מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שלושה בלמים זה מערך שלא מעט פעמים הופך לרביעיית הגנה כשקבוצה מתגוננת (כך היה למעשה תחת סוזה), לכן ניתן להציב בצד אחד שחקן שיכול לתפקד כמגן, ובשני אפשר לשים גם חלוץ צד עם מספיק משמעת טקטית.
    במצב כזה אני רואה את טיבי כבלם הימני שהופך למגן בהתגוננות.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה מועדון מספיק מטומטם בשביל לקחת אותו, בטח אם הוא לקח את שכטר

Drama אוהב/ת את זה.
  3. Drama Guest

אני מאוד מאמין בקהינדה ולטעמי הוא החלוץ הכי טוב בקאדר הקיים כיום. אלא אם כן ינחיתו פה איזה שם (קווין קוראני?) אני חושב שהוא יוכל להתבלט. ומהמאמן הזה לא יודע למה אני חושב שהוא יקבל את הצ'אנס.

יש לך את מיכה זה אבוד. זה תפקיד שתפור בול על אלירן עטר, בקדנציה במכבי ת''א הוא היה יורד ולוחץ ועושה לפעמים עבודת הגנה טובה.

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מיכה עשה את זה כבר מצוין בעבר.

5. alexshw Member

מעניין עד כמה מטומטמים צריכים להיות השוויצרים כדי להסכים למתווה של מכבי ת"א לשלם בונוסים על פי הישגים בצ'מפיונס?
    הוא שווה 2.5 מיליון יורו זה במינימום של המינימום. נראה לי ג'ורדי בא לעבוד עליהם.

6. DRORIKO Member

כלומר במקום טל בן חיים? איפה ההיגיון?

7. Drama Guest

5-2-3 עם אייגיבור ואלברמן באמצע, זהבי חלוץ מדומה, טב'ח שמאל, מיכה ימין. ריקן מגן שמאל ומגן ימין נראה מה יהיה.

גם יכול לעבוד, אבל עדיין צריך עוד מישהו באמצע או לשחק עם ריקן או מגן שמאלי או קשר אמצע. אולי יעשו לבן הרוש הסבה לבלם במקום מגן לא שנראה לי שזה יעזור.
    השנה זה חלון מאוד מעניין של מכבי אם הם לא יבצעו את הרענון לפי דעתי הסוס יגמר השנה עם ב"ש החזקה.

8. Civil Anti Madridista

מכבי "פערים כספיים" חיפה מחפשת חלוץ.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה מתכון לאסון ומוחק את כל הקישור.
    האידאל מבחינתי הוא 3-4-2-1 כאשר יש שלושה בלמים, שני קשרים במרכז המגרש שנמצאים בקו אחד עם שני שחקני קו, ופניהם משולש בו חלוץ חוד ושני שחקנים שממוקמים מאחוריו ומכסים כל אחד חצי אחד מהמגרש.

ריקן לצורך העניין לא חייב לשחק בשמאל וטוב גם בימין (שיחק שם בבית"ר), ואז על קו שמאל ניתן לשחק עם טב"ח, רק שזה מעט ייצור בעיית הגנה באגף שמאל כשמתגוננים (למרות שטיבי יכול להיות גם שם לטעמי כשמדובר בהגנה). במרכז המגרש איגיבור יכול להיות מצוות עם אלברמן, אבל גם עם ריקן אם לא יתופקד באגף (מת על הוורסטיליות הזו), ומלפניהם זהבי ומיכה או ורמוט, כשלפניהם דאבור או כל חלוץ אחר.

10. Drama Guest

תתפלא אבל דווקא לא. ברוב המשחקים של מכבי פ"ת העונה שלטנו באחזקת כדור והיו הרבה מצבים למסירה פשוט לא היה מישהו שיודע לתת את ה-פס. בשיטה הזו המגנים הם קשרים לכל דבר ופה יכולה לבוא לידי ביטוי היכולת של ריקן באידיאל לדעתי. מול קבוצות אירופאיות לפעמים צריך שמירה אישית על שחקן מסויים ואני חושב שהמערך הזה הוא מתמודד ראוי ולא כפי שגוטמן פתח נגד וולס לדוגמא.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בשעה טובה, חיזוק למכבי - אבי ריקן חתם לשלוש שנים וקיבל מספר מחייב.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/11722386_958310824206954_3310458367466494384_o.Xxx?efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_eui=AWioUPo8r9jC2ivmiUvmNkZDBOkP6BCX252pZQ

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Turgi Guest

מעניין אותי איפה הוא אמור לשחק.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו, את זה גם אני לא מבין. לא רק זה, כנראה גולדהאר נכנע ללחצים מצד ג'ורדי כי אישית הייתי מחזק קודם כל את ההגנה. הבעיות של מכבי אינן בקישור. לדעתי זה גם אומר שורמוט בין השאר לא בדיוק בתכניות של יוקנוביץ' ואם זה כך אני לא מבין למה כל הרעש היתה נחוצה בשביל להחתים שחקן מהיריבה הכי שנואה שלכם?

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הקישור דליל ובינוני, ומבחינתי מעבר לחלוץ עמדת הקשר המרכזי הכי זקוקה לחיזוק (ריקן יכול לשחק גם שם).
    חוץ מזה יש בעיה מסוימת של מגנים, כאשר אין ממש גיבוי לשפונגין (או שדרוג ממנו) ובשמאל בן הרוש נראה לא טוב, וריקן יכול לשחק גם שם. זו הבעיה הפחות קריטית בסגל.

15. אלי מתחן Member

מי שטוען שריקן "טוב גם בימין", או "יכול לשחק באמצע" לא ראה אותו משחק. מאוד מקווה בשביל מכבי שג'ורדי יודע מה התפקיד שלו.
    הבנאדם כמעט גמר את הקריירה בהפועל קטמון אם היה ממשיך לשחק בצד שמאל.

מצב נושא:
הנושא נעול.