מכבי תל אביב 2017/18: אנחנו לעצמנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏30/6/17.

1. Raulito Madridista

במו"מ תמיד יש הרבה משתנים מעבר לשווי השוק האמיתי של השחקן כמו שכבר אמרנו, אני כתבתי לא פעם בפוסטים שלי שלדעתי כשיש יריבות בין הקבוצות זה משפיע וכמובן גם עניינים כספיים. מעבר לכך כמו שאמרת, מכבי ביזבזה על שחקנים הרבה יותר מהערך האמיתי שלהם, אז מכבי הוכיחה שהיא כן פראיירית שאפשר לחלוב אותה - שלומי אזולאי ואלי דסה כמשל, אז אני לא רואה שום סיבה שמכבי חיפה לא תעשה את זה בזמן שמכבי ת"א נואשת לחיזוק וזה לא משנה שחיפה בלי העוד 200 אלף דולר האלה לא תהיה רעבה ללחם.

אגב, אם ג'ורדי קרויף אמר לעטר שהוא 'ערב' לכך שהיא יצטרף לקבוצה, זה די עצוב הייתי אומר. זה מה שכתוב ב-'ידיעות' לפחות.

2. Telkiyski Member

"ג'ורדי" גם אמר שלא היה לו מושג על עסקת ורמוט על יום אחרי אותו דרבי ואז הוכח אחרת.
    אז הוא אמר... הוא אמר הרבה דברים.

Bluekipper אוהב/ת את זה.
  3. גלץ Member

אף שחקן ישראלי לא שווה מליון יורו(אולי רק ערן זהבי).
    אבל בגלל מה שקורה בשוק של הכדורגל היום עם הכסף המטורף חיפה כנראה מרשים לעצמם לבקש סכום כזה.. אבל אין ספק שזה חסר פורפורציות לשלם סכומים כאלה על שחקנים ישראלים.
    עם כל הכבוד הוא לא חצי ממדוניאנין ובטח לא חצי קאירטנסון

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/17
  4. Butragueño מנהלים

אבל אתה עונה בדיוק על מה שאמרתי שאני לא מתכוון להיכנס אליו. לא רלוונטי לי אם עטר שווה או לא שווה את הסכום.
    עניין אותי לדעת מה קרה שפתאום מעניין את גולדהאר על מי וכמה משלמים סכום מסוים. אם עד היום ג'ורדי היה מבקש שחקן, ה-200 אלף יורו האלה לא כל כך הקשו על מו"מ כזה או אחר.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה תמיד עניין אותו. עשו מגולדהאר פזרן, כשבפועל רוב עסקאות ההעברה בתשלום של מכבי נסגרות אחרי מו"מ ארוך.
    וזה ממש לא 200 אלף בסה"כ, על פי הדיווחים ההצעה הראשונית הייתה 650 אלף יורו, כשחיפה דרשה 1.5 מיליון, מכבי העלתה את ההצעה ל-950 אלף, העלייה כאן היא גדולה משמעותית, כמעט הכפלה של ההצעה הראשונית.

6. סמואל אטו Member

מכבי ת״א כבר שנים מתקשה במו״מ בגלל שגולדהאר מעורב בדברים האלה והאישור האחרון הוא אך ורק שלו.
    זהבי זה מו״מ שנמתח לא מעט ואת שוינפלד הם איבדו בינואר להפועל ת״א בגללו.

7. Butragueño מנהלים

לא רמזתי שהוא פזרן, אבל כן העלתי את זה שהוא לא היה נכנס למעורבות של שם השחקן והסכום שמציעים. זאת אומרת, שאם היו דורשים על אצילי 1.2 ומכבי ת"א הייתה מציעה 900 אלף, אז הוא היה נותן לג'ורדי את ה-OK להוסיף את ה-300 אלף יורו ולסגור את העסקה.
    פשוט הפתיע אותי שהוא סירב לעסקה היות ומדובר בשחקן בגיל 30 שלא שווה את הסכום (אני מכוון לאחת הכתבות שפורסמו ב-וואלה! על כך שהוא דחה את ההצעה באופן אישי).

אם תמיד עניין אותו, למה הוא למשל נתן OK חד משמעי להביא את מרסלו בסכום זהה?
    האם הוא בדק מי השחקן והאם שווה להשקיע בו מעל מליון יורו? או שהוא פשוט סמך על המילה של ג'ורדי, ששימש באותה תקופה כמנהל מקצועי?

8. סמואל אטו Member

הוא גם נתן OK חד משמעי לעסקאות של 3 ו-3.5 מיליון יורו.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מרסלו נחשב לכישרון לא רע בליגה הברזילאית, הגיע עם מוניטין מבטיח, ולמען האמת לא בטוח שהוא ייזכר כפלופ בעוד כמה שנים, אולי עוד ישתפר. זה לא מקרה דומה.

10. Ajax Amsterdam Member

אז מקלארן בדרך למכבי ת"א, לא צריך לזלזל בצנון הבריטי אבל חוץ מפוקס עם טוונטה הוא נכשל בכל מקום, אני חושב שמכבי יכולים להביא מאמנים טובים יותר

11. DRORIKO Member

בטח שצריך לזלזל,אחד המאמנים הכי כושלים בהיסטוריה של הפרמייר ליג, אנשים כמוהו "עזרו" לבנות את הסטריוטיפ של המאמן האנגלי חסר המושג(כזה שאפילו בפרמייר ליג מפחדים להעסיק). זה שהוא היה ליד אלכס פרוגוסון לא אומר כלום, כמו שכבר ראינו במקרה מולנסטיין.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה דיווח של הסאן, סביר שחארטה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

על מה אוהדי מכבי תל אביב חותמים על עצומה לא הבנתי?

עטר אוטוטו חותם וכל התחושות משתנות. אבל עדיין לא הבנתי על מה העצומה.

14. Telkiyski Member

נראה לי שהעצומה היא על זה שעד כה האיש ששפך להם איזה מיליארד שקל עוד לא הביא שחקן ב4 מליון יורו ועל זה רמי גרשון ואולי בוזגלו הולכים לחיפה והם הרי רגילים לזה שכל שחקן ישראלי טוב צריך לשחק אצלם כי הם הכי עשירים.
    הם רגילים מאז הגעתו של הקנדי לזה שכששחקנים כמו בוזי או רמי גרשון על המדף - זה ברור שהם ישחקו אצלם. כשבנוסף מביאים איזה זר ב3-4 מליון יורו.
    והקיץ רק אצילי הגיע בינתיים :(

זה בערך.

15. Ajax Amsterdam Member

בתור אוהד אייאקס אני זוכר שזילזלתי בו והוא לקח לי אליפות בעונה מדהימה של אייאקס, אם הוא יגיע למכבי אני מניח שכולם יהיו מרוצים

DRORIKO אוהב/ת את זה.