מכבי תל אביב 2017/18: אנחנו לעצמנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏30/6/17.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנחנו נראה. אבל שים לב, מה שרשמתי זה בעיקר כי אנחנו לא חיזקנו את ההרכב הראשון שלנו העונה, אלא להיפך. איינבינדר זה פחות מהובאן וקוואנקה זה מישהו שצריך להוכיח. עד אז, נחלשנו.
    במצב הנוכחי, בוזגלו הופך את הסיפור. בוזגלו הוא חד משמעית שובר שיוויון, ראינו את זה אינסוף פעמים.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. סיונרה Member

בוזגלו עזב את באר שבע ופתאום נהיה שחקן לא רע, אחרי שהיה הטוב בעולם עד לפני חצי שנה.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תהיה עקבי, אלה שלא מחזיקים ממנו עכשיו לפחות שומרים על עקביות וכבר שנתיים משמיצים אותו. אין פה אף אוהד ששיבח את בוזגלו לפני חצי שנה ופתאום לא מחזיק ממנו. כרגיל, ססמאות באוויר.

4. Love Is Red Member

בוזגלו הוא שחקן נהדר עם אופי של ילד בגיל הגן שמקשיב לכל מה שהאבא ההזוי שלו אומר לו לעשות.
    אם הוא יגיע למכבי בטווח הקצר זה יהיה שיחוק עבורם אבל בטווח הארוך זה יפגע בהם.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא יפגע בהם בשום צורה כמו שזה לא פגע בנו בשום צורה. מכבי תל אביב מערכת בריאה בדיוק/לפחות כמו באר שבע, הרעשי רקע לא השפיעו ולא הפריעו וכך גם יהיה במכבי תל אביב. זה שחקן שמביא מספרים, שמביא קילריות ברגעי ההכרעה, שובר שיוויון וכל המסביב לא רלוונטי כבר. זה פעם היה רלוונטי שמאור לא היה כזה תותח מקצועית. היום אבא שלו לחלוטין מתגמד לעומת התרומה המקצועית שמאור בוזגלו נותן.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/17
  6. zivmay Member

תודה רבה.

בכל מקרה, חוץ מהשער בסאות' ( שאגב היה משחק נוראי שלו), לא הייתה לו התעלות רצינית. הוא חייב לקבל חיפוי משחקנים פיזיים מאחורה ( מה שאין לו במכבי) על מנת להצליח בקבוצה מסודרת. אחרת הוא יצליח רק בבלאגן(ע"ע אלישע). שובר שיוויון הוא לא, התרומה שלו בנקודות שנה שעברה מאוד זניחה, והתקופות הטובות שלנו בפלייאוף העליון ( בשנתיים האחרונות) קרו בלעדיו, ברמה שהוא לא שיחק אפילו דקה.
    אתה פשוט מסתנוור מהיחצ העצום שעושים לו, ומהבעיטות החופשיות ( הבאמת מדהימות).

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא מסתנוור משום דבר, אני יודע בדיוק מה השחקן נתן לנו וכמה נקודות הרוויח לנו. אם אני יתחיל לפרט אני לא אסיים וכבר דנו בזה מספיק.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

amn, שי, gilad16 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

בוזגלו היה מצוין גם במשחקים נגד אינטר ואני חושב שהוא אולי המרים הטוב ביותר בארץ וקשר אגף שקשה לשמור עליו, הוא גולר שיודע לעשות את העבודה. בכל-מקרה אי-אפשר להתעלם לחלוטין מהפציעה שמשבשת את העיניים ומשנה את פני הדברים - ייקח לו זמן הרי לחזור לכושר מן הסתם, וביחס לשכר שהוצע לו במכבי חיפה קשה לי להבין את העובדה שהוא לא פירסס וחזר לבאר-שבע. אני לא יודע עד כמה הובאן היה יכול לתת ביחס לעונה שעברה אבל לא חושב שבאר-שבע התחזקה. דור אלו הוא לא שובר שיוויון. מצד שני גם מכבי בפלונטר ובאר-שבע מועמדת מס' 1 לזכות באליפות.

נראה אם מכבי תחתים זר נורמלי גם אם הוא לא מגיע בטריליון יורו כמו ראיקוביץ' או קיארטנסון, אנחנו כבר מכינים את רשימת הפלופים :)

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

התרומה של ספק המספרים העקבי והטוב בבאר שבע בשנים האחרונות, אולי אפילו מאז ומתמיד, הייתה זניחה.
    נשגב מבינתי, באמת.

amn ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  10. zivmay Member

יש רשימה מפורטת בפורום של ב"ש, על כמות הנקודות שהוא אחראי עליהן, בנוסף לרשימה של אחוזי הצלחה בלעדיו.
    סטטיסטיקה של שחקן רוטציה לגיטימי.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני יכול לעשות לך את אותה סטטיסטיקה גם על מליקסון ותראה מספרים נמוכים יותר. מליקסון היה פצוע בתקופה הכי טובה שלנו עונה שעברה, כשחזר התחיל המשבר, מה זה אומר עליו? סטטיסטיקה... נו בסדר.

amn אוהב/ת את זה.
  12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין דבר כזה שחקן שאחראי על נקודות, אלא אם כבש שער ניצחון/שיוויון בלב תוספת הזמן (או שוער שעצר מצב ודאי לשער), זה כל כך לא רציני.

amn אוהב/ת את זה.
  13. Telkiyski Member

בוזגלו היה ענק בבאר שבע בשנתיים של האליפות אבל באר שבע לגמרי הוכיחה שהיא יכולה להסתדר טוב מאוד גם בלעדיו.
    לדעתי החשיבות שלו בבאר שבע הייתה זהה לזו של שחקני התקפה אחרים כמו וואקמה ומליקסון.

אולי שכחתם אבל לפני שנתיים (15/16) באר שבע נכנסה למשבר (נדמה לי תיקויים ברצף עם סכנין, רעננה וחיפה בטרנר) ולא פגעה דווקא עם חסרונם של וואקמה ומליקסון, וכששני אלה חזרו הקבוצה חזרה לעצמה ובסוף לקחה אליפות.

14. Telkiyski Member

יכול להיות מצב כזה. שחקן שמעלה את הקבוצה ליתרון ממצב של שוויון והתוצאה נשמרת עד סיום המשחק.
    אני מסכים שזה לא כזה רציני (כי זה שנכבש שער ניצחון בדקה 56 לא אומר ששער הניצחון לא יכול היה להיכבש גם בדקה 81), אבל יש בזה משהו בכל זאת.

שוער שלוקח שער בטוח במצב של 0-0 בדקה 36, ובסוף מנצחים 2-0. אלה לא דברים שצריך להתעלם מהם.

15. סמואל אטו Member

כמה שחקני רוטציה ישראלים לגיטימיים יש שאפשר להביא למועדון כמו הפועל ב״ש או מכבי ת״א?
    גם אם אני קונה את התיאוריה הזו, כמה שחקנים אתה יכול להביא שיתנו לך את מה שבוזגלו נותן? שישחקו ברמה שהוא משחק?

עושה רושם ששונאי בוזגלו המציאו איזה תירוץ כדי להפוך אותו לשחקן פחות טוב.

amn, oFiRzZz, gilad16 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.