מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

שומע כל מיני רחשים בפורום...
    ההוא ילך לפה...
    ההוא ילך לשם...
    ינואר?
    קיץ?

מנתניה יוצאים לאירופה!

כל מי ששואף להגיע למכבי חיפה או מכבי ת״א או לכוכבת החדשה רחמנא ליצלן- שיהיה לבריאות...
    לא נראה לי שיש עוד הרבה כאלה...

אם השאיפה היא לצאת לקריירה בחו״ל- תחנת הביניים מיותרת...
    אם כבר לעשות סיבוב הפוך לשדרוג שכר ומעמד(אצילי, דוידזאדה, אלירן עטר, קהת...)

אגב, שני הכוכבים העולים במשחק פושר מאוד היום...
    יש יגידו שפה הגאונות(להיות חלש ולשים צמד)- ואני אגיד- ששניהם נמצאים בדיוק בקבוצה שהולמת אותם ונותנת להם פוש...

שניהם עלולים להיעלם בתוך ה״רוטציות״...

אם כבר- יש לנו שני שחקנים אחרים שלא ברור מה עושים כאן ואני מקווה שלא אבין בהמשך...

טים הויבך ואלחסן קייטה!
    וספציפית היום מעל כולם שחקן הלאומית שלא מספיק טוב לליגת העל- ברנקו ורגוץ׳!

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/17
  2. henry1 Member

כמוך כמוני. אמנם אני לא דואג לינואר אבל כן לשנה הבאה. מתבאס שאני צריך לחשוב על זה בכלל אחרי הניצחון.

עם זה אני לא מסכים. לא רואה פיצוץ בין השניים. מספיק לראות את החיבוק ביניהם אחרי המשחק כדי להבין שיש פרגון הדדי. אולי עם ערן שלפני 10 שנים היה יכול להיות מצב שכזה, אבל כיום זה אחרת. הוא קפטן אמיתי על כל המשתמע מכך.

* תענוג היה לראות את קייטה. יש לשחקן הזה נוכחות, יודע לעצור את הכדור כפי שצריך, לתת את הפס הנכון וגם להבקיע עוד שער של חלוץ אמיתי. כמה זה היה חסר לנו בתחילת השנה. מחכה לראות את שיתוף הפעולה עם ערן.

* הויבך וורגוץ' בעוד משחק מצוין.

* עלי במשחק פושר בסטנדרטים שלו, אבל כרגיל נותן את הכל. כשהוא פושר כך גם הקבוצה. בסיום הוא נראה פצוע, אני מקווה שלא מדובר במשהו רציני.

* ניצחון למרות יכולת פחות טובה ממה שהורגלנו אבל זה בדיוק מה שקבוצה טובה יודעת וצריכה לעשות. כל הכבוד.

3. עידן444 Member

הפרגון של ערן לדיא הוא ענק כנה ואמיתי.
    הבעיה היא הפוך וכל עוד דיא פורח וגורף את תשומת הלב הכל יהיה נהדר.

abcd אוהב/ת את זה.
  4. oFiRzZz Member

@עידן444 בסדר, סגל באמת מאמין לזה, אבל ברגע שתתקבל הצעה מב"ש/ת"א/דון קסקט
    ושחקן יעשה מרד ידיו יהיו כבולות. הלוואי שלא נגיע לזה אבל המוח רץ..

@henry1 כמו שעידן רשם, מהצד השני אני יותר דואג.

5. henry1 Member

אני גם באותה גישה, אבל שנינו יודעים שהכסף והסוכנים זה העניין. אייל לא יוכל לשלם את המשכורות שהקבוצות העשירות יוכלו להציע ולא משנה כמה תנסה להסביר לשחקן שהוא יעלם שם בתוך הספסל, וזה יפגע לו בהתקדמות ואולי אפילו יחזיר אותו לאחור, השחקן תמיד יעדיף לנסות את מזלו. לא חסרות דוג' מהעבר רק מנתניה.

6. henry1 Member

במחשבה שנייה, יש משהו במה שאתם אומרים. אם יקרה, זה לא יהיה מהצד של ערן. אבל שוב, ערן זה לא ערן שלפני 10 שנים ואני מאמין שגם אם זה יבוא מהצד השני הוא יידע להתעלות מתוקף מעמדו בקבוצה.

7. oFiRzZz Member

יכול להיות שזה רק אני בתור אוהדי נתניה שרואה רק שחור מהקבוצה הזאת ..

בנושא אחר, רשמתי וארשום את זה שוב, אני אוכל את הכובע עם הביקורת על הצוות המקצועי,
    בדיעבד היה שווה לחכות עד היום האחרון של חלון ההעברות בשביל להנחית פה חלוץ כמו קייטה.
    שוב, זה עוד מוקדם אבל נראה בינגו משוגע.

הויבך וורגוץ בעוד משחק שקט, סוף סוף יש מרכז הגנה נורמלי בקבוצה הזאת, שנים אחורה
    לא היה לנו כזה בטחון בחלק האחורי. אני מאוהב.

8. עידן444 Member

אני מודע להכל...
    רוצה להאמין שהשחקנים של היום לא ירוצו לקבוצות ״גדולות״ בארץ כל כך מהר... הם יותר חכמים מזה...
    חלק מהשיקולים בבחירת הסגל גם מתבסס על אישיות מסויימת. יש שחקנים מצויינים שאפשר היה להביא ולא הגיעו לכאן בגלל מבנה האישיות שלהם.
    בכל מקרה סגל עושה רושם של איש עסקים לא פראייר שידע להוציא את המקסימום מכל סיטואציה...
    ומעל לכל שחקן- אני חושב שהנכס הכי גדול של מכבי נתניה כיום לא נמצא על המגרש אלא ליד המגרש... אחד עומד... אחד יושב... מידי פעם מתחלפים... והם כל כך נהנים שגם הם לא כל כך מהר ירוצו למקום אחר...
    היום שיחקנו נגד אחד כזה שרץ למקום אחר ומאז... שלא נדע...
    או קורצקי שפחות או יותר גמר את הקריירה כשהגיע לבית״ר...
    ומה עובר רב״ש מהיום שעזב את ק״ש...
    ומה קרה לאיווניר מהיום שדרך במכבי ת״א...

איפה שטוב לך, תשאר! כי מחר אתה לא יודע מה יקרה איתך... ברמת המאמנים- אני מאוד מאמין בזה!
    אגב, זה נכון גם לבכר שלדעתי יעשה טעות ענקית אם יעזוב את ב״ש...

9. Bilev Member

5 מחזורים ראשונים שכללו מפגשים עם 2 הקבוצות הכי טובות ועם 3 הקבוצות הכי חלשות. בתחילת העונה הייתי חותם על 8 נק' אחרי 15 מחזורים, אבל תחושת החמצה כי אנחנו שווים 11-15 נק'! לא חושב שזה בגלל "אפקט העולה החדשה הנאיבית".

קשה לי להאמין שעלי או סבע (או כל שחקן אחר) ישוחרר בינואר. אם כבר אז בקיץ.. אם בארץ - הייתי ממליץ לסבע על ב"ש. מוחמד לא משנה איפה יהיה בארץ, הוא יככב שם (וזאת בניגוד לשאר עוזבי מכבי נתניה שהגיעו לקבוצות גדולות והתבזו שם - ימפולסקי ושות'). כמובן שאני אשמח אם יחתמו עם שניהם חוזה לעונה הבאה לפחות כבר מעכשיו. המצטיין לדעתי במשחק הזה הוא ורגוץ' (יחד עם סבע וקייטה)

אני אהיה שלמה שרף לרגע, ואגיד ש"מתחילת העונה כל הזמן אמרתי ש"ההגנה הכי טובה של נתניה תכלול את הויבך ורגוץ' גולדנברג וקובי מור. היום לראשונה הם שיחקו יחד (באף אחד ממשחקי הליגה+גביע הטוטו+משחקי אימון הם לא שיחקו יחד). למרות שהיום זו לא חוכמה, ולמרות שהם לא בלטו היום אני מקווה שהם ימשיכו גם במשחק הבא מול מכבי פ"ת

אני מאחל מוות לאוהד שזרק את הרימון. נמאס מהברברים שדופקים את הקבוצה.. אני מת שמישהו ילשין עליו או טוב מכך - יש תיעוד להשלכת הרימון, וסגל יתבע אותו ברמה שהוא והמשפחה שלו ייזרקו לרחוב. לא פחות גרועים ממחבלים האנשים האלה!

10. עידן444 Member

לשניהם יש חוזה גם לעונה הבאה.
    לעלי נראה לי שגם לעוד שתי עונות.

מה גורם לך לחשוב שעלי מוחמד יככב בקבוצות צמרת אחרות?
    אנשים נוטים לזלזל בתלכיד. שרץ שנה שניה. שמכירים האחד את השני. שמבינים האחד את השני. בשיטה שנבנתה כדי להבליט את החוזקות ולא את החולשות. שחק 4-4-2 קלאסי ותראה שחקנים עם לא מעט בעיות ומגבלות. זו דעתי בכל אופן.
    גם כבודדים אני מאמין בלא מעט שחקנים כאן אבל ברור לי שלא בכל מקום ואפילו בנתניה עצמה- הם לא תמיד יבלטו.
    מדברים על אשדוד כקבוצה חלשה.
    מחצית ראשונה היה משחק שקול עם אפילו נטייה אליהם בזכות כל המצבים הנייחים שנתנו להם.
    בלטו בחולשתם במחצית הזו- עלי מוחמד ודיא סבע שאיבד כל כדור שהגיע אליו.
    דיא סבע אחרי מחצית כזו במכבי חיפה או הפועל ב״ש יורד לספסל ומשחק אחר כך כבר לא עולה בהרכב. אם בכלל עולה בהרכב מלכתחילה...

11. abcd Member

לעלי יש חוזה לעוד שתי עונות אבל בכתבה שפורסמה עליו בסופ"ש בספורט 1 כתוב שיש לו סעיף יציאה של מיליון דולר. מאוד מקווה שזה לא נכון כי זה כסף קטן.

המצב של דיא מורכב ואני מקוה שהעונה שלו לא תשפיע על הבורר. ממה שהבנתי בדיון האחרון הבורר נטה יותר לכיוון שלנו ואני מקווה שזה לא ישתנה פתאום. ברגע שהוא יהיה שחקן שלנו באופן מוחלט אני לא בטוח שהוא יעזוב כל כך מהר כי אני לא משוכנע שהוא "עובר" בדיקות רפואיות בקבוצות אחרות. אז אם הוא מגיע בזול אפשר לקחת את הצ'אנס אבל לשים 800 אלף או מיליון יורו לשחקן שעבר כבר שני ניתוחים רציניים בברך נראה לי פחות סביר אבל אולי זאת רק משאלת לב שלי.

מסכים עם אופיר, כל משחק שאתה נהנה מהקבוצה בא עם פחד שעוד רגע זה ייגמר. אשכרה ישבתי וראיתי אתמול את הראיון עם דיא סבע בשער השבת ורק חיכיתי לרגע שישאלו אותו על מעבר ל"קבוצה גדולה". שאלה שאמנם לא הגיעה (רק בגלל שזה היה יונתן כהן) אבל כנראה תישאל לא מעט כל עוד המספרים שלו ימשיכו ככה.

בקשר למשחק אני לא חושב שהמחצית הראשונה היתה גרועה. היינו בינוניים ולא חדים בחלק הקדמי אבל כן ניסינו לשחק את המשחק שלנו. דיא היה חלש מאוד וחירב לנו כמה מצבים אבל עדיין די שלטנו.
    אם כבר אז דווקא המחצית השניה נפתחה רע כשאשדוד פתאום לחצו אותנו וגם עשו כמה התקפות מסוכנות. הגול הראשון של דיא די הגיע משום מקום אבל מהרגע הזה לא הסתכלנו אחורה וכבר הדברים הלכו יותר בקלות.
    בשני הנצחונות שלנו עלינו ליתרון במחצית השניה ועדיין המשכנו לתקוף. זה לא מפתיע למי שראה אותנו בעונה שעברה אבל זה רק מעצים את תחושת הפספוס מאותו תיקו מול עכו שפשוט קפאנו מחצית שלמה וחיכינו שייגמר המשחק.

12. עידן444 Member

יש רק שתי קבוצות יותר גדולות ממכבי נתניה ובשתיהן הסיכוי של עלי מוחמד ודיא סבע להצליח לא מעבר לסביר.
    לא הייתי ממליץ להם ללכת לא למכבי חיפה ולא למכבי ת"א.
    יש עוד כמה קבוצות, בראשן הפועל ב"ש שהן עשירות יותר. הפועל ב"ש משמעותית עשירה יותר וגם יצרה לעצמה מעמד דומה לשל מכבי חיפה ומכבי ת"א למרות שהיא לא שם.
    עבור הפועל ב"ש להציע לשחקן 300 אלף דולר נטו בעונה ויותר הפך עניין שבשיגרה. בנתניה המשתכרים הבכירים מרוויחים חצי מזה(והם זרים...).
    פה יכולה להיות בעיה. קשה להחזיק שחקן שמציעים לו 300 אלף דולר בזמן שאצלך הוא מרוויח 100 ובמקסימום מקסימום אתה יכול להציע לו 200...

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד אהבנו את סבע כשהיה אצלנו אבל הוא לא הסתדר עם אלישע (מפתיע נכון), ולכן עזב. גם החיבור עם הקהל שלנו היה טוב ולכן אני מניח שאם זה יהיה רלוונטי בעתיד סבע ישמח להגיע אלינו.

לא יודע אם הבעיה בין סבע ולוי תהיה האגו אלא פשוט שזה מרגיש שכשלוי על המגרש פחות כדורים עוברים והולכים לסבע ככה שיכול להיות שמקצועית המספרים של סבע ירדו עם לוי על המגרש, אבל מצד שני צריך לראות אם המספרים באופן כללי ישמרו ואפילו יעלו שכן גם אם סבע יכבוש פחות יתכן וזה ישתלם לנתניה שכן סך הכל השערים שלו ושל לוי ביחד יעלו על התפוקה של סבע לבד כשכמעט כל הכדורים הולכים אליו.

14. Drama2 הסמל מעל הכל

לדבר כדורגל על נתניה אני פחות רוצה מסיבות של עין הרע. תמשיכו כך.

הפעם אני רוצה לדבר על העולם המופלא של אייל סגל.
    2 דברים בנידון:
    1. קשה מאוד לתמוך בשתי דברים שמתנגשים. למשל, קבוצת כדורגל, ורימון צה"לי. אבל, אדם צריך לעשות חושבים בנק' הזמן הנוכחית, בה הוא הבעלים של קבוצת הכדורגל מכבי נתניה ולא איש מילואים בכיר.
    להתרגש כ"כ מפני שהרימון צה"לי, BIG FUCKING DEAL. מעניין אותי מאוד לשאול את אייל סגל האם הוא טיפל בביזבוז משאבים של צה"ל בצורה כזו דרמטית בתקופתו בשירות. האם הוא ישב לטבחים על הראש על מנת שלא יזרקו אוכל במאות/אלפי שקלים מידי יום ? מקווה שכן. אם לא, אז מה הקטע עם הרימון ?
    2. דווקא אייל סגל שכל הזמן מדבר על "משהו חדש", לא משנה שום דבר ברמת המאקרו.
    אתה יודע שהקהל שלך רוצה פירוטכניקה. אתה יודע שהסדרנים שלך פח. אתה יודע ש"לאן" לוקחים עלות מוגזמות.
    האם אתה, מר.היי טק, פתחת חברה להנפקת כרטיסים משלך ע"מ לשבור את השוק ? X
    האם אתה, עסקן, הקמת חברה של יוצאי צבא ע"מ לאבטח משחקים כראוי ? X
    האם אתה, בעל קבוצת כדורגל שמחובר לאוהדים, ניסית לשנות את החוקה בנושא פירוטכניקה ? X

ובייחוד בתור צה"לי בכל רמ"ח אבריו - לא עדיף שיוצאי הנדסה קרבית יתעסקו בפירו בצורה אחראית, בטוחה ובוגרת, במקום לשאול אותי "מזומן או אשראי?" בתחנת דלק?
    הרי להעסיק עו'ד שינסה להעביר את החוק, יעלה בערך כמו קנס על פירו. וכך גם תזכה חזרה באמון האוהדים.

בכל מקרה במקום אותם אוהדים שציינו את שמם, הייתי בודק את חוקיות הנושא. במידה ויש קייס, תובע.

חייב לציין שאני קצת מאוכזב מאייל סגל.
    חשבתי שהוא, בתור בעלים, ישנה את פני הליגה. אבל כמו כולם, עושה לביתו. לפחות החבר'ה של נתניה מרוויחים, תכל'ס מגיע לכם אחריי השנים האחרונות :)

15. oFiRzZz Member

הטון הוא פחות על היותו של הרימון צה"לי (אבל גם), אלא בעיקר על עצם זריקת הרימון עצמו.
    בסוף מי שיספוג את הקנס / ההפסדים העצומים מלארח ברדיוס זה רק הוא. אני איתו ב100 אחוז,
    חוץ מדבר אחד וזה הזכרת שמות האוהדים ש"תמכו" ברימון, פה הוא חצה לטעמי קו אדום שאני
    מאמין שגם הוא מתחרט על כך.

מצב נושא:
הנושא נעול.