מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

בהמשך לתגובה הקודמת- לדעתי ללכת לתבוע את חיפה זה בדיוק המהלך הצודק והלא חכם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Drama2 הסמל מעל הכל

מדוע אתה חושב שזה לא מהלך חכם ?

הרי איזה אינטרס יש לכם עם יענקל'ה שחר ? למכור להם לא, לקנות מהם ברור שלא, לקחת כשרונות מהנוער או פליטים גם לא (יש את מכבי ת"א שעשיתם עליהם 'קופה יפה' השנה עם גלזר והחבר'ה בנוער-נערים). עסקים אני לא חושב שיש קשר בין יענקל'ה לסגל (למרות שבטוח יש ואני לא רואה אותו פשוט)

אז דווקא נשמע לי כן הגיוני, מה שלא חכם כאן זה אם ניקו אולסק יהיה מאוכזב מזה שהוא נשאר. אבל אני מאמין שהקהל הנתיינתי יכול לשנות את דעתט בקלות (וכאן גם אפשר להגיד מילה טובה, הקהל שלכם בהחלט השחקן ה-12 העונה גם בעידוד במגרש וגם בחיזוק מחוץ למגרש)

3. עידן444 Member

אולי אני טועה אבל מרגיש לי שמתביעות כאלה לא יוצא כלום.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם נתניה רוצה להמשיך להיות קבוצת צמרת בתקציב נמוך, בשלב כזה או אחר היא תצטרך כל מיני פליטים ממכבי חיפה, כל מיני כאלה עם כישרון שלא עמדו בלחץ של חיפה או שנכשלו בגלל המערכת של חיפה, ויכולים לפרוח בנתניה בשכר נמוך יותר.
    אולי נתניה תמצא בחיפה את האיתי שכטר/עדן בן בסט שלה, ולכן עדיף למצוא פיתרון חכם עם חיפה (בטח אם החליטו שלאור ההתנהגות של אולסק והעובדה שהוא לא איזה שובר שיווין הם מוכנים לוותר עליו) מאשר להיות צודקים ולהגיש תלונה, להשאיר שחקן ממומרמר ולפגוע ביחסים עם קבוצה כמו מכבי חיפה.

לא בטוח שבן הרוש הוא לא שדרוג לעומת המגינים השמאליים בנתניה היום, אופיר מיזרחי למשל הוא אחד שלדעתי יכול להיות תפור על קבוצה כמו נתניה, וגם שון וייסמן אם ישוחרר לנתניה בחינם יגיע בשכר נמוך ויכול להשתלב ברוטציה ולהמשיך את העונה הקודמת הטובה שלו בנתניה.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוסיף שבמקביל השמועות הם שאם סבע יעזוב, מוגרבי יהיה המחליף שלו בנתניה.

אם השמועות יתבררו כנכונות וסבע יעזוב לבאר שבע, חושב שמוגרבי זה המחליף המושלם בשבילו. גם זוכר את מוגרבי משחק בנתניה ובהצלחה, ככה שגם מדובר בשחקן רכש שאמור להשתלב בקלות...

6. oFiRzZz Member

אני חושב שמכבי חיפה גאוותנית מדי כדי להעביר אלינו אחד מהשחקנים הנורמליים שלה (אזולאי,סלליך,רוקאביצה,מזרחי) בטרייד כזה,
    ובצדק מבחינתה, לכן אני לא חושב שטרייד צריך להיות על הפרק מהסיבה שהוא לא יניב תועלת למכבי נתניה.
    עם כל הכבוד, ניקו אולסק תמורת שון וייסמן ואיזה יניב בריק זה שוד לאור יום.

אני גם חושב שאם מוגרבי יגיע זה יהיה רכש מצוין מאוד עבורנו. לחלק מהקהל יש טענות כלפיו מכיוון שבעונת האסון הוא
    כבש וחגג בצורה מתריסה כנגד הקהל. מאמין שהודעת הבהרה קצרה תפתור את הבעיה.

------
    בלי קשר, השבוע מציינים 6 שנים לפרידה מאצטדיון הקופסא, הבית השני שלי. ממליץ מאוד לעבור על הפוסטים מהעמוד
    הרשמי של המועדון, הרימו שם פרויקט נחמד. (בכלל - מי שמנהל את עמוד הפייסבוק בשבועות האחרונים עושה שם
    עבודה טובה מאוד)

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש למכבי חיפה עומס גדול בהתקפה, לא פוסל שמיזרחי ישוחרר ואז אולי תקבלו עדיפות.
    לדעתי גם בן הרוש (אולי עם השתתפות של חיפה בשכר) ווייסמן (עם כרטיס השחקן שלו) אליכם תמורת אולסק שנה לפני סוף החוזה זאת לא עסקה רעה מבחינתכם...

8. oFiRzZz Member

אולי, אבל שוב אני לא רואה את מכבי חיפה משחררת גם את בן הרוש וגם את שון וייסמן בשביל שחקן די אלמוני ממכבי נתניה.
    מצד שני, לא האמנתי בעבר שהיא תשלם מליון דולר על אוראל דגני ומליון שקל על דלה ימפולסקי ... אז הכל יכול להיות.

9. henry1 Member

מוגברי יכול להיות תוספת, אבל הוא בטח לא המחליף המושלם של סבע. סבע שחקן טוב יותר ומושלם יותר ממנו. הם גם לא ממש באותו תפקיד.

סבע זה שחקן שידעת כל הזמן שיש לו את זה והוא רק השתבח עם השנים. מוגברי - מה שראית עד עכשיו, זה מה שתקבל. הוא כבר לא ישדרג את עצמו יותר. גם אם יגיע, זה חצי כוח לעומת סבע.

את בן הרוש אפשר להשאיר שם. שחקן פח.

10. עידן444 Member

מוגרבי שחקן שמעדיף כדור לרגל.
    לא יכול להחליף את דיא.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא זוכר את פירס מוגרבי רץ הרבה לשטח כשקובי דג'אני וניר נחום היו שולחים לו מסירות ארוכות או בחילופי מסירות עם חן עזרא. אני חושב שהוא המחליף הטוב ביותר שנוכל למצוא לדיא סבע ובניגוד לאחרים כאן, אני גם חושב שהתקרה שלו לא פחות גבוהה מזו של דיא סבע, שגם הוא שחקן התקפה מעולה והעונה הפך למכונת שערים.

12. קשר שמאלי Member

למה לא? אם אלאך רוצה את אולסק, הוא יתן לכם בכיף את וייסמן ובן הרוש תמורתו. לדעתי שניהם לא ברמה של ליגת העל

13. abcd Member

קודם כל, לדעתי אין מה להשוות בכלל בין סבע למוגרבי. אני זוכר שלפני שנתיים כשחיפה החתימו את פיראס חבר שלי אוהד חיפה שאל אותי מי עדיף הוא או דיא ואמרתי לו "דיא בפער". מן הסתם שהתקופה מאז לא גרמה לי לפקפק בדעה הזאת.

דבר שני, אם נתניה תחפש "מחליף לסבע" היא תיכשל, זה לא ריאלי. מקווה שמישהו כמו מוגרבי (שלמרות מה שכתבתי למעלה הוא עדיין שחקן ברמה ראויה בהחלט לקבוצה) וחלוץ אמיתי, דבר שלא היה לנו העונה למעט כמה מחזורים בסיבוב הראשון, יגרמו לחיסרון שלו להיות קצת פחות בולט.

קשה לי עדיין להאמין לשמועות האלו אבל אם סגל באמת מוכר את סבע לב"ש ובהיכרותו הטובה מאוד עם הקהל והאש שהוא יקבל אז כנראה שבאמת הציעו לו משהו שאי אפשר לסרב לו.

Sir Alex Ferguson, גלץ ו-henry1 אוהבים את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן שלא טענתי שמוגרבי שווה סבע, אם סבע עוזב נתניה יצטרכו להביא שני שחקנים כדי למלא את החלל, אבל לאור התקציב של נתניה וכוח המשיכה שלה מוגרבי (כל עוד הולכים על השוק הישראלי) זה הכי טוב שהיא יכולה להביא.
    ברור שלא מדובר באותו שחקן בדיוק אבל כן מדובר באותו תפקיד ובשחקן של מספרים גם כן.
    דרך אגב, השמועות הם שכחלק מעיסקת סבע נתניה תקבל גם את קורוהוט...

15. עידן444 Member

בדיוק, מוגרבי שחקן הרבה יותר קבוצתי. הוא, יחד עם ערן, יחד עם קניקובסקי נגיד, יכולים להפוך חיים של חלוץ לגן עדן. משהו שלא יכול היה לקרות ליד דיא סבע שלא מעט, ולא בקטע של ללכלך בגלל שהוא כנראה הולך(אם זה לב"ש כנראה שאנחנו הולכים ממש להתעשר- כי הדיבורים הם שאייל לא ימכור בארץ בפחות מסכום שלא אנקוב בו), ולמרות שיש לו גם לא מעט בישולים, אלא כי באמת יש תחושה שדיא סבע לא מפרגן לאף אחד ואם היה מפרגן הוא אולי היה עם פחות שערים אבל פי 2 בישולים בליגת העל ופי 3 בישולים בלאומית.
    החיים של חלוץ ליד ערן לוי ודיא סבע מאוד לא פשוטים. הם גם בלאומית לא היו פשוטים מלבד שון ויסמן שהוא שחקן צעיר שבא לעבוד קשה ולהוכיח וזה איכשהו התחבר גם בגלל חולשת ההגנות והשוערים.

מצב נושא:
הנושא נעול.