מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

דני עמוס ותואמס יואל נילסן, לא רוצה להגיד אמרתי לכם אבל... הייתי חייב.

מי שצפה במשחקי האימון שם לב לכך שנילסן בלם רע, לא מהיר כמו שחיפשו, מסורבל עם הכדור (חשוב לנו מאוד !!!) ובעיקר איכזב במשחקי האימון ואחראי להפסד של אחד המשחקים אם אני זוכר נכון.
    במידה והיה מציג יכולת טובה לא היה משוחרר, תירצו את השיחרור/הקפאה שלו בדברים אחרים אבל לא מסוגלים להודות שלא עשו עבודת סקאוטינג מספיק טובה, להביא בלם עם רזומה כמו שלו זה בלתי נסלח.

דני עמוס, משחק רגל, פשוט לא להאמין, רק לקרוא את ההודעות האחרונות שלי.
    שוער בינוני עם משחק רגל רע שממשיך במסורת של מכבי נתניה אחרי הרוש וגל, מבחינתי אפשר לשחרר אותו מחר, כשוער שני אני לא סומך עליו, פפ וויתר על סמל כמו ג׳ו הארט בגלל משחק רגל, לא ברור לי איך אפשר להחתים שוער בלי תכונה כל כך חשובה במשחק.
    למי שעוצם את העיניים, רק להזכיר, ורגוץ׳ בלם נהדר עם חיסרון משמעותי, משחק רגל רע, ביחד עם עמוס זה יוצר בעיה קשה, קבוצה שתלחץ אותנו גבוה תשפיל אותנו.

בהמשך ארחיב עוד, יש לא מעט דברים טובים כמו הקישור האחורי וההתקפה וגם שליליים כמו משחק הלחץ ועמדת המגנים.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  2. yakov_y YNWA

כמה דקות לפני תחילת המשחק של מכבי נתניה נגד הפועל רעננה, משה פרימו, ציטוט מדויק: ״רעננה לא קבוצה שיכולה לתת ארבע״ */aaarofl

3. עידן444 Member

רעננה מציגה העונה התקפה הרבה יותר מעניינת מאשר בעונה שעברה אבל היא פגשה אתמול בדקות שהיא חגגה הגנה שכוללת את תירם וגולדנברג(שבשל הפציעות משחקים במשך תקופה משהו כמו שני משחקים בשבוע) שפשוט נופלים מהרגליים... (לוח הזמנים של גביע השוקו הזה פשוט הזיה!!!), כחלון בימין היה מצויין עד שנפצע ושני הגולים בכלל לא קשורים אליו אלא לעמוס למרכז ההגנה ולצד שמאל שלנו בו שיחק בחור צעיר שהוא בכלל לא מגן(רק ה׳ יודע למה דווקא אותו להזיז לשם להחליף את מור שנפצע)- בקיצור- בקושי הגנה לליגה לאומית ועוד כשעמוס ביום של בירטוזים...

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. oFiRzZz Member

אמרתי עוד לפני שהעונה הקודמת הסתיימה שקוגבנייה יכול להיות אחלה, אבל כרגע הוא בול למשבצת של
    זר שישי כי יש לו עדיין המון במה להשתפר ומה שהצליח בלאומית לאו דווקא יצליח בליגת העל.
    פוטנציאל יש, נראה כאילו הבחור גם באמת מנסה להשתפר כל הזמן ועושה בול מה שהמאמנים אומרים לו
    (כמו למשל לשחק בקישור שזו לא העמדה שלו ולא תהיה) אבל הוא עוד צריך ליטוש. ונראה שגם הצוות
    המקצועי חושב ככה והוא לא מיועד להרכב, אממה, הביא עוד אחד כזה, לנארדו הברזילאי, שגם הוא יושב
    על משבצת של זר שישי. לא מובן לי קצת. בכל אופן הצורך בחלוץ אמיתי חסר מאוד מאוד, מקווה שיפסיקו
    עם ההימורים ויביאו מישהו עם רזומה טיפה מכובד, כי חוץ מההגנה שכרגע נראת מבולגנת, זו העמדה השנייה
    הקריטית שבעייתית לנו כרגע.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני עמוס כבר הוריד ליגה 2 קבוצות במו ידיו השמאליות, עם חוליית הגנה חלשה כמו שמסתמנת אצלכם הוא יהיה חשוף יותר לבירטוזים ומכאן הדרך סלולה לעונה עם המון כדורים ברשת. קחו גם בחשבון שאתם קבוצה צעירה(עם שחקן אחד שלא בדיוק משתתף במשחק ההגנה) שבקלות יכולה להיקלע למשברים או חוסר ביטחון ברגע שבכמה משחקים לא יתחבר. אני חושב שהיה אפשר וצריך ללכת על שוער יציב יותר גם אם זה אומר ל"בזבז" משבצת של זר.

6. yakov_y YNWA

2 שאלות:
    1. במצב של שיווין נקודות, העולה השלישית נקבעת עפ״י הפרש שערים או המשחקים בין הקבוצות המתמודדות על המקום השלישי ?
    אם זה תלוי בהפרש שערים, הסיכוי קיים.

2. למכבי נתניה יש כרגע לפי הדיווחים בין 2,100 ל-2,500 מנויים, לטרנר נקבל בין 1,200 ל-1,800 כרטיסים.
    תערך הגרלה בין המנויים או המנויים מהעונה שעברה ייקבלו את הפרס ?

7. עידן444 Member

שוער זר הוא תמיד הימור.
    אני סומך על דני עמוס שיהיה בסדר.
    כשאתה אומר חוליית הגנה חלשה שמסתמנת אתה מתייחס למה שיש כרגע ומה שיש כרגע זה בלם רביעי(תירם) וכלבויניק שלדעתי בלם הוא לא...(גולדנברג)
    וזה שהחוליה האחורית שאמורה להיות לא מתורגלת בכלל במשחקים האלה זה רחוק מלהיות אידיאלי...

8. abcd Member

אמרו שיעדכנו בשבוע הבא. מתאר לעצמי שמתלבטים בין הגרלה של המנויים הנוכחיים לבין כל הקודם זוכה.

9. oFiRzZz Member

לא רואה שום סרט שבו אין הגרלה של מנויים, בטח מנסים לראות איך בדיוק יעשו את זה טכנית.

עמוס לא יציב וזה ידוע, אבל אני לא חושב שהוא כזה גרוע כמו שעושים ממנו. מבחינת שוערים ישראלים לא היה
    טוב ממנו שרצה להגיע (אלא אם לוקחים את אלקסלסי בחשבון אבל לא ראיתי מספיק ממנו), ומכבי נתניה
    די נכוותה משוערים זרים בעבר (בשליפה צ'נאמו הבינוני להחריד ומרטינוביץ' החייזר, לעומתם יש אריאס אחד
    שהיה השוער הכי טוב שראיתי אצלנו), וגם זה הימור גדול. רוצה להאמין שמרכז הגנה של ורגוץ'-הויבך יהיה מספיק
    טוב כדי לחפות על הטעויות של עמוס שקורות ויקרו.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  10. henry1 Member

קוגבניה צעיר וכשחקן צעיר יש לו עוד מקום לשיפור. מסכים איתך. כרגע, אני לא חושב שיש לו מקום בהרכב. הוא יכול להיות מחליף מרענן.
    ריביירו גם לא הראה מי יודע מה, אבל צריך לתת לו עוד זמן. כפי שרשמתי, יכול להיות שליד שחקנים טובים יותר הוא יראה טוב יותר.
    חלוץ - חובה!

מתוך חוליית ההגנה שפתחה, רק שחקן אחד אמור להיות בהרכב - ויקי כחלון. עם ההגנה המלאה אנחנו נראה טוב יותר. כמה טוב? היינו יכולים לשפוט אם הייתה הכנה ראויה, אבל זה לא המצב ונצטרך לראות תוך כדי תנועה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. oFiRzZz Member

כל כך שמח בשביל קאיודה, בן אדם גבר ושחקן גדול. למרות שהוא בטח מוצף במליון הודעות היום,
    הוא מצא זמן כדי לענות לי להודעת ההצלחה שאיחלתי לו. מקווה בשבילו שיצליח במדי העולה החדשה
    כי לרוב זה קשה מאוד מאוד להצליח בקבוצות כאלה. השמיים הם הגבול.
    מלשחק נגד אום אל פאחם עד לא מזמן למשחק ליגה מול ברצלונה בקאמפ נואו, מדהים.

Maccabi Diamond ו-עידן444 אוהבים את זה.
  12. עידן444 Member

אחלה גבר!
    ראיתי בפרסום זר שסיטי הצליחה להקדים את ניוקאסל וזה קצת מבאס אותי...ניוקאסל יכולה היתה להיות חוויה הרבה יותר מרגשת עבורו בעיני.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. yakov_y YNWA

מחר משחק, עלייה לשלב הבא רק אם ננצח את בני יהודה בהפרש של 3 שערים ובני יהודה תסיים בתיקו בלי הרבה שערים נגד רעננה.

14. yakov_y YNWA

הרכב לב״ש:
    אלקסלסי; כחלון, תירם, הויבך, צעירי;
    אולסק, אברהם, מוחמד; סבע, קוגבנייה, ריביירו.

* האיטיות של הויבך מדאיגה.
    ** רגל שמאל של אברהם לא קיימת, שחקן של רגל אחד שנע עם הכדור רק לימין, התנועה ונגיעה שמאלה לא קיימת.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ערן לוי הפך להיות שחקן ספסל?

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.