקשה מאוד למצוא מישהו מתאים וכל זה בהנחה שאוראל דגני נמנה כבלם. דבר אחד טוב אני לוקח מהעסק והוא שראובן עטר לא סומך על לאוניד קרופניק להרכב הראשון. אני רק מקווה שבסוף לא יהיו אילוצים שיסללו את מקומו של האחרון להרכב.

בינתיים ראובן עטר מתנהל בצורה טובה. אמנם לא עם כל החלטותיו הסכמתי, אך לפחות נראה שיש כיוון שהוא רוצה ללכת בו ותוצאה שהוא שואף להגיע אליה. מקווה לא להתבדות.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/10
  2. מור!!! Member

ניצחון לנתניה במשחק הראשון במחנה האימונים

מכבי נתניה גברה הערב במשחק אימון על קבוצת אויפשט ההונגרית בתוצאה 1:2. את השערים לזכות נתניה כבשו: אחמד סבע וחן עזרא.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/10
  3. yakov_y YNWA

חן עזרא רק חזר מפציעה וכבר כובש שתי שערים.
    אחמד סבע כבר עם 4 שערים במשחקי האימון.

שחקני ההתקפה העיקריים שלנו (חן עזרא ואחמד סבע) בתקופה טובה ונקווה שיגיעו לעונה הקרובה בתקופה טובה.
    אני מאוד בונה על אופיר עמרם ומאור עשור שייעזרו מהצד.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבשורה הגדולה מכל מחנה האימון היא חן עזרא. אם הוא יהיה בריא, יש לנו סיכוי להפתיע ולהשתלב בצמרת. גם הכיבושים של אחמד סבע חשובים, כי בעונה החולפת הוא נפצע הרבה בגלל הכנה לקויה לעונה ועכשיו עושה רושם שהוא מכין את עצמו טוב יותר לקראת העונה הקרובה.

5. IdanL Member

גם אני מעדיף את דגני בצד ימין
    אל תשכחו שיש לו בעיטות חזקות מאוד
    ותאמינו לי, הוא הרבה יותר טוב מקלמי סבן
    חייב בלם טוב כי בלם בינוני לייד קרופניק יהפוך להיות בלם גרוע (כמו חרמון ששיחק ליד לואיס מרין\דקל קינן)
    מקווה שדלה ימפולסקי לא יקבל יותר מידי טוב למרות שהוא על תקן חביב המאמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

בהחלט יהיה מעניין העונה במכבי נתניה, יש הרבה אפשרויות בקישור מקווה שעטר ימצא את הנוסחה ליפני המחזור הראשון של ליגת העל ואני לא מאמין שאני אומר את זה אבל ברוך השם שיש את גביע הטוטו

אגב מה אתם אומרים על מחירי המנויים? לפי דעתי דפקו את הנוער אבל עזרו למבורים.
    החלטה מאוד מטופשת שעשו 500 שקל מנוי לכל הסקטורים, למה שילד ישקיע 500 ש''ח על מנוי?
    קשה לי להבין את ההנהלה הזאת

6. yakov_y YNWA

מחירי המנויים לנוער מוגזמים ולא מובנים.

בתקופת דניאל יאמר, מנוי לנוער עלה 500 שקל.
    דניאל יאמר הביא לא מעט שחקני רכש לקבוצה והייתה סיבה טובה לרכוש מנוי נוער.

בעונה האחרונה, מנוי לנוער עלה 350 שקל.

למה לעלות את מחירי המנויים לנוער ? איזה סיבה יש לי בתור נער לרכוש מנוי נוער תמורת 500 שקל ? כדי לראות את הנוער של מכבי נתניה משחק ?! אני מידי בוקר שבת מגיע לקופסא ורואה את קבוצת הנוער משחקת ולא תמיד נהנה מהם.

7. רובי_שמילוביץ Member

מישהו יכול אולי לספר קצת על אופיר עמרם ומאור עשור?
    מה התפקיד הטבעי שלהם, מה הם עשו עונה שעברה וכו'...

8. Don Joan Roman Member

מאור עשור הוא בוגר מחלקת הנוער של הפועל ת"א, הוא קשר התקפי עם בעיטה טובה ומסירה טובה ובשנה שעברה שיחק בשורות הפועל בת ים נדמה לי.

אני יכול להרחיב יותר על אופיר עמרם משום שהוא ירושלמי ושהוא גדל בשכונה שגם אני גדלתי בה.
    אופיר הוא שחקן קצת חלש מבחינה פיזית (הכל יחסי) אבל מבחינה טכנית הוא מעולה, יש לו יכולת לעבור כל שחקן בארץ גם אם יש ליריב עליונות פיזית עליו, בגדול אופיר הוא קשר שמאלי שיכול לשחק גם מאחורי החלוץ יש לו בעיטה טובה, יכולת כדרור טובה, הוא לוקה קצת בהרמה אבל בשאר הדברים הוא טוב, הבעיה הגדולה בו שהוא פוחד לקחת אחריות על המגרש ולפעמים גם נגרר אחריי גורמים שליליים כך שבמכבי נתניה יצטרכו לשמור שהוא לא מסתובב עם אנשים מפוקפקים.
    בשנה שעברה עמרם ירד ליגה עם הפועל ירושלים אבל זה לא מדד, בקבוצה עם כ"כ הרבה בעיות כל שחקן יראה גרוע.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/10
  9. מור!!! Member

מכבי נתניה ממשיכה בהכנותיה לעונה הקרובה והערב גברה על קבוצת ויסיש מהליגה השנייה בהונגריה בתוצאה 0:3. את השערים לנתניה כבשו, אחמד סבע (פנדל), מאור עשור ואופיר עמרם. ראובן עטר פתח את המשחק בהרכב הבא:
    אריאס, קרופניק, טריניץ', מעבי, דגני, דג'אני, מוגרבי, ימפולסקי, עשור, אבו רוקון וסבע.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהמשך להודעה הקודמת שלי בדיון, נראה כי הבשורה השנייה הגדולה היא השתלבותם של אופיר עמרם ומאור עשור. סך הכל ראובן עטר לקח הימור בכך שהחליט לוותר על שלו מנשה ושניר גואטה ומגיע לו אשראי על האומץ. אם השניים שציינתי בהתחלה יהיו שחקנים מובילים, אז ראובן עטר יצא גדול.

מישהו יודע אם יש כוונה להחתים את המגן אלכסנדר טריניץ'?

11. מור!!! Member

הוא עדיין ניבחן,אמרו שביום רביעי או בימים הקרובים יתקבלו החלטות לגביו

12. רובי_שמילוביץ Member

החליטו לשחרר את טריניץ' אחרי שהציג יכולת בינונית.
    עטר רוצה לבחון עוד בלם ומגן ימני מקומיים כבר במשחק היום אבל כנראה לא יספיקו להגיע ויבחנו במשחק האחרון בסופ"ש
    יכול להיות שאם הם לא ירשימו יכלית עטר לצרף את טרניץ' בכל זאת

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הוא לא מתאים לראובן עטר עכשיו, אני לא רואה למה הוא יתאים מאוחר יותר. אני אתבאס אם המתולתל יחליט להחתים שחקנים שהם ברירת מחדל, כי כבר ראינו בעבר שאף פעם לא יצא מזה משהו טוב. אין לי בעיה אם כך שראובן עטר לא סומך על עדי נימני. זכותו של מאמן לא להחזיק משחקן, בטח אם הוא צעיר ויש הגיון במחשבה שהוא עדיין לא כשיר גופנית ונפשית להתמודד בליגת העל. זה אמנם חבל, אבל מתקבל על הדעת. רק שלא יבוא סתם שחקן בנסיון נואש למצוא פתרון.

14. yakov_y YNWA

מה אתם אומרים על סטיבן כהן ?

שחקו שרק יתרום לנו.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי בשום מקום שנתניה מתעניינת בו. לתרום לנתניה הוא בטוח יכול השאלה אם לנתניה יש כסף בשביל להחתים אותו וזה אני בספק.