מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שהוא לא קיבל הזדמנות רצינית כדי להראות מה הוא יודע. מהמעט שראיתי, התרשמתי מאוד. הוא קשור עדיין למכבי נתניה באיזושהי צורה?

2. yakov_y YNWA

לא אבל... לא תהיה בעיה לרכוש אותו לדעתי, לא ייעלה הרבה, הבעיה היא שקשה לי להאמין שצמד המאמנים יחזור בו מהטעות.

המשחק שהכי מאפיין את ריביירו במכבי נתניה הוא משחק הגביע נגד חדרה, כל הקבוצה הייתה רעה, ריביירו מהיחידים שהיו טובים, בישל ועדיין הוחלף.

זיו אריה, המאמן שלו לשעבר ומאמן בית״ר ת״א היום (עשה עונה גדולה) אמר עליו שבלאומית הוא יהיה כוכב, בליגת העל ייקח לו זמן להתרגל.

3. Noam77 Member

דראפיץ׳ לא ילמד בחיים אה?זה כאילו הוא נהנה גם מגולים של היריבה.

אם נתניה רוצה פלייאוף עליון גם בעונה הבאה, היא חייבת חוליית הגנה חדשה לגמרי. מקסימום להשאיר את כחלון ואחד מהבלמים הזרים.

4. yakov_y YNWA

חוליית הגנה חדשה ?
    דני עמוס, צמד הבלמים והקשרים האחוריים הוכיחו את עצמם, גם אם הם לא מהטובים בליגה.
    הבעיה העיקרית בצמד המגנים ובסגנון המשחק של המאמן, 112 שערי ספיגה בשנתיים.

5. Melikson24 Member

גלזר כסחן ועם מיקום חסר אחריות. מאשימים הרבה את הבלמים, האשמה לא מעט עליו. ראיתי שכבר הכתירו אותו כקשר אחורי הכי טוב בליגה, יש לו עוד הרבה מאוד לעבור בשביל זה.
    גם אולסק די מאכזב בחודשים האחרונים. אם יעבור לחיפה, הוא יהיה לא יותר מאופיר קריאף/קובי מויאל משודרג.

לגבי דראפיץ', זאת התקרה שלו לטעמי. לא מאמן לאליפות.
    עונה הבאה אתם צריכים להביא לקוגבנייה את השרביט. שחקן נהדר. גם אביב אברהם שלא הבנתי למה לא מקבל 100% קרדיט.

6. yakov_y YNWA

אני בטוח שלא ראית יותר מ-5 משחקים של דן גלזר העונה.
    זה שהוא כסחן זה רע ? קשר מאוד מאוד חכם, מהיר, יודע לתת את הפס קדימה יחסית לקשרים אחוריים אחרים בליגה, גרזן, מכבי ת״א תהנה ממנו, בעצם זה מכבי ת״א אז לא בטוח. הלוואי ויישאר !
    מסכים לגבי אולסק אבל אין צורך להגזים, ״בחודשים האחרונים״, ב-3 השבועות האחרונות הוא מתחת לכל ביקורת.

7. Noam77 Member

התכוונתי למגנים ולבלמים.
    המגנים שערורייה וצמד הבלמים קצת דומים. אם יחליפו אחד מהם בבלם קצת יותר מהיר זה יעשה טוב לבלם שישאר.

8. henry1 Member

גלזר שחקן חשוב מאוד בקבוצה שמשחקת בסגנון שלנו. הוא מחלץ כדורים נהדר ויש לו נוכחות, אבל יש לו עוד הרבה מקום לשיפור. הוא מאבד כדורים די מהר ובקלות, בגלל שהוא נלחץ כשהכדור מגיע אליו (מה שלא קורה לאולסק, עלי ופחות לאביב) והוא צריך לשפר את המשחק קדימה. בכל זאת, מדובר בפרוספקט רציני שאנחנו חייבים להשאיר אותו בשנה הבאה.

אולסק משחק כמו נערת ליווי במשחקים האחרונים. הראש שלו בחיפה, לא מדובר בסתם שמועות, רואים גם את ההתנהלות שלו במגרש. דראפיץ לא היה צריך לתת לו לשחק במשחקים האחרונים. הוא פשוט פגע בנו.

לא ממש התחברתי לקוגבניה במהלך העונה, אבל הוא העלה הילוך בחודשיים האחרונים. גם אצלו יש עוד הרבה מקום לשיפור - יותר תכליתי, יותר מעורב, יותר יוזם, אבל בהחלט יש על מה לעבוד איתו לשנה הבאה. הוא אחד שצריך לסתום חלק מהבור שדיא ייצור בעונה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/18
  9. henry1 Member

יש את הויבך וורגוץ'. כשהם משחקים ביחד, למרות שמדובר בבלמים איטיים, זה נראה אחרת (עידן זוכר את הסטטיסטיקה שלהם ביחד). גם כחלון כמשחק איתם נראה בסדר. לא מושלם, אבל סביר הגנתית. התקפתית הוא אפילו טוב.

היו משחקים שתירם שיחק עם הויבך וורגוץ וזה לא נראה כזה גרוע כפי שזה נראה בשבועיים האחרונים. מצד שני, הם לא שיחקו עם מגן מהנוער איתם. גם חגי עושה לא מעט חורים וטעויות.

10. עידן444 Member

13 משחקים יחד בהרכב.
    6 משחקים מתוכם שמרנו על רשת נקיה.
    ספגנו במשחקים האלה 14 שערים- הרביעיה בטדי והשלישיה ממכבי ת"א (המאוד לא מחויבת יש לציין) בסיבוב הראשון- הורסים להם את הסטטיסטיקה הנהדרת בשאר 11 המשחקים.
    מתחילת העונה טענתי בניגוד לידידי @abcd שאני מאוד מעריך את דעתו- שכחלון וצעירי הם הצמד הטוב יותר מבין המגינים שלנו.
    ההקפאה של צעירי לא ברורה. חוץ מלאלתר את עצמנו למוות ובסוף העונה להתעלל בבחור בן 18 אני באמת לא יודע מה זה נתן.
    בנוסף עלי מוחמד היה המחלץ הטוב בליגה עד שנפצע.
    צעירי לא היה גדול. לא אטען זאת לרגע. אבל הגנתית הוא בהחלט טוב יותר מקובי מור שבמקורו הוא בכלל קשר.
    אבל הגנה שמורכבת מורגוץ, הויבך, צעירי וכחלון היא אופרה אחרת לגמרי מהגנה שמורכבת מתירם\מימוני, הויבך, עייאשה וגולדנברג. שלא נדבר על ההגנה ששיחקה מול בני יהודה עם מימוני וחגי בלמים ושב 0-2 גם נכנס בחור מהנוער במקום אולסק שירד להיות בלם אחרי שכחלון נפצע. 8-0 היה יותר משקף את מה שהיה במשחק נגד בני יהודה. אפילו 10-0.
    לא יודע כמה זה היה שונה אם דני עמוס היה עומד בשער בשני המשחקים האחרונים- אבל יש לזכור שאת ה 11 שערים האלה ספג גולן אלקסלסי המסכן שהופקר לחלוטין ע"י המאמנים שלו.

Bilev ו-henry1 אוהבים את זה.
  11. abcd Member

דראפיץ' התעלל בעייאשה ובאוהדים. אחרי המשחק נגד בני יהודה כבר היה ברור שאין לו מה לחפש בליגת העל(בגלל שהוא ילד, ולא כי אני מאמין בזה, אני אוסיף את המילה "כרגע"). לתת לו שוב לשחק ועוד מול יריבה טובה בהרבה נותן את אותם סיכויי הצלחה כמו לקפוץ בנג'י בלי חבל.
    לא שאם מרסלו במקומו היינו מוציאים משהו, לא חושב שהיינו בכלל מסוגלים להוות יריב באיזשהו הרכב, אבל יש הבדל גדול בין להפסיד 3-0 ולהגיד 'טוב מילא, נתראה בעונה הבאה' לבין לקבל בראש ועוד להודות שזה לא הגיע לדו ספרתי.
    כשהפועל חיפה לקחו אליפות ב-99 ואחרי שבוע קיבלו 7 מכפ"ס אז אולי זה היה נסבל, אנחנו כולה סיימנו מקום חמישי ואין שום הצדקה לקבל 11 גולים בחמישה ימים. העונה הזאת, שבאמת לפרקים לא קצרים הרגשתי שאני רואה את נתניה הטובה ביותר שיצא לי, נגמרה בטעם רע מאוד והקיץ לא מסתמן כהולך לשפר את ההרגשה.

henry1 ו-עידן444 אוהבים את זה.
  12. henry1 Member

לא הייתה לי בעיה עם ה -5-1 כמו שיש לי בעיה עם ה 6-1. כבר אחרי המשחק מול בני יהודה היה צריך להיות זעזוע כדי שדבר כזה לא יקרה. במקום, קיבלנו פוסט התנצלות של אייל, שאחרי שראיתי את הפנים שלו בהפסד למכבי ת"א, ראיתי כמה הוא לוקח קשה הפסדים, אבל שום דבר לא קרה מלבד הפוסט. גם האוהדים, במקום לקבל בשלוות נפש את ההפסד הכי גדול שלנו לבני יהודה בכל ההיסטוריה! נתנו לזה לעבור די חלק ולא השמיעו את קולם יותר מידי. היו עסוקים בלכתוב פוטסים על ערן לוי ובמי עושה לייק ראשון לאייל.
    אם היו עושים רעש, אני משוכנע שלפחות הגישה הייתה אחרת והביזיון הזה לא היה קורה.
    נתנו 4 למכבי ת"א, 4 לביתר, ניצחנו את ב"ש לא בסוף העונה במשחק חסר חשיבות, אבל מה שיזכרו זה את הביזיונות האלה בסוף העונה. לא יודע אם יותר או פחות, נדע זאת בהמשך. אבל טעם לפגם זה בהחלט ישאיר.

13. עידן444 Member

השחקנים עושים מה שהם יכולים. הם פשוט לא יכולים יותר מידי.
    מי שצריך להבין שהוא מפקיר את השחקנים הוא סלובו.
    לא פייר לבוא ולדבר על עייאשה אחרי שני המשחקים האלה. נגד בני יהודה אני חושב שאפשר היה להביא שזה עדיין לא שחקן בשל.
    מה היה קורה אם היית משחק עם שלושה בלמים?
    מה היה קורה אם היית משחק קצת יותר סגור?
    לא אמרתי בונקר. בכל זאת משחק חסר חשיבות. אבל את ההבנה הבסיסית לזה שאתה יכול לחטוף מפלה שניה ברצף- אתה חייב שתהיה לך. אתה מאמן בליגת העל רבאק. כמה נאיבי אתה יכול להיות?

oFiRzZz ו-yakov_y אוהבים את זה.
  14. henry1 Member

לא ברור מתי הנאיביות הזאת תיפסק. הייתי בטוח שהוא ילמד אחרי המשחק הקודם מולם, אבל מסתבר שלא. אולי הוא בנה על השחקנים שלהם שחגגו עד השעות המאוחרות לילה קודם...

15. yakov_y YNWA

יש לי הרבה מה להגיד אבל אני מעדיף לא להגיד, כמו שאמרתי אחרי בני יהודה, זאת לא התבוסה האחרונה שלנו עם דראפיץ׳ וגם היום אני אומר, זאת לא התבוסה האחרונה איתו.

2 תבוסות לב״ש, תבוסה לבני יהודה, מכבי ת״א, בית״ר וכל זה בעונה אחת + הביזיון בגביע.

לני אהרן לפי אתר וואן עוזב לארה״ב.

מצב נושא:
הנושא נעול.