מכבי נתניה 2020/21: מתי אלמד לבחור נכון?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

דווקא די בולט שאייל סגל לא חוסך בצוות מקצועי ודן רומן היה חיזוק נוסף כי לאטפלד כבר היה עוזר(דן עזריה שהוא בחור מאוד חרוץ ושמעתי עליו דברים טובים), מאמן כושר שהוא יותר מרק מאמן כושר(ישראל זוויטי), ומאמן שוערים שהוא מעבר לרק מאמן שוערים(עופר בסון).
    אני לא חושב שאין לאטפלד עם מי להתייעץ- אבל ברור שהוא מאוד דומיננטי.
    אגב, אטפלד עצמו בחור סופר חרוץ שמגיע למועדון בבוקר ויוצא בערב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. DRORIKO Member

הדיון על אלמוג כהן הזכיר לי את זה. 9 שנים עברו מאז הסרטון וכהן ועזרא חזרו לשחק ביחד במכבי נתניה.

3. yakov_y YNWA

הייתי רוצה לרשום כמה פסאקות על השיפוט, נחליט לוותר.

כולם נגד מכבי נתניה,
    השופטים,
    הפרשן הקבוע שלנו, ג׳ימי טורק,
    מאמן הקבוצה,
    מזל שגיא לוזון ואור אינברום היו איתנו.

ג׳ימי טורק בכל משחק נגד מכבי נתניה, חופר בצורה בלתי רגילה ופרשן נוראי, יש לו גם אובססיה להחמיא לשחקנים ערבים על כלום.
    השיא היה מבחינתי חגיגות השער של מכבי פ״ת, בושה וחרפה.

קודם כל מכבי פ״ת כי אני לא יכול להתעלם,
    מהרגע הראשון היה ברור לי שכל עוד מכבי פ״ת עם 3 בלמים, בלי ללחוץ את שחקני מכבי נתניה (גם אנחנו לא לחצנו*) הם לא יבקיעו בחיים ועובדה, הם הגיעו בחצי הראשון לחצי מצב וזהו.
    הבלמים לא עשו כלום, כל המשחק של מכבי פ״ת נישען על צד ימין של ינון אליהו כווינג בק שאיבד אין ספור כדורים.
    אם אתה שם מגן כווינג בק אז אתה משחק הגנתי, אם אתה שם קשר יצירתי אז אתה מסרס אותו, שיטה התקפית זה בטוח לא, אולי מתאימה לשחקני אמצע בסגל שחקנים בלי ווינגרים אבל התקפי זה בטוח לא.
    במחצית נכנס אור אינברום, אינברום שחקן מוכשר שהחזקתי ממנו, סיומת וטכניקה טובה עם נתונים ותמיד מחפש את השער, הייתי בטוח שהוא האשדודי שיגיע הכי רחוק מהחבורה.
    מדובר בשחקן טיפש שעל כל פעולה אחת טובה, מאבד אין ספור כדורים ופוגע בקבוצה שלו, העיקר חוסר המודעת והפוזה בכל פס, לא הייתי רוצה אותו בקבוצה שלי.
    גיא לוזון וראיונות זה קטע גדול, הקבוצה שלו בקושי הגיעה למצבים, כבשה שער שלא הגיע לה, בסה״כ שלטה בכדור כשהבלמים מתמסרים עם עצמם, אפילו הסטט׳ לא איתם, העיקר הוא מדמיין משהו אחר, משחק רע שלהם.

מכבי נתניה,
    אלמוג כהן מספר 1 במגרש יצא בתחילת החצי השני בגלל כשירות, אזולאי האפס נכנס וישר סופגים בגללו, זבל של בלם, אידיוט, למלם, אדיש.
    סחוביץ׳ וג׳אבר שתי שחקנים טיפשים, נכון שהם משתדלים ושנתון 2000 בסה״כ אבל אני מקווה שזה ישתפר וזה רק עניין של חוסר ניסיון, על סחוביץ׳ כבר וויתרתי.
    יובל שדה גרזן טוב, מעניין איך הוא כבלם, לא הרגשתי את אביב אברהם במשחק, הדהים אותי לראות אותו בדקה ה-78.
    קניקובסקי נעלם ממשחקים אבל הטכניקה שלו מטורפת, איזה נגיעה בכדור.
    הרמתי ידיים על בנדה, שחקן שנשען את אתלטיות וזהו, דומבייה וגורי לא הורגשו.
    עמוס ופרייטר קורבנות של מכבי נתניה, האחד משחק עם שחקני הגנה חלשים מאוד ובלעדיו אנחנו במאבקי תחתית, השני לא מקבל קרדיט מהמאמן למרות יכולת טובה וגם לא מקבל מספיק כדורים, הוא צריך ליצור לעצמו.

אטפלד,
    הרכב לא טוב ומקובע, לא הבלם הכי טוב שיחק, לא המגן השמאלי הכי טוב אבל שיהיה.
    החלטה של סחוביץ׳ כזר שישי טיפשית, אזולאי כבר היה בדרך החוצה, חבל שבחר להחזיר אותו, היו אופציות טובות יותר.
    בלי ללחוץ קשה להצליח ולהציג 100 אחוז של כדורגל יעיל והתקפי, לפחות תשנה במהלך המשחק, בחלק מהמשחק.
    הדבר שהכי הכעיס אותי הוא לא רק שפרייטר בספסל, שיחקנו נורא, כמעט ולא הגענו למצבים וחילוף התקפי אחד במהלך כל המשחק וגם הוא מאוחר לדעתי, שום שינוי מערך או שיטה, אחת ההאכזבות הגדולות שלי מניהול משחק, לא היה לנו מאמן במשך 90 דק׳.
    בחרנו משהו לא טוב וזה לא השתנה, סבל של 90 דק׳, תיקו מוצדק.

ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים, 5/15 נק׳, ספגנו ב-4/5 המשחקים האלה, אכזבה קשה, קיבלנו מתנה עם עלייה קלה לפלייאוף ואנחנו פוגעים בעצמנו.

עריכה:
    2 דברים ששכחתי, אינברום בסוף איבד יותר מאליהו ששיחק כל המשחק, תודה אינברום על נקודה יקרה.
    אטפלד ממשיך להתעקש לשחק עם קיצוניים ברגל החזקה שלהם,
    תארו לכם את סלאח באגף שמאל, את מסי בשמאל, מחרז בשמאל, ריברי בימין, קוטיניו בימין, איך הייתה נראת הקריירה שלהם ?

4. abcd Member

סגל: במעמד אחר היינו יורדים מהמגרש.

לא זוכר אמירה כזאת שלו.

5. עידן444 Member

באמת נמאס לדבר על שופטים אבל כששופט וקוון קובעים בכזו נחרצות לפסול שער ומשנים החלטה כזו מורכבת(ספק יד, ספק עבירה, ספק נבדל- לדעתי הפסילה היתה נכונה לפי הראשון) בלי ללכת ל var ולראות חייב להעלות שאלות והגיע הזמן שמישהו יסביר את חוסר האחידות בהתנהלות.

6. עידן444 Member

טוב, זו באמת הבדיחה הכי גרועה ששמעתי- את היד בכלל לא ראו בזמן בדיקת ה var. בבדיקת ה var בדקו רק אופסייד ואת היד ראו רק אחרי המשחק.
    למה לשלם להם לשבת שם? בואו נשים ילד בן 3 שלא עבר קורס שופטים ונקבל פלוס מינוס את אותה תוצאה.

7. Melikson24 Member

למה ואן דר קאפ לא משחק? דווקא עשה רושם לא רע.
    הוא וצדק אמורים להתאים לשיטת המשחק של אטפלד.

8. עידן444 Member

אחרי הביזיון נגד בית״ר מחק דווקא אותו. יש למאמן הזה שגעונות.

9. abcd Member

לא יודע אם גם קבוצות כמו סלטיק או באיירן ניצחו 9 פעמים רצוף בחוץ את אותה יריבה, אופתע אם בני יהודה לא מחזיקה בשיא עולמי בקטע הזה.

מה שמדהים שגם הם לא מנצחים אותנו אצלם ולמעשה ניצחון הבית האחרון במפגשים בין הקבוצות היה בנובמבר 2012, 3-0 לבני יהודה בבלומפילד.
    ניצחון הבית האחרון שלנו היה קצת פחות משנה קודם בקופסא ולמעשה הפסדנו להם בכל המפגשים באצטדיון החדש.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. עידן444 Member

מבחינת סטטיסטיקה בני יהדה מזמן היתה צריכה להעביר את הביתיות לנתניה ונתניה לדוחה.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזויה הייתה ההתקפה הזו בדקה ה90+ 4 מול שחקן הגנה ואין גול.
    לא להאמין.

ולמה אין דיון מחזור?

12. Scouser Member

אפשר לסגור פה את הכדורגל אם זה לא גול.

שי אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

מדהים.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל עונה אחרת, במחזור 20 כבר הייתי יודע להגיד בפה מלא אם מגיע לקבוצה להיות בפלייאוף העליון או שלא. העונה הזו אין לי מושג. מצד אחד, יש במכבי נתניה הזו המון דברים טובים, אך רובם הם יותר תולדה של רוח המועדון מאשר החלטות טובות של אנשי מקצוע, אבל גם יש הרבה דברים רעים, שגורים לי לתהות "למה שקבוצה כזו תסיים בפלייאוף העליון?".

ולא שהפלייאוף העליון הוא מציאה גדולה, אבל הוא מסיר סופית את האיום שבלרדת ליגה ובמקרה של מכבי נתניה, ועם הסגל הצעיר שיש לה, זה יכול להיות יופי של סיום לעונה שמהרגע הראשון הייתה סימן שאלה גדול בגלל המאמן הריבוי השחקנים הצעירים.

לירן אוהב/ת את זה.
  15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי שיש פערים מסוימים במשא ומתן עם ריימונד אטוופלד וכולי תקווה שהפערים גדולים מדי ושהוא לא ימשיך בקבוצה בעונה הבאה. זה אולי לא זועק לשמיים כמו במקרה של סלובודן דרפיץ' ושי ברדה, שהיה ברור שהם חייבים לעזוב אחרי מה שהקבוצה הציגה בעונה שעברה, אבל אני חושב שהוא "עשה" מספיק כדי להוכיח שהוא לא מתאים.

מאמן שבמצב המיטבי מעדיף את כארם ג'אבר וזלטן סחוביץ' על פני עידו וייר ורותם קלר הוא חד-משמעית לא המאמן שאני רוצה בשביל הקבוצה שלי.
    מאמן שמעדיף את אלמוג כהן כבלם (שזה לבד שנוי במחלוקת, כי אלמוג כהן לא טוב בעמדה הזו יותר משהוא טוב כקשר אחורי כמו שבתקשורת מיהרו להכתיר את המהלך כהברקת העשור) גם במשחק שבו אין לו את אביב אברהם ויובל שדה, הוא חד-משמעית לא המאמן שאני רוצה בשביל הקבוצה שלי.
    מאמן שבכל פעם שנקלע לפיגור מאבד את הראש ומבצע חילופים שבמקרה הטוב לא משפיעים על המשחק ובמקרה הרע לוקחים את הקבוצה אחורה, כשלזכותו לא עומד אפילו מהפך אחד או שינוי משמעותי שקרה (גם אם לא הוביל למהפך בתוצאה) כתוצאה מחילוף שהוא עשה, הוא חד-משמעית לא המאמן שאני רוצה בשביל הקבוצה שלי.

כבר עונה שנייה ברציפות שמכבי נתניה היא קבוצה התקפית בכאילו והאשם היחידי הוא אייל סגל, מפני שהוא זה שמחתים מאמנים בכאילו. כל מאמן שמעלה הרכב שבשקופית שלפני המשחק נראה התקפי, מיד שובה את ליבו של הבעלים, גם אם במגרש זה לא דומה לכלום.
    מכבי נתניה כמועדון מתנהל בצורה נהדרת, אבל כל זה לא שווה כלום אם מכבי נתניה כקבוצה מנוהלת בקביעות על ידי אנשי מקצוע רעים.

חייל שוקולד ו-abcd אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.