מכבי תל אביב 2016/17 - אחרי עונה כושלת, ג'ורדי יורד לקווים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏15/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

ואני כבר חשבתי שהגביר הקנדי נורא נחמד. מסתבר שהוא מעוניין לגמור לאזולאי את הקריירה רק כדי להראות לשחר.
    בסוף נגלה שהוא ג'נטלמן כמו שקרויף מנהל מקצועי טוב.

oranfu, Fabio Junior, Bluekipper ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. סמואל אטו Member

One טוענים שקרויף קיבל פניה מאברטון.

3. Civil Anti Madridista

4. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/6/624146.Xxx

מכבי רוצה לשחרר את אורלנדו סה.
    מקווה למצוא קבוצה שתשלם עבורו 750 אלף יורו כמו הסכום בו נקנה החלוץ בן ה-28 מרדינג בינואר האחרון, או לפחות משהו באיזור. 15 הופעות רשם סה במדי מכבי בהם כבש ארבעה שערים - צמד נגד כפר-סבא בליגה, שער בגביע המדינה נגד ראשל"צ בבכורה שלו במכבי וכן שער העונה בסיבוב הקודם במוקדמות הליגה האירופית. בנוסף, מכבי עדיין לא ויתרה על תומר חמד שאמור להשתכר 800 אלף יורו אם יגיע. לפי ספורט 1 אגב מכבי מוכנה לשלם עליו 2 מיליון יורו
    שלומי אזולאי, שלא נמצא בתוכניות המקצועית, ניסה לשוחח שוב עם אנגלידיס וקרויף, אבל שניהם סיפרו לו ולסוכנו אבי נמני שהכדור בידיים של גולדהאר. כרגע השחקן מתאמן עם הצהובים, אבל מעוניין לעזוב למכבי חיפה, שם כבר סיכם את תנאיו.

אם מכבי כה נחושה להיפרד ממנו וגם היא איבדה סבלנות מהפציעות שלו ויש סקפטיות לגבי היכולת שלו לתרום אז שלא יגידו לנו שהוא לא בלוף, כי הוא בלוף.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מת על הצורך הקיומי של אנשים להשתמש במושג "בלוף".
    נגיד שהוא בלוף, בסדר. מה עכשיו?

6. Raulito Madridista

סתם אנקדוטה: מעניין מה היה קורה אם שוינפלד היה נוחת במכבי ואורלנדו סה בהפועל. כן, אני יודע ששוינפלד קצת פחות מתאים אולי לסגנון המשחק של מכבי, ומצד שני הוא הוציא מים מהסלע בהפועל ומה הייתה השיטה של הפועל? לא משחקים כדורגל כבר כמה שנים להוציא חצי עונה שנייה עם רב"ש. אם רעננה או הפועל היו מנחיתות חלוץ כזה בינואר הייתי אומר ניחא, אבל מכבי מועמדת לאליפות וזה החיזוק שלה? אז כן, הוא בלוף. אם זה נכון והוא בדרך החוצה וגם בן-בסט אוטוטו סוגר את הפרק העגום שלו במכבי - היא זקוקה לפחות לעוד שני שחקני התקפה.

ובנושא אחר - ראיתם את מודעת הדרושים שמכבי הגישה אתמול? הגשתם כבר מועמדות? אחלה פנייה

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הכל היה בערך אותו דבר.
    אורלנדו סה שחקן כדורגל טוב יותר משוינפלד, לא התאקלם, קורה.

8. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצוב לי לראות את המצב הנוכחי של מכבי אבל זה משו שהתבקש אין מה לעשות, אפשר להגיד עד מחר זרים פח וסגל קצר/לא מתאים אבל יש עדיין זמן לחדש משו בסגל וכן לתת כיוון חדש, צריך להבין עדיין משו אחד שגולדהאר לא מוכן לקפוץ מעל הפופיק עבור כל זר שמציעים לו ויש נפילות בזה.
    נכון שב90% מהזרים נפלנו ומאוד יכול להיות שהכיוון אליו פונה ג'ורדי הוא לא נכון ולחכות ליום ההעברות האחרון כדי למצוא מציאות זה לא רעיון כזה טוב וחבל.

9. Telkiyski Member

מעניין אותי לדעת באמת על סמך מה אתה אומר את זה, נכון לכרגע.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

התרשמות כללית לגבי יכולות טכניות ופיזיות, שיפוט של מה שעשו עד כה בקריירה ותג מחיר.
    היתרון הגדול בשוינפלד הוא היותו ישראלי, זה לא שהוא איזה מפלצת. יותר ברק בדש מראדה פריצה.

11. Telkiyski Member

היתרון הגדול בשוינפלד לעומת סה, זה שבאותו פרק זמן ובפחות משחקים הוא נתן פה 8 שערים וסה נתן אולי 2 (שניהם נגד יריבות ברמת פליאוף תחתון או לאומית).
    מבחינת קריירה סה כנראה מרשים יותר, אבל שוינפלד צעיר ממנו ונכון לכרגע לא הייתי פוסל בכלל את האפשרות שגם טוב ממנו.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שוינפלד בן 26, לא איזה ילדון, והוא עשה את זה כשחקן מטרה מרכזי, שהכדורים מוזנים אליו ומול קבוצות פלייאוף תחתון בלבד. והוא שיחק יותר מאורלנדו סה, שאתה שוכח שהיה פצוע.
    אורלנדו סה משחק במכבי בשיטה שלא תואמת את יכולותיו, היה לצידו מפלצת שערים עד לא מזמן והוא לא הכי השתלב. מדובר בשחקן טוב שהוא רכש לא טוב.

13. DRORIKO Member

אותה מפלצת שערים גם היתה ליד פריצה וזה לא הפריע לו לכבוש.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אורלנדו סה פחות טוב מפריצה, לא טענתי אחרת.

15. Fabio Junior Member

צריך להביא שלפעמים שחקנים טובים שיצליחו גם בקבוצות טובות יותר ו/או בליגות מוצלחות יותר, פשוט לא מתחברים לקבוצה מסוימת.
    אני חושב שדוגמאות לא מהעבר הרחוק כמו אנטל או אוברניאק עולות לי לראש, ואם אני אקדיש קצת יותר משתי דקות מחשבה אני אגיע לעשרות שמות רק בליגה הישראלית.

מצב נושא:
הנושא נעול.