מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

מאוד לא אהבתי את ההתנהלות של ערן לוי דרך התקשורת.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפתיע שמקצוען כמו ערן לוי, שמתנהל על המגרש בצורה כל כך ספורטיבית וראויה, משתמש בתקשורת מול הקבוצה ששיקמה לו את הקרירה.

3. עידן444 Member

4 שנים בנתניה ועד היום הוא לא עשה דבר כזה. שימוש די ציני בתקשורת ובעצם בקהל. לא מכובד. לדעתי לפחות.
    ותכלס? באופן קר- הוא ממש לא בעמדת כוח. הוא מנסה ליצור עמדת כוח באמצעות הקהל וזה לא יפה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. alexshw Member

מישהו כן יכול לעמוד בדרכו של ערן לוי?

Sir Alex Ferguson ו-גלץ אוהבים את זה.
  5. oFiRzZz Member

אבל אני מבין אותו. יש מצב שהוא מתמקח פה על החוזה האחרון שלו בקריירה, וכל עוד
    הוא נותן מספרים השאיפה שלו צריכה להיות למקסם ולמצות את החוזה האחרון הזה כמה שאפשר.

אני גם לא רואה סרט שבו הוא לא מאריך חוזה, האינטרס של כולם הוא שהוא ימשיך. אבל באמת
    של כולם, מהקהל דרך הצוות המקצועי, עד לערן עצמו (שהרי באף מקום אחר הוא בוודאות לא יגיע
    למעמד הזה - גם אם תהיה קבוצה שתתן לו חוזה ארוך ושמן יותר) ולאייל סגל, שגם אם הוא מעריך
    טיפה פחות את ערן (לא בטוח בזה, אבל אם), הדבר האחרון שהוא רוצה כרגע זה להגיד "לא" לצוות
    המקצועי ולקהל.

בקיצור, קצת שרירים ועוד מעט תמונת חתימה.

6. סמואל אטו Member

חבל שאין תרבות בכדורגל שדומה ל-NBA שבה שחקנים טובים ותיקים שהם חלק מהמועדון חותמים על חוזים ארוכי טווח ואז חותמים על חוזים חדשים ויקרים פחות בהתאם לדעיכה שלהם ביכולת.
    זה היה יכול להיות הפיתרון המושלם למצב הנוכחי עם ערן לוי.

7. abcd Member

מי שעוקב אחרי ההודעות שלי פה ובמקומות אחרים יודע שבאמת צריך לקרות משהו מיוחד כדי שאני אבקר את ערן לוי אבל אם הוא לא נשאר פה לעוד שנה וחצי (ואני באמת לא רואה מצב שהוא לא נשאר) אז הוא יותר מטומטם ממה שחושבים עליו.

8. Drama2 הסמל מעל הכל

יש גם שחקנים כמו וינס קרטר, דוויט הווארד ועוד רבים שחיים כמו נוודים/צוענים ועוברים מעיר לעיר עבור הכסף.

9. סמואל אטו Member

יש גם קובי בראיינט שחותם על 50 מיליון דולר לשנתיים ובקושי משחק.
    זה לא משהו שכולם עושים, אבל זה קיים שם בתרבות.
    בכל אופן מי שחי כמו צועני הוא בדיוק האנטי תיזה לשחקנים שאני כיוונתי אליהם כמו דאנקן, ג'ינובילי ונוביצקי.

10. Drama2 הסמל מעל הכל

אתה שוכח משהו גדול וזה ששחקנים כמו דאנקן וג'ינו ודירק הם פרנצ'ייז פליירס במשך 10+ שנים באותם קבוצות.
    אלו שחקנים שלא "מפרישים" אותם אלא הם בוחרים מתי לפרוש.

ובניגוד לדירק, שבשיאו הרוויח סכומים עצומים, מאנו ודאנקן משחקים בגירסא מוצלחת של מכבי פ"ת - סן אנטוניו - וכאן יש דימיון רב, בדיוק כפי שעומר גולן היה נאמן להנהלה במהלך השנים עכשיו הוא בתפקיד ניהולי, כך גם דאנקן. וכך גם יהיה ג'ינו. ודירק.

הבעיה שערן לוי, בסה"כ שחקן טוב + חשוב + משמעותי, בניגוד לאותם שחקנים הוא לא חלק מהמועדון (על אחת כמה וכמה שאייל בעלים בסה'כ שנתיים).
    עכשיו "באלו כסף" אז הוא עושה פרצוף של "לא בא לי לשתף פעולה" עד שיתנו לו. הבעיה שהוא כנראה לא הבין מי זה אייל סגל, והוא חושב כי האחרון החתים אותו ל3 עונות כאשר היה פצוע, זה אומר שהוא ישפוך עליו כסף. הבעיה שהוא טועה בענק, ההחתמה ההיא הייתה יותר בשביל הקהל, כאן ערן ''טועה''.

11. henry1 Member

ואולי זה הסוכן?

אז אפשר לבוא ולומר שלשחקן יש שליטה על הסוכן, אבל לא תמיד זה כך. הסוכן יכול להגיד לשחקן תן לי לדאוג לך ואל תתערב. עד שהשחקן מבין מה קורה, ונניח שזה לא לרוחו, כבר מתפרסמים ידיעות בכל האתרים.

*בהנחה שיש לו סוכן.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/17
  12. עידן444 Member

לא נראה לי שיש לו סוכן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. henry1 Member

אז ערכתי את ההודעה ואוספתי בהנחה שיש לו סוכן :)

14. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

בואו נדבר רגע ברצינות
    אתם רואים סיכוי אפילו קלוש שערן לוי עוזב בינואר את מכבי נתניה? ואם כן , יש סרט כזה שהוא יורד ללאומית ?

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כבר עשה את המעבר מליגת העל לליגה הלאומית ויותר מפעם אחת. יחד עם זאת, חשוב לציין שבשום מעבר שכזה הוא לא סיכן כפי שיהיה עליו לסכן עכשיו באם יחליט לעזוב את מכבי נתניה.

אם אני נכנס לנעליים של ערן לוי, גם אם אני שם בצד את המעמד שכבר רכש לעצמו במכבי נתניה, אני לא חושב שכדאי שיסכן את העתיד הרחוק שלי בשביל השנה-שנתיים הבאות. שווה לו לקשור את עתידו עם זה של מכבי נתניה גם לאחר שיהיה שחקן פעיל.

מצב נושא:
הנושא נעול.