מכבי תל אביב 2019/20 - יאללה, הביתה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/19.

1. Telkiyski Member

הודעות שלך מלפני שבוע:

אשמח אם תראה לי איפה בדיוק כתבת שאין סיכוי שהם ישחקו במועדון יותר, כי אני רואה פה יותר משהו שנראה כמו מבוא להצדקת השארתם וחזרתם לסגל הקבוצה, שעד לפני שבוע-שבועיים הייתה נראית ריאלית לחלוטין עבור כולם פה לדעתי.

אתה אפילו די אומר פה שדעתך (נכון ללפני שבוע) היא שלא צריך להעיף אותם. אז עכשיו אתה מריע לגולדהאר על שהעיף אותם?

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/20
  2. Telkiyski Member

אגב, לא מזמן היה פה דיון במסגרתו סיפרו לנו שמיכה ואצילי מרוויחים סכומים הזויים שכאלה במכבי, כי אם לא ישלמו להם ככה במכבי - הם בקלות ירוויחו את זה באירופה.
    על מיכה אפילו נטען שהוא "בקלות" יכול לעשות חוזה של 400 אלף יורו לעונה באירופה.

בבקשה, בואו נראה (ניתן גם הנחת קורונה אחר כך).

3. Ori8 Member

זה בשלוף.

4. Telkiyski Member

כתבת את זה לפני פחות משבוע, כשכבר דובר על זה שהם לא בתכניות, לא מוזמנים לאימונים, שאצילי אמר לחבר שהם 99 אחוז בחוץ וכו.
    גם כתבתי שעד ללפני שבוע-שבועיים החזרה שלהם הייתה נראית ריאלית לכולם פה לדעתי.

לפני חודש נניח גם כתבת שהם לא ממשיכים אצלכם?
    באמת אני שואל. לא זכור לי משתמש אחד פה בפורום שהכריז לפני חודש שהשניים ישוחררו.
    בשבועיים האחרונים הגיעו רמזים עבים שהם כנראה לא ממשיכים, זה כן. אבל לפני כן כולם הניחו לדעתי שהם יחזרו.

5. Ori8 Member

אמרתי את זה גם קצת אחרי שהפרשה התפוצצה. ולא בגלל שחשבתי שגולדהאר לא יעבור על זה לסדר היום אלא כי חשבתי שהם יסתבכו קצת יותר ברמה הפלילית וזה לא ישאיר למכבי ברירה, גם אם היא תרצה לעמוד מאחוריהם.

אתה אומר שזה פתאום היה נראה יותר ריאלי בשבועות האחרונים שהם כן יעזבו. זה לא מה שאתה אמרת. אתה המשכת לזלזל בזה ולכתוב שגולדהאר יחליק את זה. אז הוא לא, ואני באמת לא חושב שיש מועדון אחד בארץ שהיה עושה את אותו דבר. למעשה, אני משוכנע שכל מועדון אחר היה עומד מאחורי השחקנים שלו.

שוב, לדעתי מכבי טעתה והייתה גם יכולה לנצל את זה ולקחת את זה למקומות חיוביים, מלמדים וחינוכיים.
    חבל לי על מיכה שהיה צריך לגמור את הקריירה במכבי כאגדת מועדון אבל חרבן את זה במו ידיו, וחבל לי מקצועית על אצילי.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע אם יש משתמש בפורום שהכריז לפני חודש שהם ישוחררו (אני גם לא יודע למה זה חשוב). אני כן יודע שיש משתמשים בפורום שהכריזו לפני חודש ולפני חודשיים ולפני מס' ימים (למרות ה'רמזים העבים' של השבועיים האחרונים) שהם לא ישוחררו.

Maccabi Diamond ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  7. Telkiyski Member

אני ברוב הזמן חשבתי שדי בטוח שהם יחזרו, ובשבועיים האחרונים אחרי שהם לא זומנו לאימונים וש"נחשף" שאצילי סיפר לחבר ש"99% שהם מחוץ למכבי" אז חשבתי שאולי יש מצב שהם באמת יעזבו.
    בכל מקרה אני "מודה" שעד ההודעה הרשמית אני די הנחתי שהם יישארו במועדון. "מודה" שהופתעתי. אם הייתי צריך להמר לפני ההודעה הרשמית הייתי מהמר שהם יישארו בסוף.

וזה כן משנה אם יש משתמש בפורום שהכריז לפני חודש שהם ישוחררו.
    לבוא עכשיו אחרי שיצאה הודעה רשמית של "הנה אמרת שהם יישארו יא חוסר מושג" זה קל.
    איפה הייתם לפני חודש? לא ראיתי אתכם מגיבים לכל אותן טענות שלי (מוטעות, שוב) שאמרתי שהם יישארו בהודעות בסגנון של "אתה תראה שהם ישוחררו".
    אפילו חלקכם הגדילו לעשות וכבר הכינו את הקרקע ליום שהשניים יחזרו לסגל ("אין פה משהו פלילי", "מאוד בעייתי" וכו').

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה היחיד שעסק בתחזיות.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הדבר ההכי חשוב לשחר זאת התדמית שלו בתקשורת. אני לא רואה שום סיכוי שהוא יחליט לעשות מהלך כזה אחרי השחרור שלהם.
    בלי קשר שגם אם הם היו משוחררים ממכבי כי לדוגמא המאמן החדש לא רוצה אותם, הוא בחיים לא ישלם להם את הסכומים שהרוויחו. גם לא חצי מזה אחרי ששכנע את כל השחקנים אצלנו לקצץ בשכר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. abcd Member

טבעי לגמרי לחשוב על תוצאה ולטעות. אני אגב זוכר שכתבתי לך פה שאני לא פוסל את זה שישאירו אותם אבל לא רציני לקחת אף כתב ישראלי בתור חיזוק או חילוש להערכה הזאת.

משהו אחר לגמרי זה לכתוב פה בלי סוף הודעות על כמה אין כלום מאחורי ההתלהבות שלהם מהניהול והנה תראו בהתחלה כתבו שהם יעופו ועכשיו כתבו שמחכים למשטרה ובטח מחר יכתבו ככה ומחרתיים ככה. פה אתה כבר סתם מספר לעצמך סיפורים שברור לגמרי שאם היה מדובר במכבי חיפה או הפועל פתח תקוה כנראה שלא היית כל כך החלטי לגביהם.

ואז אחרי שמכל התיאוריות האלה לא נשאר כלום אז אתה פשוט עובר לחדשות ומוגזמות יותר.
    עכשיו גולדהאר בעצם רצה להשאיר אותם אבל בגלל שיש הייפ סביב סוגיית האין ערבים (איפה ההייפ הזה בדיוק, בדיון מכבי תל אביב באייסוקר?) ובגלל שמאוד חשוב לו שבמדינה, שהוא לא גר בה ולא דובר את השפה שבה, יקראו לו ״ערכי״ אז הוא החליט בסוף כן לשחרר אותם.

אתה באמת לא מרגיש את האובססיה?

11. Telkiyski Member

אם סביב מכבי חיפה הייתה פוזת ניהול כמו שיש סביב מכבי ת"א, ומכבי חיפה הייתה מתנהלת כמו מכבי ת"א - כן הייתי מעביר ביקורת.
    ה"תיאוריה" שלי סביב זה שהניהול שלהם הוא לא כזה גדול ומדהים כמו שעושים ממנו לא נעה רק סביב "מה גולדהאר יעשה עם אצילי ומיכה" כן?
    אתה יכול לכתוב ש"מכל התיאוריות לא נשאר כלום", ואני יכול להזכיר לך שאין שם ערבי 5 שנים, להפנות אותך לאיך שהם מתנהלים בקיץ הזה או להזכיר לך 1001 סוגיות שכונתיות אחרות שמתרחשות שם, שבכל מועדון אחר פה בארץ היו כבר מספרים לנו כמה מדובר בניהול כושל.

בגלל שבסוגיה אחת הייתה לי הנחה לא נכונה (לי ולעוד רבים אחרים שהניחו שהצמד יחזרו לסגל) עכשיו אתה מתכוון לצבוע כל דבר שאני אומר בגוון שנוח לך? תהנה.
    אתה רוצה שבכל פעם שאני אביע דיעה בנושא מסוים אני אבקש את דעתך לפני כן?
    בגדול אני די לא מבין מה אתה רוצה.

וכן, אני לא פוסל שהשחרור מגיע כדי שיפסיקו לדבר על עניין האין-ערבים-במכבי.
    איפה זה עלה חוץ מבפורום אייסוקר?
    בפייסבוק במספר דיונים וגם בטלויזיה אם אתה באמת מתעניין. זה נושא שהתחילו לדבר עליו ועלה קצת יותר מבדר"כ מאז אותו ליל התפרעויות נוסף של הלה פנאטיקס.

קח דוגמא שנתקלתי בה:

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/20
  12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ארי שמאי. וואו.

13. avicii Member

אתם באמת מצפים שאנשים שכל דבר שקשור במכבי תל אביב הם ישר אנטי,להודות בטעות?

14. Telkiyski Member

לא הודיתי בטעות?
    כתבתי פה 34 פעם שהופתעתי שהם שוחררו ושהנחתי שהם יישארו.
    תלמד לקרוא.

העניין הוא שאומרים לי פה "תודה בטעות". אז סבבה. מודה בטעות.
    אבל לצד זה שאני מודה בטעות, אל תעשו מזה כאילו כולם פה סיפרו במשך חודשיים שהשניים ישוחררו.

חוכמה מאוד קטנה לבוא עכשיו ולהגיד "אמרנו לך". העניין הוא שלא באמת אמרתם לי, די חשבתם את מה שאני חשבתי (שהם יישארו), ככה שהמטיפים פה די הופעתו כמוני כשראו שהשניים משוחררים.
    אני ממש לא היחיד פה שכתב שהשניים יישארו.

15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה ע"מ להוכיח אדם שטען למשהו בנחרצות וטעה בגדול עליי היה לטעון בנחרצות לצד השני. למיטב זכרוני היו 2 אנשים (אתה מוזמן לנחש מי השני) שטענו בביטחון מוחלט שמיכה ואצילי ימשיכו במכבי והגדילו לעשות בכך שנפנפו את כל הדיווחים על ההתלבטות של גולדהאר ככתבות יח"צ. לטעמי העניין הוא כלל לא ש'תודה בטעות' (למי אכפת?) אלא שתטיל ספק בהשערותיך הנחרצות בעתיד. האמת המוחלטת לא נמצאת בידייך, בוודאי שלא בכל נושא, וזו תזכורת נחמדה לכך.