מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

הסביר במדויק?
    אתה רוצה רשימה של מגינים ששברו נבדל במהלך הקריירה שלהם?
    זה בערך כולם.
    מה שהיה מזעזע במה שמשה העלה כאן היה לראות איך ההגנה שלנו עומדת על החצי.
    אם תביא מגן ימני זר פתרת את הבעיה? כמה מגינים זרים טובים זכורים לך שהיו כאן? ועוד בסדר גודל של השכר של כחלון. אני זוכר בעיקר נפילות.
    ואם תביא עוד זר בהגנה יכול להיות שתמצא את עצמך בבעיה בעמדות אחרות.
    אתה עדיין לא יודע מה עם גלזר. אתה לא יודע מה עם אולסק. יש לך את ערן לוי שרוצה לעזור. מזל שלנו שעם דני עמוס העניין נסגר.
    יכול להיות שתצטרך זרים בעמדות האלה.

2. Drama2 הסמל מעל הכל

הוא פתח את התקופה אצלנו בקול תרועה והיה נראה מעולה,
    עם הזמן הוא נראה כמו שחקן מחלקת נוער של הפועל ב"ש.
    הוא בסדר לליגה הלאומית, או בתור מחליף בליגת העל. לא הייתי בונה עליו הרים וגבעות.

דר"א ויקי כחלון יותר טוב ממנו.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תכניסו טוב לראש, אין אך שחקן בארשבעי שהוא טוב או טוב לליגת העל, בגלל זה אין כזה בקבוצת הפועל ב"ש.

כל מי שיגיד אחרת פשוט מת שיהיה אחד כזה, אבל זו האמת מאז שהעפנו את כל השחקני נוער האלה שהם חושבים שהם שחקנים אנחנו קבוצת צמרת.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

בשביל זה אני קורא הפועל ברקת.
    זה נחמד לקחת אליפויות עם אוסף מלא של שחקנים שהגיעו לב״ש בגלל מהפיכת אלונה אבל מה שזה אומר בפועל זה שהכדורגל הבאר שבעי מת. אולי בגלל זה בנו שם קבוצת חופים במדבר... כדי להרגיש שיש כדורגל מקומי...

אייל סגל התראיין אתמול לאתר הרשמי ודיבר שם על הכל. בהמון כנות, קור רוח, שומר על אותו קו, גם שאלו אותו את כל השאלות המעניינות(למעט נושא דן גלזר שהוא כנראה קצת רגיש ועלול לפגוע במאמצים של דן ומשפחתו להישאר בנתניה ואולי בגלל זה גם ביקש מראש שלא יגעו בזה).

אבל אני גם מוטרד. כשאייל החליט לבוא ולהציל את מכבי נתניה מהעסקן השני שניגש למכרז הוא לא חשב שאחרי שנתיים מוצלחות הוא עדיין ימצא עצמו לבד. היה בטוח שתהיה הרתמות הרבה יותר גדולה של אנשים מסביב, חלקם עם יכולות כלכליות גדולות בהרבה. גם כנראה שיש הבטחות שניתנו כשהוא הגיע ולא קוימו מצד עירית נתניה(אין לי מושג במה מדובר אבל אני מאמין לו). והוא מתחיל לשאול את עצמו- האם הנטל הזה צריך ליפול רק עליו? איפה כולם? אבל מצד שני, הוא אומר בפה מלא- ״אם איתי אז בדרכי, ובדרך שלי אני לא מאמין שיש איש עסקים שיזרום עם הדרך שלי״.
    כשכתבתי פוסט שקורא לאותם אנשים לחבור לאייל מישהו אמר לי בשיחה פרטית שבגלל הדרך של אייל- הדלת לא ממש פתוחה.
    זו בעיה ונראה כמה זמן אפשר יהיה למשוך.
    הדברים יבחנו ברגעי משבר אמיתיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוד ג'ורג', מי שעד לפני כמה חודשים שימש בתור הקמע של מכבי נתניה, הלך בלילה האחרון לעולמו, לאחר לחימה ממושכת במחלת הסרטן. הלווייתו תתקיים ביום שישי בשעה 12:00.

http://static.wixstatic.com/media/170032_c605233207bd4ee6b17121bc1f9362aa~mv2.Xxx/v1/fill/w_352,h_264,al_c,usm_0.66_1.00_0.01/170032_c605233207bd4ee6b17121bc1f9362aa~mv2.Xxx

לעתים היה מגיב בקבוצה האוהדים ותמיד ניסה לשדר שמחה ותקווה.

יהי זכרו ברוך.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

יצא לי להיתקל בסיפור שלו כשיוסי בניון הלך לבקר אותו,
    ממש כואב הלב.

יהי זכרו ברוך

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  7. עידן444 Member

מחלה ארורה.
    יהי זכרו ברוך.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוויטו היה לדעתי הפתעה נעימה במכבי פתח תקווה (לדעתי עד ינואר היה שחקן הרכב קבוע, עד שהמגן הפותח החלים מהפציעה ואז הוא קיבל פחות דקות ולדעתי גם ירד ביכולת), ואם הוא הולך להיות אצלכם מגן מחליף/מגן לרוטציה אתה תופתע לטובה, הוא בוודאות יותר טוב מכל המגינים ששיחקו אצלכם השנה וגם הרף שלו גבוה יותר.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצוב לשמוע, יהי זיכרו ברוך.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דן ביטון? אלקרנואי? עמית ביטון?

יש הבדל בין הרמה שמתאימה להפועל באר שבע לבין הרמה שמתאימה לליגת העל.
    חושב שכל השלושה שציינתי ימצאו את עצמם גם בעונה הבאה בליגת העל, זה שיש ספק גדול האם הם אי פעם יהיו מספיק טובים לשאיפות שלנו זה משהו אחר לגמרי, הרף של הפועל באר שבע הוא לא הרף של קבוצות אחרות בליגה...

11. hbs7 Member

מה עשו אלקרנאוי ועמית ביטון?
    לעמראן יש אולי כישרון, אבל הוא עוד צריך להראות את זה. נתן איזה חודש טוב בהתחלה ונעלם לגמרי.
    עמית ביטון בלם חלש מאוד. עניין של זמן עד שיגיע ללאומית, זמן שיתארך בזכות הסוכן דודו ולא בזכות יכולתו על הדשא.

דן היחיד ששונה. יש כישרון לא קטן, לא מתאים לאשדוד וחבל שיתפספס.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  12. עידן444 Member

לצערי לא הצלחתי להגיע ללוויה.
    כשקראתי את הפוסט של אייל סגל היום ירדו לי דמעות למרות שלא הכרתי את ג׳ורג׳י.
    וגם לאחר שקראתי אוהדים מספרים שהיתה לוויה קורעת לב ולבקשתו של ג׳ורג׳י בימיו האחרונים הגיעו אוהדים רבים עם החולצה הצהובה ובמהלך הקבורה הושמע ברקע שיר האוהדים המפורסם ״ברגעים״- שוב זלגו הדמעות.
    נוח על משכבך בשלום אח צהוב.

yakov_y ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  13. Noam77 Member

וכמה שחקני בית היו העונה במכבי סגל?כחלון ואביב אברהם?
    פףף, ממש קבוצה על טהרת מחלקת הנוער.

הכדורגל הבאר שבעי חי יותר מאי פעם. אל תדאג לנו, אנחנו מרגישים טוב בהרבה עם שחקנים כמו מליקסון וצדק על חשבון ״שחקן בית״ כמו דוידזאדה.
    אתה יכול להמשיך לספור שחקני בית ואנחנו נמשיך לספור תארים, מתאים לי :)

rivaldo אוהב/ת את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמית ביטון היה מצוין בהפועל תל אביב. לא הבנתי את המעבר לאשדוד ושם רק כשמיזרחי הגיע הוא קיבל הזדמנות. טעות גדולה שעבר לאשדוד כי בעכו הוא שיחק קבוע.
    אלקרנואי היה מנקודות האור בעכו, גם אצלו המעבר פגע בו, ואני חושב שהוא יכול להיות שחקן הרכב בהרבה קבוצות בליגה ואס מהספסל לקבוצות צמרת.
    על דן ביטון לא צריך להרחיב, כישרון גדול, כמו אלקרנואי יכול אולי בעתיד לחזור אלינו, כמו השניים האחרים חושב שהקבוצה ששיחק בה בשנה שעברה לא התאימה לו.
    בכל מקרה, כל השלושה הם שחקני בית ושחקני ליגת העל ראויים, ככה שלטעון שאין שחקנים באר שבעים שמתאימים לליגת העל...

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא מחלקת הנוער של נתניה מתחילה להוציא שחקנים, סיימה השנה בצמרת, וכן בקבוצה הם התקציב של נתניה גם יותר קל לשחקן נוער לקבל דקות מאשר לשחקן נוער אצלנו כי התחרות היא אחרת (למרות שראינו כשדן ביטון עלה הוא כן קיבל דקות, כלומר הכישרונות הגדולים כן יקבל הזדמנות מברק).

גלץ אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.