מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ori8 Member

קבוצה ישראלית, די הגיוני שתנסה להחתים את הישראלים הכי טובים שיש, לא?

אבל בשביל מה להכיר בהגיון הפשוט הזה אם אפשר סתם להיכנס בקרויף? אפשר לזלזל עד מחרתיים במדיניות של מכבי ובמה שהיא עשתה, אבל בשורה התחתונה גולדהאר וקרויף שינו כאן את הכדורגל, את ההסתכלות על התמונה הגדולה יותר, וההכרה בעובדה שתוצאות טובות על הדשא מתחילות למעלה ויזכרו אותם בזכות זה גם עוד עשרות שנים. אז גם אולי יעריכו קצת יותר.

יכול להיות שניכנס עכשיו לתקופה מחורבנת, זה הגלגל. עכשיו זה הזמן של כולם לחבוט במועדון הזה ולבקר את ההתנהלות שלו. היה קשה לשבת במשך 4 שנים ולראות את זה מהצד, אני בטוח - אבל אני בעיקר מאושר שהמועדון שאני אוהד נמצא בידיים האלה. תהנו עם כבירי, טביב, איזי ויענקלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/16
    סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  2. Telkiyski Member

אז מה אתה בעצם אומר פה? שעדיף גולדהאר על כבירי או טביב?
    באמת תודה לך על הגילוי המדהים. שעדיף מיליארדר שזורק על הקבוצה 100 מליון שקל בעונה מאשר כבירי שלא יכול לעשות את זה, או איזי או יענקלה.

עלק "שינו פה את הכדורגל"... מה זה... עולם אחר. רואים גם ברמה הבינלאומית.

oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  3. אצטדיון למכבי Member

אל תדאג, יגיעו גם זרים. אבל קודם כל צריך להביא את הישראלים הכי טובים.

4. Raulito Madridista

1. אני מאוד סקפטי לגבי המעבר הזה למרות ידיעות ביניים שזה קורם עור וגידים, לדעתי העברה כזו של תומר חמד אם בכלל תיסגר רק סמוך לפתיחת העונה, אני מאוד אופתע אם לא. גם אין לו בכלל מה למהר ואפילו לא לברייטון, אין שום אינטרס למכור ואנחנו כולה באמצע יולי.
    2. זה ישמע מטופש אבל אני מניח שבאנגליה שמעו כמה כסף מכבי קיבלה על זהבי, ולא רק באנגליה. אפשר בהחלט לדמיין תסריט של קבוצות שמבקשות 'מס זהבי' ודורשות יותר כסף משווי השוק של השחקן עצמו, מה גם ששווי השוק של חמד בין-כה לא אמור להיות זול.
    3. זו יכולה להיות עיסקה אדירה אם כן, חמד חלוץ ששולט ברחבה ועושה גול מכל מצב, הדיוק שלו מטורף ומכבי יכולה להרגיש בשקט איתו. זה ששחקן שווה הרבה כסף ואם מכבי לראשונה אולי בעידן קרויף באמת תתפוצץ עם סכום גדול - תהיה לכך הצדקה, זה עדיף על חיפוש בינוניים כמו אחמד עאבד, שוינפלד והוא.
    4. האינטרס הלא ברור של תומר חמד עצמו לחזור לישראל זה כבר עניין אחר, על אחת כמה וכמה שאין שום פיתוי בדמות ליגת האלופות או משהו כזה, וגם אם היה..

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסכומים המדוברים בעסקת חמד ניתן להביא זרים טובים משמעותית. יש לי תחושה שאנחנו נשלם לא מעט זמן על כל יום שבו ג'ורדי מתעסק בלהכין את הקבוצה הזו לעונה הבאה.

amn אוהב/ת את זה.
  6. Ori8 Member

מכבי שפכה גם לפני זה סכומים אדירים ולא הצליחה ודוגמאות על קבוצות שמשקיעות הון ונראות כמו תחת לא חסרות, גם פה. אז כל פעם לזרוק את האמירות הריקות של "מיליארדר שזורק 100 מיליון" זה מגוחך ובעיקר מחזיר אותי לוויכוחים של כיתה ד'.

וכן, הם בהחלט שינו כאן את הכדורגל והשאירו חותם אמיתי גם אם ילכו מחר, מה שאי אפשר להגיד על עשירים אחרים שעברו פה במהלך השנים. הם עשו הרבה מעבר לסתם שפכו כסף ולהתעלם מזה זה מגוחך ונובע בעיקר מקנאה ושנאה למכבי. אם עד לא מזמן מאמן בודד אימן 40 שחקנים במחלקות הילדים בקריית שלום והיום יש חמישה מאמנים על 30 ילדים באימון זה מסביר רק חלק מהתמונה. מכבי בפרט והליגה בכלל אמנם יקצרו את הפירות של התהליכים האלה עוד 10 שנים ויותר ואז יחזרו אחורה ויידעו להעריך קצת יותר. היו פה מיליארדרים בעבר ששפכו כספים. אני לא זוכר את גאידמאק מוציא מיליונים כדי לאפשר לילדים בגילאי 13-14-15 תנאים שיש במועדונים גדולים באירופה. מכבי עושה את זה. לא הכל מתחיל ונגמר בלהציע חוזה שמן לזהבי או לתומר חמד.

וכן, גם לנסות להחתים את הישראלים הכי טובים (לפני שאתה מתפנה להתעסק בזרים, כמו שקרויף עושה כל קיץ) זו מדיניות מסויימת. גם אגב לא לשלם לשחקנים שלך משכורת זו מדיניות מסויימת. כל אחד והאישיוז שלו.

7. Butragueño מנהלים

אתה מעדיף זרים עם סימן שאלה על פני תומר חמד - חלוץ של מספרים, מס' 9 קלאסי שנתן עונות נדירות גם באירופה?
    יש לך ביצים

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביב חמד אין סימני שאלה?

אם תשים בידיים של איש מקצוע אקראי (לפחות) 8 מיליון דולר ואת רשימת הצרכים של מכבי כקבוצת כדורגל אקראית, הוא לא יורק לכיוון של חמד. שחקנים טובים ממנו מסתובבים בעולם בכמויות (והם אפילו זולים יותר) ויש לנו - עוד לפני שחותכים זרים לא מתאימים - 2 ספוטים פנויים.

מקצועית, כל עוד מיכה הוא השחקן היחיד בהרכב שמסוגל ליצור לאחרים, חמד לא מתאים. בטח לא בסכומים המופרכים שמוצמדים לעסקה הזו.

amn אוהב/ת את זה.
  9. Butragueño מנהלים

ביחס לכסף, מסכים איתך. למרות שאני עדין לא יודע מה העלויות של האופציות האחרות (שאני משער שלא יהיו כ"כ נמוכות). אתם יכולים להתפשר, אבל זה ההבדל בין בינוניות למצוינות.

לגבי החלק של הסימני שאלה, לא, אני לא חושב שיש סביבו סימני שאלה.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן פציע בן 29, לא מתאים לסגנון המשחק של הקבוצה, מגיע לאחר שיא הקריירה ומקבל חוזה עתק ומובטח לטווח ארוך ללא מוטיבציה מיוחדת להצטיין... אני מזהה פה מספיק תמרורי אזהרה. לא תודה.

להתפשר? תומר חמד זו התפשרות. בשביל מצוינות צריך, כמו שאמרת קודם, ביצים.

11. Butragueño מנהלים

חמד בשיא, לא אחרי השיא. אני לא נמנה בסגל הפיזיוטרפיסטים של המועדון, ככה שאני לא יודע מה המצב הגופני שלו.
    כל קבוצה שתרצה אותו תצטרך לשלם את הסכומים האלה, אז זה אומר שבאף מועדון לא יהיה לו מטיבציה? הוא שחקן מקצוען, לא דמיקולו.
    זהבי קיבל במכבי ת"א סכומים שלא היו פה, המוטיבציה שלו ירדה?

12. alexshw Member

פציע? עבר פציעה לא פשוטה והתגבר עליה. בעונה שעברה השלים 44 משחקי ליגה.

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהבי הוא פעם באף פעם. סטטיסטית, הרבה מהשחקנים הישראלים שחוזרים לכאן לאחר הסיבוב באירופה ומקנחים את האף עם הדולרים שזורקים עליהם לא כל-כך מוצאים את עצמם או את המוטיבציה והמחויבות הדרושים כדי להצליח שוב ולעמוד בציפיות. אם אתה רוצה לזרוק סכומים כאלה, זרוק אותם על זר צעיר יותר וטוב יותר. זה לא באמת כ"כ קשה למצוא אותם. רק צריך לחפש.

14. Raulito Madridista

חמד שיחק בעונה שעברה 40 משחקים בליגה ו-43 משחקים בסה"כ, לפי מה בידיוק הוא 'שחקן פציע'. עונה אחת רעה במאיורקה אבל בשאר השנים הוא תמיד היה כשיר ורשם 35 הופעות ומעלה ואנחנו מדברים על הליגות הרציניות בחו"ל ולא על ליגת העל כאן. הוא שחקן של עבודה קשה וחלק מהאיכות שלו היא התשוקה הגדולה שלו למשחק בכל פעם מחדש, האחרון שיהיה שבע זה תומר חמד. עיקר העבודה שלי היא בתוך הרחבה, מסכים שהוא פחות מתאים למתפרצות ופחות מוצא את עצמו מחוץ לרחבה אבל זה לא חשוב, ואולי מכבי מתכננת בכלל לעשות שינוי בשיטת המשחק שלה? לגבי המחיר אפשר להתווכח אבל לפי ההצלחות של מכבי עם הזרים אז אולי עדיף ללכת בכל-זאת על חמד.
    מכבי הביאה את ורמוט בגיל 30 וגם את אניימה בגיל 30 בזמנו, לא כל שחקן רכש צריך להיות עם הסתכלות של 7 שנים קדימה. גם קרלוס גארסיה הגיע לקראת גיל 29.

להביא את שוינפלד מהפועל ת"א כשחקן הרכב זו עצלנות, לבחור בתומר חמד זו לא עצלנות.

15. סמואל אטו Member

תומר חמד לא מתאים לשיטת המשחק?
    חלוץ מרכזי עם משחק ראש וגב לשער זה אחד החסרונות הכי גדולים של מכבי בעונה האחרונה.

בלי להיכנס לעניין הזרים היותר טובים בשוק או לא.

מצב נושא:
הנושא נעול.