מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. henry1 Member

זה אותו שכתב שכבר החליט שנתניה שיחררה את נילסן, צ'יזק סגר בנתניה ועכשיו ממציא שקיללו את נילסן. לא היה ולא נברא!

כאחד שהיה במשחק האימון, דווקא עודדו אותו במחיאות כפיים ולא שמעתי שום קללה. מי זה אותו כתב עלוב ומסכן? זה כל מה ש-ynet מסוגלים להביא?

oFiRzZz ו-עידן444 אוהבים את זה.
  2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהתחלה טענו בתקשורת שהוא ביקש לעזוב - לא היה ולא נברא.
    אחר כך טענו שמכבי נתניה רוצים לשחרר אותו - לא היה ולא נברא.
    עכשיו טוענים שאוהדים קיללו אותו במשחק האימון האחרון - לא היה ולא נברא.

מסכן הבן-אדם. הגיע למדינה זרה ורק נאלץ להדוף את כל החרא שהתקשורת מנסה לזרוק עליו. שיעזבו אותו במנוחה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. עידן444 Member

אתר ערוץ הספורט - חדשות הספורט, תוצאות, תקצירים ושידורים - Sport5.co.il : ליגת העל

החלוץ הברזילאי רייבריו סיכם.
    קשה לקרוא למה שעשה בשני משחקי האימון "הרשים" אבל הוא ללא ספק הציג פרמטרים שהצוות המקצועי חיפש.
    הוא נייד, דינאמי, מהיר, ויודע להפעיל לחץ על הגנת היריבה. אך מנגד, הוא כנראה לא השחקן שיתן מספרים כיאה לחלוץ ולכן כנראה שיוחתם זר חמישי, כשהוא למעשה הזר השישי שמוסיף עומק ואפשרויות.
    מצד אחד אני אוהב שיש יכולת לגוון. מצד שני אני מאוד חושש מבנייה לרוחב. שבמקום להביא אחד בינגו, יביאו שניים ליד...
    לדעתי זה גם מפחית את הסיכויים שויסמן בכל זאת יגיע למרות שאייל סגל טוען שהכדור אצל מכבי חיפה וברגע שהכדור יעבור אלינו, ויכלול אופציה לרכישה- הוא יגיע.

4. Bilev Member

לפי מה שקראתי, בחיפה מרוצים מויסמן..

5. עידן444 Member

נהדר...
    נאחל לו הצלחה בגביע הטוטו... אולי שם הוא ישחק...

Bilev, Nigel de Jong ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשכח גם את השלב בעונה שאחרי שיחת הנזיפה מיענקל'ה הם מתחילים לשתף מנודים ושחקני נוער.

oFiRzZz, עידן444 ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  7. עידן444 Member

וגם אז נראה לי שישלפו כמה חריגי גיל לפני שיתנו לויסמן...

8. henry1 Member

מאוד מקווה שוויסמן לא יגיע וישאר שם. לא מבין על מה כל הרעש משחקן כזה בינוני. אפשר וצריך לשאוף לחלוץ 9 הרבה יותר איכותי וטוב בטח אחרי ההחתמה של הברזילאי שהוא לא חלוץ שפיץ.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  9. עידן444 Member

כדי להוכיח שיש זיקה אכתוב את זה כאן:)
    מעניין אותי עוד כמה פעמים רז זהבי יגיד את השטות שאם כפר קאסם תזכה באליפות זו תהיה הפעם החמישית ברציפות עד שמישהו יתקן אותו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

henry1 ו-Bilev אוהבים את זה.
  10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצוות המקצועי החליט בסופו של דבר להחתים את החלוץ הברזילאי, לאנדרו ריביירו, ולי נותר לקוות שבצוות המקצועי יודעים מה הם עושים. אם בסופו של דבר זה לא יצליח וג'ורדן פושה יתברר כחלוץ מוביל גם בליגת העל, הולכת להיות כאן חגיגה אמיתית אצל חלק גדול מהקהל.

11. Bilev Member

אני לא כ"כ הבנתי איך הצוות המקצועי אמר שהוא לא מתאים להם.. שיודו באמת שמגבלת תקציב זה הסיבה היחידה לכך שהוא לא אצלנו!
    הוא יחורר רשתות, ויראו את זה לדעתי כבר במשחקי גביע הטוטו (אפילו נגדנו) ותהיה פה בכייה לדורות
    (אבל אני תמיד פסימי בדעותיי, יש מצב שהוא יהיה בלוף)

12. עידן444 Member

לא מגבלת תקציב הביאה לכך שפושה לא בנתניה. את זה אני יכול להגיד חד משמעית.
    שני החלוצים הזרים שיוחתמו(אחד מהם ככל הנראה יהיה ריביירו) יעלו יותר מפושה שעשה הרבה שרירים(בעיקר בתקשורת) לגבי הדרישות שלו- הן הכלכליות(דובר על סכומים של 6 ספרות שמתחילים ב 2 בירוקים) והן המקצועיות(ליגת ראשונה בצרפת\קבוצות צמרת בארץ) ובסוף הכל התברר כקשקוש...
    קודם כל חייב להגיד שאני באופן אישי רציתי שפושה יגיע לנתניה.
    ובכל זאת אנסה להכנס לראש של הצוות המקצועי ולהסביר.
    יש לנו ערן לוי שכמעט לא משתתף במשחק הלחץ שהצוות המקצועי מאוד אוהב אבל בגלל התכונות המיוחדות שלו לא מוותרים עליו.
    יש לנו דיא סבע שגם הוא לא ממש משתתף במשחק הלחץ וכמו ערן- מאמינים שהוא מביא ערך מוסף משמעותי מכדי לוותר עליו.
    הראשון כבר לא ישתנה לעולם. לגבי השני- ספק.
    במידה ופושה יצטרף זה כבר שחקן שלישי שאיך כתב לי אוהד הרצליה- "זה לא הטיקט שלו" לעשות את כל הדברים האלה...
    זו פרבילגיה גדולה מידי לעולה חדשה לשחק עם שלושה שחקנים כאלה אפילו אם הם שחקני התקפה- הרי ההגנה מתחילה שם וזו לא קלישאה.
    זה ללכת לגמרי נגד סגנון המשחק שרוצים לסגל.
    זה להכנע לגחמות של אוהדים- שמאוד יסקרן אותי מה יגידו אם זה יהיה פושה או ערן לוי...

ברור שבמידה ונתניה תירק דם כדי לשים גול ופושה ברעננה יעשה גול מכל חצי מצב כפי שהיה בהרצליה- כל מה שכתבתי פה וכל התאוריות המלומדות יהיו שוות כקליפת השום... אבל זה המצב ואני מקווה שהצוות המקצועי יאמין בדרכו גם בימים קשים...

13. henry1 Member

באמת יש ספק?

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליגת העל היא בלוף, לא פושה.
    שחקנים הרבה פחות כשרוניים הן מהבחינה המנטלית והן מהבחינה הטכנית הצליחו לתקוע יתד ולהחשיב עצמם כשחקני ליגת על לגיטימים.
    כל עוד הוא יקבל את הבמה, לדעתי הוא יענה עם תפוקה גבוהה מהממוצע של חלוצי ליגת העל. השאלה עד כמה היא תהיה גבוהה מהממוצע.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שאני חושב שזו הייתה טעות קשה לא להחתים את ג'ורדן פושה, אני משתדל שלא להיות נחרץ בנושא ומייחל לכך שהצוות המקצועי של מכבי נתניה יפתיע לטובה.
    עם חלוץ טוב, כשערן לוי ודיא סבע מאחוריו, למכבי נתניה לא צריכה להיות בעיה להעביר עונה סולידית באמצע הטבלה.

מצב נושא:
הנושא נעול.