מכבי תל אביב 2017/18: אנחנו לעצמנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏30/6/17.

1. סמואל אטו Member

מה שבטוח זה שרוב המושאלים שלהם הם מהבולטים בליגה ועדיפים כלכלית על אלה שכן טובים מהם.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אפשר תמיד להגיד שמה שטוב לחיפה\בני יהודה לא תמיד טוב למכבי, אבל בניגוד לקבוצות שלהן הם לא יבואו על תקן המובילים. ברור שמכבי תקנה איזה 3-4 זרים סופר יקרים ו3-4 ישראלים יקרים שכנראה יובילו - אבל כשחקני 10-14, הרכב\חילופים הם יתנו הרבה יותר ממה שנותנים היום. שמכבי עושה חילוף התקפי היום יותר מדי פעמים זה קשישא ברק יצחקי הגמור. חוזז במקומו זה כבר שידורג ברור.

רוסלן יכול להיות מחליף\הרכב טוב לאיזורים של פרץ ו\או גולסה.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה נכון. את זה אני אומר כבר מתחילת השנה. שחקנים כמו איינבינדר, עטר, זריהן, גולסה, פרץ, קבהא, אפילו שהר ושאר הבינוניים יחסית (כנ"ל כל המושאלים של מכבי תל אביב שיכולים לחזור) יכולים להיות בהחלט מספיק טובים כשחקנים משלימים וכשחקני רוטציה. האליפויות יקומו ויפלו על הזרים היקרים ועל האסים הרציניים- אצילי/מליקסון לדוגמא.

המושאלים יכולים בהחלט לעשות את העבודה הרבה יותר טוב מכל מה שהיה במכבי תל אביב בשנים האחרונות, בוודאי בהשוואה לתועלת מול השקעה כלכלית.

4. סיונרה Member

שחקן כמו אלירן עטר שמשתמשים בו כמחליף, לא עדיף בהרבה על יונתן כהן, בטח אם מתחשבים בפרצוף תחת שיהיה לו בכל פעם שלא יפתח בהרכב.
    למכבי ת"א יש בעונה הבאה הזדמנות להוכיח או להפריך את מה שאני טוען כבר שנתיים באייסוקר, אין שום צורך לזרוק את הסכומים שהם זורקים על שחקנים יקרים לתפקידים חסרי חשיבות, כי יש, בטח להם, אחלה שחקנים שאפשר להביא בגרושים.

5. zivmay Member

מתן חוזז שחקן מצויין, לוקח אותו לבאר שבע כבר בעונה הבאה.
    יונתן כהן וצ'יבוטה, מאוד מוכשרים אבל לא יציבים.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שבטוח,יהיה אצלכם קיץ סופר מעניין. גם בצוות המקצועי וגם בשחקנים.
    אישית,אני חושב שצריך לעבור עם דחפור על כל הסגל הזה,שרובו כבר שבע,היו צרכים לעשות את זה לפני שנתיים.
    לשחרר את כל הזרים,וחלק לא קטן מהשלד של הישראלים.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש למכבי את הישראלי עם התקרה הכי גבוהה בליגה(אצילי) שעליו אפשר לבנות את הקבוצה בעונה הבאה אבל לי זה נראה שכדי שהקבוצה תהיה "שלו" צריך להזיז הצידה את דור מיכה. השאלה איזה מאמן יהפוך שחקן של חצי מיליון דולר לעונה לשחקן 13-14 בסגל.

שחקנים כמו טב"ח הבלם, עטר, יצחקי, שוינפלד, שפונגין וכל הזרים צריכים לעזוב ולפנות את המקום למושאלים הצעירים ולזרים חדשים. מכבי צריכה בעונה הבאה דם חדש וקבוצה רעבה שתחזיר את העניין לקהל שנראה שמתרחק. אפשר בהחלט לבנות קבוצה טובה יותר בחצי תקציב אם זה אכן הכיוון שגולדהאר הולך אליו.

EsheD אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

קרויף לא רוצה לקנות את ניר לקס באיזה 800 אלף ברכישה גאונית אחרונה לפני שהוא הולך?

9. קשר שמאלי Member

10. Telkiyski Member

גם אספניול רוצים אותו.
    אבל הוא בכלל רוצה לנהל. כי הוא מנהל מצוין הרי.

11. Raulito Madridista

היו למכבי העונה הרבה רגעי שפל והייתי שמח למנות אותם אבל אין לי זמן. אני חושב שמה שקרה עם טיבי הוא השיא, לקחו מישהו והפילו עליו את כל הצרות, הוציאו עליו תסכול של שנה שלמה. זה בסדר לא להאריך את החוזה שלו כי הוא בירידה, אבל לא הייתי מטיל בו דופי, לא במקצוענות ולא באותו מקרה עם קרויף שהיה חייב להתנצל גם בדלתיים סגורות וגם בתקשורת. בכלל, קרויף כנראה משאיר קבוצה כמעט באותו מצב בה הוא קיבל אותה, וזה חבל. המאמן הבא יהיה עם כאב ראש רציני, צרות גדולות. מכבי צברה שומן עודף מבחינת הסגל, המועדון כבר לא מרתיע. קיארטנסון יעזוב, זה ברור, גם השוער, יש הרבה שינויים בסגל ובאר-שבע טובה ממנה, וכיום גם בית"ר. ומכבי חיפה אמורה לחזור להיות קבוצת כדורגל מתישהו. כמו עכשיו - גם הסגנות לא מובטחת לה בעונה הבאה

12. קשר שמאלי Member

13. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

מי ממנה מאמנים במכבי בימים אלו?

14. Telkiyski Member

באמת שאלה טובה.
    עכשיו כשחכם קרויף עוזב, מי מנהל את העסק? מי אחראי על התנהלות מול התקשורת, על מערך אימונים מסודר, תזונה נכונה ושאר הדברים האירופים כאשר הסופרמן כבר מחוץ לתמונה?

15. DRORIKO Member

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/18
    עידן444 אוהב/ת את זה.