מכבי נתניה 2011/12: אימון פתיחה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/7/11.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי התייאשתי מסוגיית חן עזרא והתאכזבתי קשות מההנהלה שלנו שלא הלכה על צעד שלדעתי היה ממתג את הפועל באר שבע כקבוצה גדולה וכאחת שלא נופלת מהפועל ת"א, מכבי ת"א ומכבי חיפה במציאות של היום. רכישה כזאת הייתה אומרת שאנחנו כאן ואנחנו נלחמים על השחקנים הכי טובים, בטח אם מדובר בשחקנים שגדלו אצלנו. זה מאכזב שזה לא קרה.

בקשר למכבי נתניה, הייתי במקומכם מנסה להתמקד בנקודות החיוביות. ההישארות של חן עזרא בקבוצה, ההחתמה של בן בנימין, ההבאה של ירדן כהן (שנחשב לשחקן צעיר מצוין שאולי יבלוט יותר מאסור ששוחרר) והעובדה שחלק לא קטן מהבסיס של שנה שעברה (דג'אני, סבע, מוגרבי, טרטיאק ונחום) נשאר בקבוצה.
    יש עוד סימני שאלה בנתניה, אבל הסגל עדיין לא סופי ובמילא הוא מספיק טוב כדי להפתיע את כולם כל השנה.

לדעתי העובדה שראובן עטר נשאר עונה נוספת היא הנקודה החשובה ביותר לנתניה לקראת העונה החדשה ולכן יש לכם הרבה סיבות להיות אופטימיים.

2. yakov_y YNWA

אתמול (שלישי) זה היה המשחק הראשון שאני רואה בעונה הקרובה ואיזה אכזבה ראיתי מהשחקנים.
    מבחינה הגנתית, זה היה ברור לי שיש לנו הגנה פח,דגני ובן הרוש באגפים זה מצוין (איפה כל אלה שאמרו שהוא לא מגן, רק חור אחד הוא ביצע במהלך כל המשחק והתרומה שלו להתקפה הייתה נהדרת, דגני כהרגלו לא תרם הרבה להתקפה אבל היה נהדר בהגנה, 2 מגני בית פנטסטים יש לנו), השוער מרטינוביץ' בלוף, אין לי ספק בכלל למרות שלא הייתה לו כמעט עבודה הוא פישל, וצמד הבלמים קרופניק וקאפרולה, אוי ואבוי איזה בלמים יש לנו, בלם חובה!
    החלק הקדמי היה בסדר גמור, שלטטנו במשחק לחלוטים אבל לעזאזאל כמה החצות, אחמד סע מאוד חלוד, אין טעם לפתוח איתו בשבת. חן עזרא היה נהדר אבל איבד הרבה כדורים, ניר נחום וקובי דג'אני היה טובים ואני לא מתלהב ממוחמד כליבאת, צמד כבש אבל בשתיהם הוא רק היה צריך לתת נגיעה קטן מכדור רחב, הוא החמיץ 2 מצבים קורצים.

דבר אחרון, אני אוהד מכבי נתניה ואני שונא חלק גדול מאוד מהקהל של מכבי נתניה כבר כמה שנים, אבל אתמול הקהל העלוב הזה חצה כל גבול עם מה שנעשה לחן עזרא, פשוט בושה.
    חן עזרא שיחק אתמול כפליימקר מתחת לחלוצים וכל פעם שקיבל את הכדור התחילו הקללות ואיךשהוא איבד כדור, כמעט כל הקהלקילל אותו, אבל כשניר נחום, אחמד סבע או סרגיי טרטאיק איבדו כדור, שום מילה, פשוט לא להאמין כמה שהקהל שלנו עלוב. מה אתם רוצים מחן עזרא לעזאזעל?!

הרכב למכבי חיפה:
    - מרטינוביץ' -
    - בן הרוש - קאפרולה - דגני - שומוביץ' -
    - דג'אני - בנימין - נחום -
    - עזרא - טרטאיק - מוגרבי -

מקווה שהמגן השמאלי הנבחן ירשים כי הוא נראה לי מצוין.

3. matanbl22 Member

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי מחבר שאנחנו נשחק העונה בצהוב שחור פסים. קשה לי לדמיין אותנו עם תלבושת שכזו, כך שיהיה מעניין לראות מה יהיה. בכל אופן, התלבושות אמורות להגיע בשבוע הבא, כך שעדיין לא ידוע איך נעלה למשחק מול מכבי חיפה.

אני מקווה שהתלבושת תראה פחות או יותר כך:

http://msc.wcdn.co.il/w/f-400/599064-5.Xxx

5. yakov_y YNWA

ביום חמישי האחרון רשמתי טור בכורה באתר האוהדים הרשמי של מכבי נתניה, אתר "הקופסא - הדור הבא".

לינק: http://www.kufsa.co.il/show.aspx?sec=76&ID=5249.

אין לי חשק לרשום את דעתי על המשחק ובמיוחד לא לראות את השידור החוזר, לא בגלל הרביעייה שקיבלנו, אלה בגלל ששלטנו במשחק ללא עוררין ולא ניצלנו זאת.
    חלק קדמי יוצא מן הכלל יש לנו, הפחד שלי הוא שלא יגיע שוער ובלם, איזה פחד.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דגשים לאחר הבזיון מול מכבי חיפה:

א. איזה כיף היה לראות את היציעים הדלילים בקופסא. שוב פעם הנהלת הקבוצה החליטה שהיא מוכרת כרטיסים למשחק ב-100 ¤ ושוב פעם היא נענשה בכך שלא מילאה את המגרש. אם בשנה שעברה ביתר ירושלים עוד הביאה 1300, אז השנה הגיעה מכבי חיפה והביאה בלחץ 700 אוהדים. כמו שאמרתי אחרי מחזור הפתיחה בעונה שעברה - משחק שכזה יכול כמו כלום למשוך 14,000 צופים במגרש החדש. אם האוהדים הצביעו ברגליים, כנראה שהם לא אהבו את העלאת המחירים המוגזמת.

ב. אני מקווה שראובן עטר יביא לאימונים שוט ויצליף בשחקנים.

ג. מקווה להחזיק מעמד במהלך העונה הקרובה ולא לראות יותר אף משחק. אלך רק לדרבי התל אביבי יחד עם אוהדים של מכבי תל אביב וזהו. אפרופו אוהדים של מכבי תל אביב, הנה משהו שמבטא בצורה מושלמת את מה שאני חושב על השחקנים שלנו:

http://mscwne.walla.co.il/archive/988055-5.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/11
  7. oFiRzZz Member

אבירם, גם אני התבאסתי ועדיין מבואס בגלל הבזיון של אתמול וכנראה אני ארגיש ככה כל השבוע עד המחזור הבא אבל בכל זאת אני חושב שהגזמת טיפה.
    זה עדיין רק מחזור ראשון, ואם נמשיך לשחק כמו ששיחקנו מחצית ראשונה העתיד ורוד ( מצד שני אם נשחק כמו מחצית שניה הוא שחור משחור).
    יהיה טוב..

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: טואברנו פינס, מגן שמאלי סורינמי-הולנדי, חתם בשורותיה של מכבי נתניה ויוכל לשחק כבר בשבת הקרובה מול עירוני קריית שמונה.

http://www.jupilerleague.nl/img-nieuws/big/20090629142406-Telstar_Touvarno_Pinas.Xxx

לפחות לפי השמועות, מדובר במגן מהיר מאוד, שאוהב להתקיף ומשתמש בשתי הרגליים באותה המידה. נשמע תלוש מהמציאות אם מתחשבים בעובדה שהוא מגיע מהליגה השנייה בהולנד, אבל הלוואי וזה נכון. מעניין יהיה לראות איך הוא יהיה בהגנה.
    הבשורה הטובה באמת היא האפשרות להציב את עמרי בן הרוש כבלם.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ביוטיוב הוא הותיר עליי רושם מאוד חיובי, אהבתי את הכינוי שנתנו לו.

10. מור!!! Member

בספורט 5 כתוב שסבע פצוע..
    בOne כתוב שהוא ייפתח

11. מור!!! Member

לאחר הניצחון על ק"ש הגעתי למסקנה הבאה שהיא די ברורה לכולם:
    אני מקווה שראובן יעבוד במהלך הפגרה עם השחקנים על ההגנה והם יחזרו מהפגרה מאורגנים וטובים אחרת תיהיה לנו בעייה...
    מהחלק ההתקפי אני מרוצה מאוד.

12. oFiRzZz Member

אני פשוט בשוק מהמכירה של דגני.
    אני מרגיש נבגד, נעזב, הפכנו להיות האקדמיה של מכבי חיפה, קבוצת בת שלה.
    בימים כאלה אני מקלל את עצמי למה התמכרתי לדבר הזה שנקרא מכבי נתניה, נועדנו לסבול.
    מכבי נתניה - הפועל עכו 2.
    יום שחור.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוראל דגני היה הקפטן שלנו, הוא גדל אצלנו (התחיל במכבי חיפה) והיה אחד השחקנים האהובים ביותר על הקהל - אבל עד יד על הלב, אנחנו לא קיבלנו גזר דין מוות בהעברה שלו. תודה לאל, יש לנו פס יצור משובח של מגנים ימניים, כך שהמחליפים שלו לא פחות טובים ממנו. הם רק זקוקים לנסיון ולדקות משחק. 1M דולר זה סכום לא הגיוני ביחס למה שהוא שווה. בנוסף, אנחנו מקבלים כשרון ענק, שיוכל להיות שלנו ל-4 שנים אם נראה לנכון בסוף העונה. אני לא זוכר מתי היה לנו כשרון כה גדול בחוד כמו שלומי אזולאי.

אגב, זוכרים מה קרה למגן הימיני האחרון שכיהן כקפטן מכבי נתניה ועבר למכבי חיפה? הנאחס לא עוזב אותו מאז.

http://sportline.co.il/wp/wp-content/uploads/2011/04/ozan.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/11
  14. oFiRzZz Member

אם זה היה בתחילת חלון ההעברות הייתי אומר לך וואלה, צודק, שילך, סכום אדיר על שחקן כזה, אחלה עסקה.
    אבל עכשיו.. אחרי שראינו שההגנה שלנו מסננת אז למכור את אולי הנכס הכי גדול שיש לך שם? זה הפקרות לשמה! הגנה ליגה ב' תהיה לנו עכשיו .... (וזה בלי להזכיר שדגני הוא הקפטן)

15. yakov_y YNWA

נשבר לי כבר הזין מהקבוצה הזאת, מוכרים קפטן, הם לא מתביישים?! כמה שחקנים אפשר למכור? כמה? יש קבוצה יותר מסכנה מאיתנו בכדורגל הישראלי?!

מקווה שעמית שומוביץ' ייקח את הצ'אנס שלו ביידים, ועומרי בן הרוש או קובי דג'אני ייקבלו את סרט הקפטן.