מכבי תל אביב 2016/17 - אחרי עונה כושלת, ג'ורדי יורד לקווים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏15/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. amn Member

עד שאורי קופר יתעורר על עצמו ( ;) ), נפנק גם אתכם:

לקחתי את שלושת המשחקים האחרונים שלו וחילצתי את כל הבעיטות והנגיחות שלו לכיוון השער, כל הבעיטות החופשיות שהוא בעט לשער או הגביה, כל הקרנות שהוא הגביה וכל מסירות המפתח שלו... זה מה שיצא:

Dropbox - Episode search results - Ezequiel Oscar Scarione%2C Kasimpasa - Shots%2C shots on target%2C shots wide%2C shots at post%2C blocked shots%2C goals%2C headings%2C key passes%2C penalties%2C free-kick shots....mp4

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  2. Ori8 Member

כן, זה מה שקרויף עושה פה כבר 4 שנים. בדיוק בכך מסתכמת העבודה שלו - בלשלוח אסמסים לשחקנים ישראלים.
    שמע, אני בפורום הזה לא מעט שנים ואני לא חושב שאי פעם יצא לי לראות כותב/כותבת שהשנאה, הקנאה וחוסר האובייקטיביות המוחלטת שלו כל כך בולטת שהיא צורחת מהמקלדת. זה די מדהים.

עם כל הפידלפים והמאנות והמארבלים והביקורת שחלקה מוצדקת, אני אומר תודה לאלוהים על כל שעה שקרויף בכלל מוכן להיות בחור הזה שנקרא ישראל ולעבוד במועדון הזה. איש מקצוע אדיר, שכמו רבים וטובים, יקבל את הערכה לה הוא מגיע בעוד כמה שנים, כשהוא כבר יהיה במקום הרבה יותר טוב.
    יוצא לי ויצא לי לראות מקרוב את כל העיתונאים/ראשי מערכות שמשתגעים כשהם רואים את מכבי מודיעה על החתמה דרך האתר הרשמי שלה, בלי שאף אחד בכלל הכיר את השם המדובר - ומה אני אגיד לכם, זה תענוג עצום.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/16
  3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בזה הרגע נוסא הפך למיותר יותר מגופיה תרמית בקיץ התל-אביבי. ביי ביי.

4. DRORIKO Member

על פניו הוא נראה טוב, אבל אני לא יודע כמה הסרטון הוא אינדיקציה,שים לב שכל המצבים שלו הם נגד הגנות דלילות,בדרך כלל במתפרצת,זה לא האוטובוסים שהוא יתקל בהם בליגה

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/16
  5. yedidel Member

נראה כמו רכש מעולה, ועוד בהעברה חופשית.
    נדירים שחקנים שמעמידים סטטיסטיקה כל כך יציבה בליגות כמו שוויץ וטורקיה.

יש מצב שג'ורדי מימן את המורדים?

6. amn Member

כדי לנסות לקבל תחושה איך זה יראה מול קבוצות עם הגנות טובות יותר (קצת קשה למצוא את הקבוצות שמתגוננות מול קשימפסה) - לקחתי לפי אותם פרמטרים את כל המשחקים נגד הגדולות ונגד קוניאספור מהעונה האחרונה (הפסד 1-0 לפנרבחצ'ה, תיקו 2-2 נגד גלאטסראיי, נצחון 2-1 על קוניאספור, נצחון 2-1 על בשיקטש, הפסד 4-1 לגלאטסראיי והפסד 2-0 לקוניאספור).

לינק: Dropbox - Episode search results - Ezequiel Oscar Scarione%2C Kasimpasa - Shots%2C shots on target%2C shots wide%2C shots at post%2C blocked shots%2C goals%2C headings%2C free-kick shots%2C penalties....mp4

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

על הנייר נראה שחקן מצויין, נראה שמכבי תל אביב עשתה פה חתיכת עסקה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

8. gilad16 Member

שחקן מצוין לליגה שלנו, אבל מעניין איפה מכבי ישימו אותו
    אם ישימו אותו באמצע במקום אחד הקשרים הזרים מאבדים כח בהגנה
    הוא לא אחד שמתאמץ בהגנה או מחלץ הרבה כדורים
    באגף הוא פחות טוב כי הוא אוהב לשחק חופשי ופחות מוגבל.

9. Fabio Junior Member

דווקא הבנתי שהשחקן החדש מגיע כמחליף לזהבי, כקשר ההתקפי מתחת לחלוץ.
    נוסא, ממה שראיתי במכבי עד עכשיו (ובהבדל גדול מההתקופה שלו בהפועל) שיחק כ-50/50 לצד אלברמן ומתחת לזהבי.

10. amn Member

ארבלדזה מעדיף לשחק ב-4-2-3-1, ולכן אני מניח שסקריונה ישחק מתחת לחלוץ.

אם כך, ובהנחה שאלברמן לא יהיה זה שמוותרים עליו - או נוסא (שהוא בלוק הגנתי וכן יודע להצטרף בצורה טובה מאוד להתקפה אבל לא כל כך לסיים ולא להוביל את הכדור), או מדוניאנין (שהוא לא עוגן מבחינת ההגנה, אבל כן יודע לנהל את המשחק) נהפכים למיותרים במובן מסויים.
    לצערי, אני חושב שנוסא הוא זה שיילך, כי גולסה וסקריונה נותנים את מה שנוסא נותן, אם כי אני חושב שגולסה לא נותן את אותו האפקט ההגנתי של נוסא (ואין אף שחקן במכבי שיכול).

gilad16 אוהב/ת את זה.
  11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלברמן ומדוניאנין הסתדרו לא רע לבדם בסוף העונה שעברה - בפלייאוף העליון, מול מיטב חוליות הקישור שיש לליגה הזו להציע - ושלטו ללא עוררין בכל משחק. התקופה הזו רק הדגישה כמה שולי הערך של נוסא מבחינת השליטה בכדור: גם בלי החילוצים שלו מכבי הצליחה להחזיק בכדור כ-70% מהזמן. הבונוס: הפעם גם היה שם שחקן קישור שידע מה לעשות איתו.

השלב הבא: קיצוני ימני שיודע לשים את הכדור ברשת. וחלוץ. ובלם. ומגן שמאלי.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני דווקא חושב שזה הולך לכיוון ה-3-5-2 עם סקריונה כחלוץ שני.
    לדעתי זה גם מתחבר לדיווחים על רצון להביא את בירנבאום, כלומר עוד בלם בכיר לצד טיבי, פיליפנקו ובן חיים.
    כשזוכרים שרק חמישה זרים יכולים לשחק, זה מסתדר - נוסא או מדוניאנין לטעמי ישבו על הספסל בליגה.

DRORIKO ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  13. amn Member

בתקווה שנגיע לשם, המחשבה על קישור של אלברמן, מדוניאנין ושחקן נוסף שהוא לא נוסא בשלב הבתים באירופה מעוררת בי חלחלה.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדאגה העיקרית שלי היא הליגה. ואם המשוואה הדרושה להצלחה שם היא נוסא OUT וזר שיוכל לתרום כקיצוני או כמגן שמאלי IN, אין לי שום התלבטות.

15. DRORIKO Member

תראה ממה שהתרשמתי משני הסרטונים מדובר בשחקן שמזכיר בניידות שלו את זהבי, הוא נע תוך כדי משחק בין כמה עמדות, פעם הוא מתחת לחלוץ, פעם הוא באגף,פעם הוא בחוד. מן הסתם זה שהוא טוב ב-2 הרגליים עוזר לו להיות מגוון.
    הבעיטות שלו מחוץ לרחבה נחמדות אבל לא מעבר.

הוא גם שחקן מאד חכם שרואים שהוא מבין את המשחק, עם הכדור ובלי הכדור(למשל השער שהוא הבקיע נגד גלא שאני אומר לך ש-99 אחוז מהחלוצים שלנו היו נופלים בו בנבדל).
    טכניקה טובה מאד

מצב נושא:
הנושא נעול.