מכבי תל אביב 2017/18: אנחנו לעצמנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏30/6/17.

1. Raulito Madridista

אף אחד לא ידע מי זה אוסקר גארסיה, גם לסוזה לא היה רזומה מדהים כמאמן בניגוד לעברו כשחקן, פאקו היה רק עוזר ובסוף הביא טרבל משכנע. אני לא מנתח יותר את המאמנים של מכבי ת"א. מה שכן צריך לקחת בחשבון שמאז 2013 כל מאמן שהגיע קיבל סגל איכותי, לעתים איכותי מאוד(כמובן שזהבי הוא ההבדל והיהלום שבכתר, והסגל היה איכותי מאוד בעונה של סוזה וגם בזו שאחריה). מכבי כרגע היא מותג בשפל, משהו שצונח, למאמן יש עבודה קשה מאוד בבניית הקבוצה. ואין שם אף שחקן שהוא מנהיג, הכל ליד אצילי שחקן גדול אבל לא חושב שהוא יכול לסחוב לבד. כנ"ל ריקן, ועטר עושה יותר נזק והוא לא מנהיג, וגולסה לא מנהיג. קיארטנסון וראיקוביץ' יעזבו והם שחקנים טובים מאוד גם כן אם כי המחיר שלהם גרם לציפיות יותר גבוהות ובצדק. אני בטוח שבמכבי מחכים כבר שהשיפוץ בבלומפילד יסתיים, כמו המושבה - נתניה זה לא בית.

2. עידן444 Member

מכבי ת״א זכתה באליפויות גם באצטדיון ר״ג.
    זה כן בית?
    הם מפסידים את האליפות בשנתיים האחרונות לא בגלל הבית.
    הם מפסידים את האליפות לקבוצה יותר טובה. אם לא היו לב״ש פציעות זה גם היה פער הרבה הרבה יותר גדול.
    אוי ואבוי להם אם הם חושבים שיחזרו לבלומפילד וכל הבעיות יפתרו.
    תבדקו את הסטטיסטיקה של בלומפילד. בעונות שהם היו פחות טובים היא היתה פחות טובה מאשר מה שיש להם בנתניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

גלץ אוהב/ת את זה.
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי תל אביב הפסידה אליפות בבלומפילד עם ערן זהבי, עם קבוצה טובה יותר ממה שהייתה להם בשנתיים האחרונות, לבאר שבע שמשמעותית הייתה פחות טובה מזו של שנה שעברה.

יותר מזה, אני כמעט בטוח שהסטטיסטיקה שלהם בנתניה שנה שעברה הייתה טובה יותר מבלומפילד שנה קודם לכן.

הבית זה תירוץ פסיכולוגי בעיקר כי לנו יש בית מטורף שלא היה בכדורגל הישראלי, אז הם קצת חיים בסרט שבבלומפילד משהו היה נראה אחרת.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. Telkiyski Member

חרטה גדולה.

1. גם העוד 7-8 נקודות שהם כביכול איבדו בגלל נתניה לא היו עזורות להם לקחת אליפות. לא העונה ולא בעונה שעברה.
    2. גם אחוזי ההצלחה שלהם במשחקי החוץ ירדו בשנתיים האחרונות, אני די בטוח בזה. הם פשוט קבוצה פחות טובה ממה שהיו עם זהבי.
    3. קבוצה של 165 מליון בליגת העל צריכה לקחת אליפות גם אם היא מאחרת משחקים באשקלון.
    4. גם אצטדיון הפועל ע"ש האחים בלומפילד הוא לא באמת הבית שלהם והם רק מתנחלים בו. כמו בכל מגרש אחר (רמת גן למשל).

5. Raulito Madridista

אם מישהו ימצא איפה בתגובה שלי טענתי שמכבי הפסידו את האליפות בגלל המגרש בנתניה - שיבושם לו. אני רק אומר, מידיעה - שזה מבטל את החוויה הגדולה של משחק בית. גם הנסיעה הבלתי-נגמרת - תמיד פקקים, ועוד ועוד ועוד. כשזהבי היה במכבי - קרב האליפות היה צמוד-צמוד בניגוד לשנתיים האחרונות אם כי העונה הזו היא בהחלט יוצאת דופן בפן השלילי.
    אני חושב שמבחינת הסגל - ולשם ניסיתי לכוון - מכבי צריכה חיזוק כמעט בכל עמדה, וחשוב מאוד מה יקרה עם דסה כי הוא מהשחקנים שאולי כן אפשר להשאיר, והוא יהווה את הבסיס יחד עם גולסה, ריקן, מיכה ואצילי. את כל הזרים הייתי חותך, ללא יוצא מן הכלל, ועדיף שמכבי תשלם שכר לימוד על צעירים ולא תתבאס על זרים כושלים. צ'יבוטה לדעתי לא מספיק טוב עבורה, לגבי היתר אני לא משוכנע. ומעניין אם מכבי תנסה ללכת על רפאלוב או שטות כזו או אחרת - הליגיונר התורן. מדברים על זה שהיא רוצה את שכטר...

6. קשר שמאלי Member

קיארטנסון לא זומן למונדיאל

7. Jefecito Member

ברק יצחקי פורש מכדורגל. מחר זה יהיה המשחק האחרון שלו ולאחר מכן יצטרף לצוות האימון של מכבי.

8. DRORIKO Member

וואלק היה שחקן שכיף לראות. הפציעות והגיל פגעו בו, וב-3 שנים האחרונות הוא כיכב בעיקר בקריוקי.

9. alexshw Member

פרש לפני 4 שנים. היום הודיע. בזבז את הקריירה בגלל אופי. העזיבה שלו את גנק ב - 2008 הייתה הזויה.

Civil ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  10. Telkiyski Member

קרויף השאיר לו מתנה אחרונה תפקחיד בצוות המקצועי.
    אשכרה הוא הגולדהאר שלו.

11. Noam77 Member

חחח כל כך מדויק

בוואן לא קצת הגזימו?6(!) כתבות ראשונות על ברק יצחקי. עם כל הכבוד..

12. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

שחקן ענק, בזבוז עוד יותר ענק.

Civil ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  13. Telkiyski Member

f
    אופירה חברה שלו.

14. DRORIKO Member

עכשיו אני קורא את אופירה שיצחקי יהיה הסקאוט הראשי של מכבי. הם אשכרה הפכו להיות כמונו.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ליצחקי יש לובי מטורף בתקשורת, יפה שזה עזר לו למצוא ג'וב רציני במכבי תל אביב.

לא הייתי מזלזל, זה עולם אחר, ג'וב אחר, תכונות אחרות, יש פה קשרים וכדומה, זה תפקיד חדש בפני עצמו, החובבן שהוא היה בשנים האחרונות לא הופך אותו לנכשל אוטומטית בג'וב הבא.