מכבי נתניה 2011/12: אימון פתיחה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/7/11.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

yakov_y - מצידי שישחקו ערומים ויצבעו את עצמם בצבעי פנדה. כשאני מגיע למשחק, אני רוצה לראות אותם בצהוב. אם הם משנים את הצבעים, שיקחו בחשבון שהם מפסידים אוהדים כמוני.

Mister Joe Cool - אני לא בטוח לגבי זה, אך נראה לי שהנותני חסות הראשי והמשני הפסיקו את תמיכתם בקבוצה ושמתנהל משא ומתן עם שניים חדשים. אני מקווה שזה יפתר במהרה ושלא נצטרך למכור את חן עזרא, כי ברור לאן העונה שלנו תלך אם זה יקרה.

2. אלי מתחן Member

אז לא מדובר פה על מצב נורמלי, זה לא שנתניה מיצתה את טווח ההכנסות שלה וחסר לה כמה מיליונים?

3. Ice Cream חסה

מישהו מבין מה הולך בעסקה של חיפה ונתניה על זגורי ועזרא? אני כלום. זגורי בכלל אמור להימכר או להיות מושאל?

למה נתניה צריכה את זגורי עכשיו כשיש לה את דג'אני, בנימין ונחום וגם מתן בלסטרה אאל"ט? למה זגורי צריך להיות הרביעי ברוטציה של נתניה אם הוא היה יכול להיות באותו תקפיד בחיפה שלה יש אירופה ויותר משחקים?

4. סטפן שאלוי Member

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמח בשביל נתניה שעזרא נשאר אצלם, מקווה שגם יאריך חוזה.

אגב מדהים שנתניה, בלי בעלים ואיש עשיר, עברה בבקרה בסופו של דבר, בלי דחיות בלי נעליים ועוד עם תקציב של 19 מיליון שקל.

שבבית"ר ילמדו...

6. סטפן שאלוי Member

חן עזרא חתם רק לעונה אחת.

בבית"ר ילמדו? הצחקת אותי.

מכבי נתניה, כמו ב"ש, בני-יהודה, הן קבוצות ותיקות מאוד בליגת העל, שסבלו מאוד בשנים האחרונות. באמת שזה מחמם את הלב ומשמח לראות אותן מתחזקות משנה לשנה. התחזקותן רק מוסיפה לליגת העל.

ושוב, בהצלחה!

7. oFiRzZz Member

אני שמח שבסופו של דבר לא מכרנו את עזרא ולא השלאנו את זגורי.
    אנחנו לא מכבי "הפועל עכו" נתניה.
    בסופו של דבר ההנהלה עשתה טוב, גם לא שחררה שחקנים חשובים וגם התחזקנו פה ושם.
    רק חסר מגן שמאלי..

8. robi777 Member

היידה חזרנו לאופטימיות של תחילת הפגרה! כל הסיפור עם חנצ'וק הוריד קצת את ההרגשה של משהו גדול באוויר נקווה שהיא תחזור במהרה

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם לא מבינים איזו הקלה אני חש. אני לא משלה את עצמי לגבי חן עזרא ויודע שזו העונה האחרונה שלו במכבי נתניה (כנראה יצטרף לקבוצה שתשחק במוקדמות ליגת האלופות בעונה הבאה), אבל לפחות אנחנו שנה נוספת עם הראש מעל המים, עם סיכוי קלוש להעפיל למפעל אירופאי, מה שעשוי למשוך משקיע לקבוצה כשנעבור לאצטדיון החדש.
    ישראל זגורי אמנם שחקן מוכשר מאוד, אבל אן לו מה לחפש במכבי נתניה - ולה אין מה להציע לו. הלוואי וזה יגרום למאור עשור להישאר בקבוצה, כי אני מאמין שזוהי שנת הפריצה שלו.

עכשיו רק נותר למצוא מגן שמאלי כדי לדרג את הקיץ הזה כאחד הגדולים שהיה לקבוצה מאז שאני אוהד שלה ועוקב אחריה.

בחיי נשבעתי לאהוב רק מכבי
    היהלום חרוט אצלי חזק בתוך ליבי

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא נסחפת קצת?

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/11
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבירם, קחו מאיתנו את שמעון הרוש, שיפתור לכם את הבעיה בעמדת המגן השמאלי, אנחנו רק דורשים במקומו את טרטיאק. עשינו עיסקה?

12. מור!!! Member

*בן בנימין חתם על החזה.

*מאור עשור שוחרר מהקבוצה

*חן עזרא נישאר בסופו של דבר לאחר שהעסקה עם חיפה פוצצה-זגורי לא יגיע.

*כל הקבוצה עברה בבקרה כולל שחקני הרכש והמושאלים-בשבת נגד מכבי פ"ת יהיה לעטר סגל מלא

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי - היו רק 2 קיצים טובים יותר מבחינתה של מכבי נתניה. הראשון היה בעונה הראשונה של דניאל יאמר בקבוצה, אבל עונה קודם לכן נפרדנו מהמון שחקנים. הקיץ השני שזכור לי הוא הקיץ בו לותר מתיאוס הגיע לקבוצה, אבל למרות לא מעט שחקנים שהגיעו לקבוצה, הרוב לא היה משמעותי במיוחד, כיוון שהגיע לעמדות שכבר היו מאוישות והיה עדיף להשקיע את הכסף בקשר התקפי וחלוץ.
    השנה נראה שראובן עטר שדרג את הקבוצה בדיוק בנקודות שהוא הרגיש בעונה החולפת שהשמיכה בהן קצרה. הבאנו קשר אחורי מוביל, נטול אגו, שיוכל להחליף את קובי דג'אני ומדי פעם לשחק איתו. הבאנו עוד חלוצים ובכך אנחנו נוכל לבצע שינויים בעמדות החלוץ, מה שבשנה שעברה לא יכולנו לעשות, כיוון שהיו לנו רק את אחמד סבע וסרגיי טרטיאק. אם הצלחנו לפגוע עם השוער, נותר לנו רק לקוות שנצליח להביא מגן שמאלי טוב.

משה אוחיון - אני רואה שירדת מהדרישה לגבי חן עזרא. זו כבר התקדמות במשא מתן בינינו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/11
  14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

קליפ עם מיטב ביצועיו של טוברנו פינאס, המגן השמאלי הסורינאמי בן ה-25,
    אשר שיחק בשנתיים האחרונות בליגה השניה בהולנד וצפוי להגיע למבחנים בנתניה:

אמנם היוטיוב הוא לא קנה מידה, אך מאוד התרשמתי ממה שראיתי.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה סיימה בתיקו 2-2 את משחק הפרידה שלה מגביע הטוטו מול הפועל פתח תקווה. למרות שמדובר בגביע הטוטו, אני חושב שזה עצוב שלא הצלחנו לעבור שלב, בטח אם לוקחים בחשבון שהבית שלנו היה הקל ביותר.

זה נראה כאילו הכל הולך הפוך. הייתי בטוח שהיתרון המשמעותי שלנו על פני רוב קבוצות הליגה הוא בחיבור שיש בקבוצה עוד מהעונה שעברה, אבל נראה שמשהו תקוע. הקבוצה ספגה בכל משחק והבנתי מאנשים שאלכס מרטינוביץ' מגלה יכולת בינונית ומטה, מה שמוריד את הבטחון ליתר השחקנים בהגנה.
    לקראת המשחק מול מכבי חיפה, לראובן עטר מחכה התלבטות לא קלה. האם לפתוח עם עמרי בן הרוש כבלם או להשתמש בו כמגן שמאלי? כרגע נראה שאין מנוס מלבחור באפשרות השנייה. עמרי בן הרוש הוא הבלם הטוב ביותר שלנו, אך אין לנו שום אפשרות אחרת באגף שמאל.

הכל היה נראה רגוע עד לפני שבועיים וחצי. האופטימיות ש-robi777 הזכיר אופפה גם אותי. איכשהו אחרי הסיפור עם חן עזרא ומכבי חיפה ואחרי התוצאות בגביע הטוטו, האש כבתה. ראובן עטר יצטרך למצוא את הדרך להצית בהם את האש לקראת שבת.