מכבי נתניה 2019/20 - צניעות לצד שאפתנות, הייתכן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/7/19.

1. yakov_y YNWA

כמה דברים יפים שמצאתי:
    * שפיגלר עם 38 שערים בעונה אחת, זה קרה בעונה כפולה של 1966-1968 עם 60 משחקים בעונה.

* מלכי שערים במכבי נתניה:
    מ-1965 עד 1969 שליטה של מוטל'ה.
    מ-1975 עד 1985 רק פעמיים מלך השערים לא היה של מכבי נתניה, דוד לביא עם 4 זכיות ועוד מכנס עם 4 זכיות, מדהים.
    מאז צמד הסבעים היו מלכי השערים.

oFiRzZz ו-kufsa אוהבים את זה.
  2. עידן444 Member

לדעתי יש לנו הכי הרבה מלכי שערים. אולי שיוויון עם מכבי ת״א.
    עד כמה שבא לי שנהיה קבוצה קצת יותר קשה לפיצוח- ה DNA של המועדון הזה הוא חד משמעית כדורגל אטרקטיבי עם קונצרטים של שערים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. yakov_y YNWA

- הם העדיפו את אולסק על גלזר.
    - הם שמו את עלי מוחמד כקשר ימיני.
    - עברו כאן אין ספור מגנים (בעיקר בצד שמאל) ועד היום לא נמצא מגן טוב.
    - בשנתיים הראשונות הם שיחקו כמעט רק במערך היהלום ומעט מהמזמן במערך 4-3-3.
    - בשנה השלישית הם שיחקו בכל מערך אפשרי בקו 4.
    - בשנה הרביעית הם שיחקו בכל מערך אפשרי כולל 3 בלמים, נגד בית"ר וחיפה הם שיחקו פתוח וקיבלנו בראש, מחזור לאחר מכן נגד חדרה הם שיחקו עם 3 בלמים ושיחקו סגור.
    - יש להם יח"צ מטורף בכל אתר ספורט, כולל פשחצקי שחזק מאוד ובעיקר אפי ישראל בקול השרון, כן כן גם לעיתוניים בעיר נתניה הם הגיעו כדי לחזק את שמם.

אני מחרים את משחקי הקבוצה עד שהצמד הזה לא עף מפה.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתם רוצים לראות את רוני לוי חוזר לנתניה בקיץ?

5. yakov_y YNWA

ממש לא, מה גם שאסור לשכוח שעזב למכבי חיפה.
    למה שלא ייעשה זאת שוב ?

הדבר הכי טוב אצל רוני לוי אלה הראיונות, גונב דעת הכי גדול שראיתי.

6. עידן444 Member

דעות על רוני לוי אני מניח שיהיה לכאן ולכאן. הרוב מאוד ישמח כי רוני השאיר טעם טוב בחצי עונה שהוא הגיע לקבוצה גמורה והפיח בה רוח חיים.

לדעתי לא ילכו על האופציה הזו.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היחידה שמכבי נתניה צריכה לשאול את עצמה בעניין רוני לוי היא: האם קבוצה שנמצאת תחת שרביטו של רוני לוי יכולה לרדת ליגה? אם התשובה היא לא, אז רוני לוי יתאים מאוד למכבי נתניה של העונה הבאה, כי המצב של הקבוצה הולך להיות קשה כמעט כמו מצבה של אותה קבוצה שהוא לקח לפני כמה שנים וממועמדת חזקה לירידה כמעט הביא אותה לפלייאוף העליון.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אז היה לכם ערן לוי וקאיודה, שהתאימו בול לסגנון של לוי עם המתפרצות והתקפות המעבר בזכות יכולת המסירה של לוי והמהירות והתנועה המצוינת של קאיודה.
    לא בטוח שהסגל הנוכחי שלכם מתאים לתפיסת העולם של רוני לוי (מצד שני השוק דל, איזה אופציות כבר יש לכם במידה ודראפיץ יעזוב?).

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רוני מאמן טוב לקבוצות אנדרדוג, בדומה לאבוקסיס. אני חושב שהוא יקר מדי בשביל נתניה וכדאי לנסות אופציות אחרות.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרקו בלבול ורוני לו אופציות ראויות בשבילם, השאלה האם יהיה להם את התקציב בשבילם.
    אם מחפשים מאמן בשכר נמוך יותר, אופיר חיים וניסו אביטן הם אופציות טובות בשבילם.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויכול להיות שבעונה הבאה יהיו שחקנים שהתקרה שלהם גבוהה יותר. בינתיים בכל פעם שחשבתי שלא יגיע למכבי נתניה שחקן עם תקרה גבוהה יותר מהנוכחי, הופתעתי כל פעם מחדש. אחרי לרי קיודה לא האמנתי שמכבי נתניה תוכל להביא שחקן כזה והיא הביאה את חמזה ברי (דווקא לעונה הכי מדכאת בהיסטוריה), שהחשבתי אותו לכישרון אפילו גדול יותר. כשחשבתי שזה השיא, הקבוצה הביאה את עלי מוחמד ומיד אחריו את ליאנדרו ריביירו. את כל ארבעת הזרים האלה, שהתקרה שלהם גבוהה בהרבה מהרמה של ליגת העל, הצליחה מכבי נתניה להביא בכסף קטן מאוד.

מעבר לכך, זה לא משנה מה היה בקבוצה אז. כשרוני לוי הגיעה לקבוצה, היא הייתה מתה לגמרי. פעם בכמה משחקים ערן לוי או לרי קיודה עקצו וככה הקבוצה לקחה נקודות, אבל זה היה מחריד לראות אותה. מזכיר מאוד את כדורגל שהיה העונה. רוני לוי הגיע והפך מועמדת וודאית לירידה לקבוצה שכמעט נכנסה לפלייאוף העליון.
    אני לא אומר שרוני לוי הוא מאמן טוב, אבל הוא מאמן. על כמה "מאמנים" בליגת העל אני יכול להגיד את זה? רובם המוחלט מתחזים למאמני כדורגל.

12. עידן444 Member

את שיר ההצלחה הוא לא עשה בקבוצת אנדרדוג ואני די בטוח שבמכבי נתניה בחצי עונה שהוא היה הקבוצה שיחקה באופן מפתיע די התקפי כי רוני ידע להתאים את עצמו. הוא הבין שיש הגנה זבל(פאקינג אבו עביד היה שחקן ההגנה הכי טוב שלנו!) והתקפה עם הרבה פוטנציאל וזרם עם זה וקיבלנו 2-4 על ב״ש, 3-3 עם מכבי ת״א- שאלה היו הקבוצות הכי חזקות בליגה.

13. עידן444 Member

אגב, רוני לוי הרבה יותר זול מסלובו וברדה יחד.
    סלובו וברדה לוקחים 100 ש״ח נטו בעונה. אולי אפילו קצת יותר. רוני לוי בין 60 ל 70.
    אבל בהחלט יכול להיות שירצו ללכת על מאמן זול יותר. לאחרונה עולה הרבה שמו של אורי אוזן. קשה לי להאמין שיקחו הימור כזה- אבל השם הזה צץ מכל מיני כיוונים.

14. הרצליה Member

אני דווקא יכול להבין מינוי של אוזן, לא יודע כמה זה הימור יחסית לאופציות.
    לא חושב שאופיר חיים או אביטן שהוזכרו פה זה מינוי טוב יותר.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזכיר לי את האוהדים שלנו שהציעו בזמנו את עומרי אפק להחליף את אלישע לוי (לפני שהשם של בכר עלה) רק כי עשה עבודה טובה כפרשן.
    מה אוזן עשה בקרירה שגורם לחשוב שהוא יצליח בנתניה?

yakov_y אוהב/ת את זה.