מכבי נתניה 2018/19: האם את מסוגלת להתמיד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

פוסט מביך. חושב שהוא עושה טובה לנתניה, מי ישמע הוא הביא להם אליפויות וגביעים

DRORIKO ו-קשר ימני אוהבים את זה.
  2. סמואל אטו Member

אני מניח שיש ביקורת כלפי ההשקעה הכלכלית שלו.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישנו אוהד של הקבוצה, שלא אציין את שמו, שלאחרונה מכל מיני סיבות צבר הרבה אהדה מחלק מסוים בקהל, בעיקר בזכות הפעילות שלו לטובת מי שהיה קמע הקבוצה, דוד ג'ורג' ז"ל. מאז אותו ראיון של ערן לוי לאחר המשחק נגד ביתר ירושלים, אותו אוהד משמש על תקן שופר של ערן לוי ומנסה בכוונה להלהיט את היצרים כמעט בכל הזדמנות, כדי לנסות ולהציג תמונה שהמועדון בקריסה מוחלטת ושבלי ערן לוי הספינה הזו תיסחף למקומות לא טובים.

למעשה, אייל סגל לא כתב משהו חדש. הניסוח אולי היה חד יותר, אבל השורה התחתונה היא אותה שורה תחתונה. הוא חזר על אותם התכנים שהוא תמיד כותב עליהם: "זו דרכי", "סבלנות", "תשתית", "לא מוכרחים להסכים", "האחריות עליי".

כל תגובה של אייל סגל תנופח על ידי התקשורת, אך זה מחיר שהוא מוכן לשלם למען התקשורת עם האוהדים, שהוא מאמין בה מאוד. אני חושב שזה לא שווה את זה, אבל כל זמן שאייל סגל חושב שכן, לא נותר לי אלא רק לקוות שזה לא ייצא משליטה.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאוהד הקבוצה (משהו שלא היה קיים אצלי עד לפני כמה שנים), אני יכול להגיד בפה מלא שאייל סגל שווה למכבי נתניה יותר מאליפויות וגביעים. אני יכול להעיד בפה מלא שזה כיף גדול להיות חלק מהדבר הזה שנקרא מכבי נתניה מאז שהיא עברה לידיו של אייל סגל.
    שנות ה-70 קבעו שמכבי נתניה לנצח תהיה מועדון גדול, אבל קבוצה גדולה לא תמיד היא הייתה וכיום היא הכי קרובה לכך מאז אמצע שנות התשעים - וזה רק בזכותו של אייל סגל.

עידן444, abcd ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  5. oFiRzZz Member

מסכים עם על מילה. ועם זאת, קצת מביך שאיש עסקים ברמה של אייל בוחר להפגע מ20 איש שתמיד עושים קולות רקע,
    ולמען האמת,זה אפילו קצת נמאס. הוא בוחר להתייחס 3% שחושבים רע במקום ה97% שהולכים אחריו על עיוור. ראבק,
    תשחרר.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייל סגל צריך להבין שבתרבות הישראלית לעולם יהיה קונצנזוס, או אפילו איזשהו אתוס הגיוני שהרוב יסכים עליו. לישראלים יש זיכרון קצר מאוד. לפי המסורת היהודית, בני ישראל חזו בעשרה נסים שקרו במצרים, יצאו מעבדות לחירות, חזו בנס נוסף בדמות קריעת ים סוף וכמה ימים של המתנה למשה גרמו להם לבנות עגל מזהב, אז אוהדי כדורגל בישראל 2018?

אני חושב גם כן שהפעילות שלו בקבוצת האוהדים בפייסבוק מיותרת ומבחינתי הלוואי שהיה מפסיק אתה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונס מלדה בן ה-18 חתם במכבי נתניה ל-5 העונות הקרובות.

http://isport.co.il/uploads/1520104325_IMG_6722.Xxx

בדיוק להחתמות שכאלה אייל סגל מכוון. להחתים שחקנים צעירים, רצוי תוצרת מחלקת הנוער של המועדון, שהתקרה שלהם גבוהה ושאחרי 3-4 שנים יהיה ניתן לשווק לקבוצות בחו"ל.
    מדובר בנער מוכשר מאוד, שאני מעריך שכבר העונה השם שלו יעלה לכותרות כל כמה שבועות.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

ברקנטי אומרים שאם הוא ועבר זה תמורת 2 מליון יורו. סכום נהדר לנתניה.

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/39203135_1886711314966030_6856816980557561856_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=caea6e5c2b5a8566d73bdcdd69015e04&oe=5BFD252E

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/18
  9. Raulito Madridista

כנראה שהפרידה מדיא סבע הייתה בלתי נמנעת, הוא בכל זאת עשה עונה יוצאת דופן אשתקד. קצת מאכזב שזה קורה באמצע אוגוסט כשקשה עוד יותר למצוא מחליף אבל נתניה מקבלת סכום יפה שיעשיר את הקופה וברור שלדיא סבע אין מחליף. נתניה צריכה להמשיך להשביח צעירים ולצרף 2-3 שחקני התקפה. כמובן שהיא תשנה גם את סגנון המשחק. יהיה מוזר לראות אותה בבעיטת הפתיחה בליגה ללא סבע ולוי אבל זה קורה. מה שכן, נתניה כן צריכה מבוגר אחראי בהתקפה. לא פנסיונר אבל גם במחיר של יכולת לא מדהימה ושחקן שלא בשיא הקריירה.

10. סמואל אטו Member

אייל סגל טען שערן לוי קיבל הצעה מהפועל חיפה ולא נראה שקורה משהו מאז ששוחרר.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן לוי כנראה קיבל פנייה מיואב כץ, לפני שהאחרון טרח לבדוק עם המאמן שלו האם הוא מעוניין בו. כרגע זה נראה כאילו יואב כץ רוצה מאוד שזה יקרה וניר קלינגר לא. מעריך שאם ניר קלינגר היה אפילו 80-20 לטובת הלא, אז ערן לוי היה בהפועל חיפה, אך כנראה שהתנגדותו של ניר קלינגר מובהקת יותר.

12. קשר שמאלי Member

קלינגר בצדק לא רוצה אותו, יש לו בהרכב שני קשרים שהם אוויר מבחינה הגנתית, עם עוד שחקן כזה הקבוצה שלו תקרוס

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/18
  13. סמואל אטו Member

חמור. חד וחלק.
    מה נשאר לו עכשיו? סכנין וחדרה?
    אולי קטמון תחפש מחליף לברוכיאן.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חוגג רוצה, גיא לוזון מתנגד מאוד. סתם שרף לעצמו גשרים.

15. yakov_y YNWA

מקווה שערן לוי יחזור בו אבל האגו שלו גדול יותר.
    עזיבה של לוי לבית״ר או מכבי חיפה מאוד תכאב לי באופן אישי, מקווה שיילך לקבוצה אחרת.

קיץ מאוד מאכזב, החלק ההגנתי מפחיד לרעה.

מצב נושא:
הנושא נעול.